1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
Koule pána hor      turnaj juniorů a espoirs       2023 (21.1.)

 

Startovní listina              Koula pána hor - 2. ročník                 21.1.2023
Poř.      č. Tým     
  jméno   klub jméno   klub
1 Jiří Froněk ml. J Petank Club Praha Filip Vedral E 1. KPK Vrchlabí
2 Vojtěch Bílek E 1. KPK Vrchlabí Jana Štolová J Chrupek Chrudim
3 Karolína Zdobinská J PC Sokol Lipník Michaela Dudašková J PK Sokol Medlánky
4 Jakub Lukeš J 1. KPK Vrchlabí Alžběta Novotná J 1. KPK Vrchlabí
5 Michal Zdobinský E PC Sokol Lipník Michael Brandes J PC Damníkov
6 Jakub Srnský E 1. KPK Vrchlabí Denisa Dočyncová J Chrupek Chrudim
7 Štěpán Kobr J 1. KPK Vrchlabí Petra Kadavá E 1. KPK Vrchlabí
8 Marek Čejpa J 1. KPK Vrchlabí Josef Kúřil J 1. KPK Vrchlabí
9 Daniel Ruta J PSK Jihlava Samuel Ruta J PSK Jihlava
10 Marta Čejpová J 1. KPK Vrchlabí Jakub Maršík E 1. KPK Vrchlabí
11 Matouš Borský J PO Chotěboř Tomáš Fadrný J PO Chotěboř
12 Matěj Dočynec J Chrupek Chrudim Pavlína Poláková J 1. KPK Vrchlabí
13 Václav Haman J PSK Jihlava Patrik Lopatka J PSK Jihlava
14 Daniel Vacek J PSK Jihlava Adam Skřepský J PSK Jihlava
15 Jan Malínský J petanque Lánov Amálie Tryznová J petanque Lánov
16 Fiedlerová Kamila J PO Chotěboř Štěpán Šuster J PO Chotěboř

 

 
                     Základní část  
Skupina A Lukeš Jakub               Novotná Alžběta Haman Václav                   Lopatka Patrik Kobr Štěpán              Kadavá Petra Čejpa Marek              Kúřil Josef Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Rozhoz Celkové    pořadí
Lukeš Jakub               Novotná Alžběta X 11:3 2:9 9:8 2       2.
Haman Václav                   Lopatka Patrik 3:11 X 3:8 5:6 0       4.
Kobr Štěpán              Kadavá Petra 9:2 8:3 X 7:5 3       1.
Čejpa Marek              Kúřil Josef 8:9 6:5 5:7 X 1       3.
                             
                             
Skupina B Froněk Jiří               Vedral Filip Malínský Jan            Tryznová Amálie Srnský Jakub              Dočyncová Denisa Vacek Daniel              Skřepský Adam Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Rozhoz Celkové    pořadí
Froněk Jiří               Vedral Filip X 11:2 5:4 11:2 3       1.
Malínský Jan            Tryznová Amálie 2:11 X 4:5 3:7 0       4.
Srnský Jakub              Dočyncová Denisa 4:5 5:4 X 4:5 1       3.
Vacek Daniel              Skřepský Adam 2:11 7:3 5:4 X 2       2.
                             
                             
Skupina C Bílek Vojtěch                Štolová Jana Fiedlerová Kamila            Šuster Štěpán Zdobinský Michal                  Brandes Michael Dočynec Matěj            Poláková Pavlína Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Rozhoz Celkové    pořadí
Bílek Vojtěch                Štolová Jana X 8:5 11:0 11:2 3       1.
Fiedlerová Kamila            Šuster Štěpán 5:8 X 1:8 6:1 1       3.
Zdobinský Michal                  Brandes Michael 0:11 8:1 X 11:0 2       2.
Dočynec Matěj            Poláková Pavlína 2:11 1:6 0:11 X 0       4.
                             
                             
Skupina D Zdobinská Karolína      Dudašková Michaela Ruta Daniel              Ruta Samuel Borský Matouš             Fadrný Tomáš Čejpová Marta          Maršík Jakub         Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Rozhoz Celkové    pořadí
Zdobinská Karolína      Dudašková Michaela X 9:8 3:7 6:5 2 -2     2.
Ruta Daniel              Ruta Samuel 8:9 X 5:4 8:3 2 5     1.
Borský Matouš             Fadrný Tomáš 7:3 4:5 X 4:7 1 0     3.
Čejpová Marta          Maršík Jakub         5:6 3:8 7:4 X 1 -3     4.

 

                   Finálová část

 
                                                   
A1 Kobr Štěpán, Kadavá Petra 11                                              
B2 Vacek Daniel, Skřepský Adam 1                                    
                  Kobr Štěpán, Kadavá Petra 11                                
        Ruta Daniel, Ruta Samuel 6                                
C2 Zdobinský M., Brandes M.  10                                    
D1 Ruta Daniel, Ruta Samuel 11                 FINÁLE                  
                                Kobr Štěpán, Kadavá Petra 10   Lukeš Jakub, Novotná Alžběta 1.  
                      Lukeš Jakub, Novotná Alžběta 11   Kobr Štěpán, Kadavá Petra 2.  
D2 Zdobinská K., Dudašková M. 11                                              
C1 Bílek Vojtěch, Štolová Jana 7                                    
                  Zdobinská K., Dudašková M. 3                                
        Lukeš Jakub, Novotná Alžběta 11                                
B1 Froněk Jiří, Vedral Filip 0                                    
A2 Lukeš Jakub, Novotná Alžběta 11                 o 3. místo                  
                                Ruta Daniel, Ruta Samuel 11   Ruta Daniel, Ruta Samuel 3.  
                                Zdobinská K., Dudašková M. 8   Zdobinská K., Dudašková M. 4.  
                                                             
                  o 5. - 8. místo                                
                                                   
                  Vacek Daniel, Skřepský Adam 11                      
                  Zdobinský M., Brandes M.  10   o 5. místo                  
                                Vacek Daniel, Skřepský Adam 1   Bílek Vojtěch, Štolová Jana 5.  
                      Bílek Vojtěch, Štolová Jana 11   Vacek Daniel, Skřepský Adam 6.  
                  Bílek Vojtěch, Štolová Jana 11                      
                  Froněk Jiří, Vedral Filip 8   o 7. místo                  
                                Zdobinský M., Brandes M.  8   Froněk Jiří, Vedral Filip 7.  
                                Froněk Jiří, Vedral Filip 11   Zdobinský M., Brandes M.  8.  

 

 
Koule pána hor                    2. ročník                               turnaj "B"
                               
                                 
Tým č.  TÝM 1. kolo 2. kolo 3. kolo   počet  skore počet pořadí
soupeř č.  výsledek soupeř č.  výsledek soupeř č.  výsledek   výher získ. bodů
7 Čejpová Marta          Maršík Jakub         3 11:3 5 11:2 1 11:0   3 28   1.
8 Borský Matouš             Fadrný Tomáš 6 10:4 1 5:3 5 11:3   3 16   2.
2 Čejpa Marek              Kúřil Josef 5 11:0 3 7:2 4 2:5   2 13   3.
4 Srnský Jakub              Dočyncová Denisa 1 6:8 6 5:6 2 5:2   1 0   4.
6 Fiedlerová Kamila            Šuster Štěpán 8 4:10 4 6:5 3 2:5   1 -8   5.
3 Malínský Jan            Tryznová Amálie 7 3:11 2 2:7 6 5:2   1 -10   6.
1 Haman Václav                   Lopatka Patrik 4 8:6 8 3:5 7 0:11   1 -11   7.
5 Dočynec Matěj            Poláková Pavlína 2 0:11 7 2:11 8 3:11   0 -28   8.