1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
Koule pána hor 17. 2. 2024                     
Startovní listina              Koula pána hor - 3. ročník                 17.2.2024
Poř.      č. Tým     
  jméno   klub jméno   klub
1 Michael Brandes J PC Damníkov Kateřina Rusková J PK Polousí
2 Petra Kadavá E 1. KPK Vrchlabí Amálie Tryznová J petanque Lánov
3 Dominik Moravec J 1. KPK Vrchlabí Josef Kúřil E 1. KPK Vrchlabí
4 Marta Čejpová J 1. KPK Vrchlabí Emma Řezníčková J Vrchlabí
5 Radovan Fajmon J PAK Albrechtice Rozálie Rusková J PK Polousí
6 Kamil Cekalski J 1. KPK Vrchlabí Jakub Maršík E 1. KPK Vrchlabí
7 Štěpán Kobr J 1. KPK Vrchlabí Luboš Straka J 1. KPK Vrchlabí
8 Alžběta Novotná J 1. KPK Vrchlabí Simon Rousek J PEK Stolín
9 Vojtěch Bílek E 1. KPK Vrchlabí Michal Jeřábek J 1. KPK Vrchlabí
10 Eliška Shonová E 1. KPK Vrchlabí Martin Straka J 1. KPK Vrchlabí
11 Rostislav Svoboda J PCFT Sokoleč Dominik Trmal J PCFT Sokoleč
12 Marek Čejpa J 1. KPK Vrchlabí Jiří Straka J 1. KPK Vrchlabí
13 Jan Malínský J petanque Lánov Filip Vedral E 1. KPK Vrchlabí

 

Skupina A 1 2 3 4 Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Rozhoz Celkové    pořadí
Brandes X 11:2 8:3 7:4 3       1
Rusková K.
Kadavá 2:11 X 11:5 8:2 2       2
Tryznová
Moravec 3:8 5:11 X 8:7 1       3
Kúřil
Čejpová 4:7 2:8 7:8 X 0       4
Řezníčková
                             
                             
Skupina B 1 2 3 4 Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Rozhoz Celkové    pořadí
Fajmon X 8:10 1:11   0       3
Rusková R.
Cekalski 10:8 X 11:0   2       1
Maršík
Kobr 11:1 0:11 X   1       2
Straka L.
                             
                             
Skupina C 1 2 3 4 Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Rozhoz Celkové    pořadí
Novotná X 2:9 11:4   1       2
Rousek
Bílek 9:2 X 11:4   2       1
Jeřábek
Shonová 4:11 4:11 X   0       3
Straka M.
                             
                             
Skupina D 1 2 3 4 Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Rozhoz Celkové    pořadí
Svoboda X 6:10 0:11   0       3
Trmal
Čejpa 10:6 X 0:11   1       2
Straka J.
Malínský 11:0 11:0 X   2       1
Vedral

 

                                                   
1A Brandes, Rusková K. 11                                              
2C Novotná, Rousek 0                                    
                  Brandes, Rusková K. 11                                
        Kobr, Straka L. 4                                
2B Kobr, Straka L. 11                                    
1D Malínský, Vedral 9                 FINÁLE                  
                                Brandes, Rusková K. 11   Brandes, Rusková K. 1.  
                      Bílek, Jeřábek 9   Bílek, Jeřábek 2.  
1C Bílek, Jeřábek 11                                              
2A Kadavá, Tryznová 5                                    
                  Bílek, Jeřábek 11                                
        Cekalski, Maršík 3                                
2D Čejpa, Straka J. 7                                    
1B Cekalski, Maršík 11                 o 3. místo                  
                                Kobr, Straka L. 5   Kobr, Straka L. 3.  
                                Cekalski, Maršík 4   Cekalski, Maršík 4.  
                                                             
                  o 5. - 8. místo                                
                                                   
                  Novotná, Rousek 2                      
                  Malínský, Vedral 7   o 5. místo                  
                                Malínský, Vedral 5   Malínský, Vedral 5.  
                      Čejpa, Straka J. 4   Čejpa, Straka J. 6.  
                  Kadavá, Tryznová 4                      
                  Čejpa, Straka J. 7   o 7. místo                  
                                Novotná, Rousek 10   Novotná, Rousek 7.  
                                Kadavá, Tryznová 2   Kadavá, Tryznová 8.  

 

                             
Turnaj "B" 1 2 3 4 5 Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Celkové    pořadí
Moravec X 7:4 3:5 11:4 4:7 2 4 2
Kúřil
Čejpová 4:7 X 3:6 0:11 2:6 0   5
Řezníčková
Fajmon 5:3 6:3 X 8:6 7:6 4   1
Rusková R.
Shonová 4:11 11:0 6:8 X 6:2 2 -3 4
Straka M.
Svoboda 7:4 6:2 6:7 2:6 X 2 -1 3
Trmal