1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
LETNÍ LIGA TROJIC 2020                                                           aktualizováno: 22.09.2020 20:08
start. číslo název týmu složení týmu
1 EMZULÁK Bartošová Zuzana Trýzna Petr Brázda Vladimír st. Bartošová Kristýna        
2 KULATICE Kubánek Luboš Skákal Jaroslav Řezníček Zbyněk Dvořák Miroslav Hozák M.      
3 TORNÁDO Kučerová Věra Malinská Iva Krausová Věra Pokorná Ivana Nývltová Kamila      
4 SKLÍPEK Švimberský Jan Švimberská Blanka Sládková Hana Štverková Renata        
5 KOVEM Mašek Milan Venclová Lucie Kobrová Petra Mašková Markéta Mošna Josef Kobr Štěpán    
6 ŠROŤÁCI Matoušek Vladimír Kynčl Petr Kynčlová Alena Vajová Eva        
7 BIBERON Bartoš Martin Žižka Jaroslav Vedral Jan Vedralová Alena Michalička Jan      
8 GRÁCIE Kholová Zdenka Ditmarová Táňa Kratochvílová Marie Novotná Blanka Novotná Alžběta      
9 VOUSÁČI Šebek Viktor Havel Michal Hašek Michal Novotný Petr Nývlt Adam      
10 KOMETY Schliegsbirová Zdenka Malínská Ivana Zaplatílková Dáša Tauchmanová Jana        
11 (J)ELITA Vedral Filip Maršík Jakub Srnský Jakub Nývlt Hynek Srnský Luboš nejml. Shonová Eliška    
Havlová Martina Shon Šimon Poláková Pavlína        
12 VIOLKY Řezníčková Radka Kopáčová Jitka Bártová Věra Kadavá Petra        
13 KULOVÝ H Řezníček Jiří Bím Luboš Štěpánek Petr Michalička Lukáš        
14 HOLKY Srnská Jana Bímová Alena Štěpánková Zdenka Tauchmanová Radka Linhartová Jitka Švecová Lída    
15 REBELS Matějíček Petr Matějíčková Eva Blažek Pavel Kapeš Roman        
16 TETON Novotný Miroslav Jonák Petr Baines Mark Lukeš Jakub        
17 BILĎA TÝM Bílek Daniel Bílek Vojta Bílková Blanka Mašek Pavel        
18 PÉRÁCI Kunert Jaroslav Vrbata Miroslav Malý Radek Erben Ladislav        

 

 

Konečné pořadí
       
  tým počet odehraných zápasů výhry prohry
         
1. KULOVÝ H 60 45 15
2. VOUSÁČI 60 38 22
3. BILĎA TÝM 60 51 9
4. ŠROŤÁCI 60 35 25
5. EMZULÁK 60 41 19
6. (J)ELITA 60 37 23
7. SKLÍPEK 60 36 24
8. KOVEM 60 33 27
9. BIBERON 60 37 23
10. TETON 60 29 31
11. HOLKY 57 23 34
12. PÉRÁCI 60 18 42
13. REBELS 54 27 27
14. VIOLKY 54 22 32
15. KULATICE 54 17 37
16. TORNÁDO 57 14 43
17. KOMETY 54 13 41
18. GRÁCIE 54 9 45

 

 

       

             Konečná tabulka po základní části
Pořadí   počet utkání výhry prohry skore rozdíl body
                   
1. BILĎA TÝM 51 45 6 613 : 300 313 45
2. KULOVÝ H 51 39 12 604 : 370 234 39
3. EMZULÁK 51 35 16 551 : 407 144 35
4. (J)ELITA 51 34 17 573 : 407 166 34
5. VOUSÁČI 51 33 18 569 : 448 121 33
6. ŠROŤÁCI 51 32 19 510 : 442 68 32
7. SKLÍPEK 51 31 20 520 : 462 58 31
8. KOVEM 51 31 20 519 : 418 101 31
9. BIBERON 51 30 21 543 : 462 81 30
10. REBELS 51 27 24 516 : 491 25 27
11. TETON 51 24 27 468 : 513 -45 24
12. VIOLKY 51 21 30 444 : 521 -77 21
13. HOLKY 51 20 31 444 : 539 -95 20
14. KULATICE 51 16 35 365 : 565 -200 16
15. PÉRÁCI 51 12 39 384 : 583 -199 12
16. KOMETY 51 11 40 413 : 585 -172 11
17. TORNÁDO 51 10 41 383 : 602 -219 10
18. GRÁCIE 51 8 43 321 : 625 -304 8
                 
O pořadí na 7. a 8. místě rozhodl vzájemný zápas (viz propozice)
                    Finálová část letní ligy 2020                      
  úterý 1.9.                                                          
            1 BILĎA TÝM 12 13 13                                                          
            8 KOVEM 13 12 4   úterý 8.9.                                          
                                BILĎA TÝM 13 4 9                                        
  úterý 1.9.   VOUSÁČI 3 13 13                                        
            5 VOUSÁČI 9 13 13                     finále                      
            4 (J)ELITA 13 8 8                     čtvrtek 17.9.                      
                                                          VOUSÁČI 15 11 7   KULOVÝ H   1.    
  čtvrtek 3.9.                     KULOVÝ H 7 15 15   VOUSÁČI   2.    
            3 EMZULÁK 9 5 13                                                          
            6 ŠROŤÁCI 13 13 1   čtvrtek 10.9.                                        
                                        ŠROŤÁCI 9 13 2                                        
            čtvrtek 3.9.   KULOVÝ H 13 4 13                                        
            7 SKLÍPEK 13 4 6                     o 3. místo                      
            2 KULOVÝ H 5 13 13                     čtvrtek 17.9.                      
                                                          BILĎA TÝM 13 13 13   BILĎA TÝM   3.    
                                                          ŠROŤÁCI 0 3 2   ŠROŤÁCI   4.    
                                                                                               
                                        o 5. - 8. místo                                        
                                        úterý 8.9.                          
                                        KOVEM 8 6 13   o 5. místo                      
                                        (J)ELITA 13 13 5   úterý 15.9.                      
                                                          (J)ELITA 7 7 3   EMZULÁK   5.    
                                        čtvrtek 10.9.   EMZULÁK 13 13 13   (J)ELITA   6.    
                                        EMZULÁK 10 13 13   o 7. místo K K                        
                                        SKLÍPEK 13 3 7   úterý 15.9.                      
                                                          KOVEM 7 7 7   SKLÍPEK   7.    
                                                          SKLÍPEK 13 13 13   KOVEM   8.    
                                                              kontumačně                      

 

 

  Cena vyčichlých   (liga "B")                                        
Předkolo                                                                               
  úterý 1.9.                                                          
  úterý 25.8.         9 BIBERON 13 13 13                                                          
16 KOMETY 5 13 9     TORNÁDO 8 2 9   úterý 8.9.                                          
17 TORNÁDO 13 6 13                       BIBERON 13 9 13                                        
  čtvrtek 27.8.   HOLKY 12 13 4                                        
            13 HOLKY 10 13 13                     finále                      
            12 VIOLKY 13 6 1                     úterý 15.9.   Vítěz        
                                                          BIBERON 13 11 13   BIBERON        
  čtvrtek 27.8.                     TETON 7 13 4          
            11 TETON 13 13 6                                                          
            14 KULATICE 9 12 13   čtvrtek 10.9.                                        
  úterý 25.8.                             TETON 7 13 13                                        
15 PÉRÁCI 3 13 13   čtvrtek 3.9.   PÉRÁCI 13 12 5                                        
18 GRÁCIE 13 6 1     PÉRÁCI 13 13 13                                                          
            10 REBELS 7 7 7                                                          
                        kontumačně                                                            

 

 

 

Jednotlivci dle vyhraných zápasů

  jméno tým jedničky dvojky trojky odehrané výhry %
Pořadí     odehrané vyhrané odehrané vyhrané odehrané vyhrané celkem celkem úspěšnosti
1 Bílek Vojta Bilďa tým 20 18     20 16 40 34 85
2-3 Bílek Dan Bilďa tým     20 17 20 16 40 33 83
2-3 Bílková Blanka Bilďa tým     20 17 20 16 40 33 83
4 Vedral Filip (J)Elita 13 11 6 4 20 13 39 28 72
5 Řezníček Jiří Kulový H 5 4 13 9 18 14 36 27 75
6 Šebek Viktor Vousáči 12 9 5 4 18 13 35 26 74
7 Michalička Lukáš Kulový H 9 6 9 8 13 10 31 24 77
8 Bartošová Kristýna Emzulák 2 2 14 9 15 13 31 24 77
9 Bím Luboš Kulový H 2 1 12 10 15 12 29 23 79
10 Bartoš Martin Biberon 13 9 5 3 16 11 34 23 68
11 Matoušek Vladimír Šroťáci     14 11 16 11 30 22 73
12 Brázda Vladimír st. Emzulák 5 4 9 5 17 13 31 22 71
13 Havel Michal Vousáči     18 11 17 11 35 22 63
14 Žižka Jaroslav Biberon 4 2 14 7 19 13 37 22 59
15 Sládková Hana Sklípek 18 14     13 7 31 21 68
16 Mašek Milan Kovem 10 6 7 6 19 9 36 21 58
17 Štěpánek Petr Kulový H 4 2 6 5 14 12 24 19 79
18 Bartošová Zuzana Emzulák 2 0 12 9 13 10 27 19 70
19 Trýzna Petr Emzulák 10 4 3 3 15 12 28 19 68
20 Vajová Eva Šroťáci 17 7 2 1 15 11 34 19 56
21 Srnský Jakub (J)Elita 1 1 13 7 14 10 28 18 64
22 Novotný Miroslav Teton 18 9 2 1 20 8 40 18 45
23 Venclová Lucie Kovem 5 4 8 7 11 6 24 17 71
24 Matějíčková Eva Rebels     14 8 14 9 28 17 61
25 Kynčl Petr ml. Šroťáci 3 2 11 6 15 9 29 17 59
26 Blažek Pavel Rebels     15 9 15 8 30 17 57
27 Matějíček Petr Rebels 16 8     16 9 32 17 53
28 Švimberský Jan Sklípek     15 7 18 10 33 17 52
29 Lukeš Jakub Teton 2 1 16 9 18 7 36 17 47
30 Vedralová Alena Biberon     11 6 13 10 24 16 67
31 Kynčlová Alena Šroťáci     13 8 14 8 27 16 59
32 Jonák Petr Teton     17 9 16 7 33 16 48
33 Bímová Alena Holky     15 8 18 8 33 16 48
34 Maršík Jakub (J)Elita     13 7 14 8 27 15 56
35 Srnská Jana Holky 14 7     12 7 26 14 54
36 Kopáčová Jitka Violky 2 0 11 8 15 6 28 14 50
37 Kobrová Petra Kovem     10 8 12 5 22 13 59
38 Švimberská Blanka Sklípek 1 1 9 3 15 9 25 13 52
39 Novotný Petr Vousáči 3 1 6 3 11 8 20 12 60
40 Bártová Věra Violky     15 8 14 4 29 12 41
41 Kubánek Luboš Kulatice 5 3 10 4 15 5 30 12 40
42 Řezníčková Radka Violky 8 2 10 4 17 6 35 12 34
43 Štěpánková Zdena Holky 1 0 13 6 14 5 28 11 39
44 Kučerová Věra Tornádo 19 8     18 3 37 11 30
45 Hašek Michal Vousáči     7 4 8 6 15 10 67
46 Štverková Renata Sklípek     14 6 11 4 25 10 40
47 Kunert Jaroslav Péráci     15 4 16 6 31 10 32
48 Malínská Ivana Komety 7 3 10 2 17 5 34 10 29
49 Skákal Jaroslav Kulatice 4 1 14 4 18 5 36 10 28
50 Malý Radek Péráci     12 4 12 5 24 9 38
51 Vrbata Miroslav Péráci 18 4     17 5 35 9 26
52 Nývlt Adam Vousáči 5 2 3 2 6 4 14 8 57
53 Řezníček Zbyněk Kulatice 5 1 5 3 11 4 21 8 38
54 Kholová Zdenka Grácie 18 6     18