1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
 rozpis utkání - 2018
 
 
1. kolo                    
      ČTVRTEK 3. května    
                     
17.00 hodin Kulatice : Kulový H   Kouličky : Cápci   Violky : Holky
                     
18.30 hodin Sklípek : Rebels                
                     
      ČTVRTEK 10. května    
                     
17.00 hodin Šroáci : Tlapky   Sněhuláci : Bilďa tým   Holobrádci : Emzulák
                     
18.30 hodin Tornádo : Biberon                
                       
2. kolo                    
      ÚTERÝ 15. května    
                     
17.00 hodin Šroáci : Biberon   Sněhuláci : Cápci   Holobrádci : Tlapky
                     
18.30 hodin Kulatice : Tornádo                
                     
      ČTVRTEK 17. května    
                     
17.00 hodin Sklípek : Kulový H   Violky : Bilďa tým   Holky : Emzulák
                     
18.30 hodin Kouličky : Rebels                
                       
3. kolo                    
      ÚTERÝ 22. května    
                     
17.00 hodin Sklípek : Kouličky   Violky : Cápci   Emzulák : Bilďa tým
                     
18.30 hodin Holobrádci : Biberon                
                     
      ČTVRTEK 24. května    
                     
17.00 hodin Tornádo : Kulový H   Kulatice : Šroáci   Holky : Tlapky
                     
18.30 hodin Sněhuláci : Rebels                
                     
4. kolo                    
      ÚTERÝ 29. května    
                     
17.00 hodin Kouličky : Kulový H   Holky : Biberon   Tornádo : Šroáci
                     
18.30 hodin Violky : Rebels                
                     
      ÚTERÝ 31. května    
                     
17.00 hodin Sklípek : Sněhuláci   Kulatice : Holobrádci   Bilďa tým : Tlapky
                     
18.30 hodin Emzulák : Cápci                
                       
5. kolo                    
      ÚTERÝ 5. června    
                     
17.00 hodin Bilďa tým : Biberon   Šroáci : Kulový H   Kulatice : Holky
                     
18.30 hodin Emzulák : Rebels                
                     
      ČTVRTEK 7. června    
                     
17.00 hodin Tlapky : Cápci   Sklípek : Violky   Kouličky : Sněhuláci
                     
18.30 hodin Tornádo : Holobrádci                
                       
6. kolo                    
      ÚTERÝ 12. června    
                     
17.00 hodin Šroáci : Holobrádci   Sklípek : Emzulák   Kulatice : Bilďa tým
                     
18.30 hodin Tlapky : Rebels                
                     
      ČTVRTEK 14. června    
                     
17.00 hodin Cápci : Biberon   Sněhuláci : Kulový H   Kouličky : Violky
                     
18.30 hodin Tornádo : Holky                
                     
7. kolo                    
      ÚTERÝ 19. června    
                     
17.00 hodin Sněhuláci : Violky   Holobrádci : Kulový H   Šroáci : Holky
                     
18.30 hodin Sklípek : Tlapky                
                     
      ČTVRTEK 21. června    
                     
17.00 hodin Kouličky : Emzulák   Tornádo : Bilďa tým   Kulatice : Cápci
                     
18.30 hodin Biberon : Rebels                
                       
8. kolo                    
      ÚTERÝ 26. června    
                     
17.00 hodin Holobrádci : Holky   Sněhuláci : Emzulák   Violky : Kulový H
                     
18.30 hodin Šroáci : Bilďa tým                
                     
      ČTVRTEK 28. června    
                     
17.00 hodin Kouličky : Tlapky   Sklípek : Biberon   Tornádo : Cápci
                     
18.30 hodin Kulatice : Rebels                
                       
9. kolo                    
      ÚTERÝ 3. července    
                     
17.00 hodin Šroáci : Cápci   Kouličky : Biberon   Violky : Emzulák
                     
18.30 hodin Holobrádci : Bilďa tým                
                     
      ČTVRTEK 5. července    
                     
17.00 hodin Holky : Kulový H   Tornádo : Rebels   Kulatice : Sklípek
                     
18.30 hodin Sněhuláci : Tlapky                
                     
10. kolo                    
      ÚTERÝ 10. července    
                     
17.00 hodin Sklípek : Tornádo   Holobrádci : Cápci   Violky : Tlapky
                     
18.30 hodin Sněhuláci : Biberon                
                     
      ČTVRTEK 12. července    
                     
17.00 hodin Šroáci : Rebels   Holky : Bilďa tým   Kulatice : Kouličky
                     
18.30 hodin Emzulák : Kulový H                
                       
11. kolo                    
      ÚTERÝ 17. července    
                     
17.00 hodin Kulatice : Sněhuláci   Holobrádci : Rebels   Emzulák : Tlapky
                     
18.30 hodin Sklípek : Šroáci                
                     
      ČTVRTEK 19. července    
                     
17.00 hodin Bilďa tým : Kulový H   Violky : Biberon   Holky : Cápci
                     
18.30 hodin Tornádo : Kouličky                
                       
12. kolo                    
      ÚTERÝ 24. července    
                     
17.00 hodin Tlapky : Kulový H   Kulatice : Violky   Holky : Rebels
                     
18.30 hodin Bilďa tým : Cápci                
                     
      ČTVRTEK 26. července    
                     
17.00 hodin Emzulák : Biberon   Sklípek : Holobrádci   Tornádo : Sněhuláci
                     
18.30 hodin Kouličky : Šroáci                
                     
13. kolo                    
      ÚTERÝ 31. července    
                     
17.00 hodin Sklípek : Holky   Cápci : Kulový H   Tornádo : Violky
                     
18.30 hodin Šroáci : Sněhuláci                
                     
      ČTVRTEK 2. srpna    
                     
17.00 hodin Tlapky : Biberon   Bilďa tým : Rebels   Kulatice : Emzulák
                     
18.30 hodin Kouličky : Holobrádci                
                       
14. kolo                    
      ÚTERÝ 7. srpna    
                     
17.00 hodin Cápci : Rebels   Kouličky : Holky   Tornádo : Emzulák
                     
18.30 hodin Biberon : Kulový H                
                     
      ČTVRTEK 9. srpna    
                     
17.00 hodin Šroáci : Violky   Sněhuláci : Holobrádci   Sklípek : Bilďa tým
                     
18.30 hodin Kulatice : Tlapky                
                       
15. kolo                    
      ÚTERÝ 14. srpna    
                     
17.00 hodin Kulatice : Biberon   Kouličky : Bilďa tým   Sněhuláci : Holky
                     
18.30 hodin Rebels : Kulový H                
                     
      ČTVRTEK 16. srpna    
                     
17.00 hodin Sklípek : Cápci   Šroáci : Emzulák   Tornádo : Tlapky
                     
18.30 hodin Holobrádci : Violky