1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
SUPERMELE 2003

Konečná tabulka:

pořadí body jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1 228 Kunert Jaroslav 32 24 27 29 17 15 24   6 31
2 230 Trýzna Petr 24 27 22 35     28   12 30
3 240 Štechová Blanka 7 13 35 36 12 24 22 18 14 27
4 235 Řehoř Karel 33 21 29 15 8 19 32 9 11 16
5 210 Vajová Eva 1 12 37 18 24 4 30 19 20 8
6 281 Brázda Vladimír st. 23 5 32 7 25   25 5 21 26
7 187 Králová Naděžda 34 17 15 24 2 20 20 4 28 10
8 196 Vencl Aleš 29 22 39 26       14   21
9 209 Brázda Vladimír ml. 8 15   31   26 26 16 27  
10 201 Tišer Vladimír 30 14 6 37 14 16 6 12 23 14
11 199 Presl Petr 12 19 18 2 13 18 23 20 26 18
12 213 Srnská Jana 28 8 23 30 16   18 7 17  
13 173 Kynčl Pavel 35     25 11 12   11 15 25
14 198 Raul Zdeněk 13 7 34 20   22   8 29 1
15 180 Šíla Vladimír 26 1 4 11 26 9   25 22 13
16 200 Čermák Wilhelm 15 3 20 19 32 17 8 17 10 7
17 159 Švimberský Jan 21 11 10 16 29 7 9 23   12
18 132 Krausová Věra   2 3 33 31 13 17   4 20
19 145 Novotný Petr 4 16 5 38 10 2 16 1 13 22
20 207 Patka Petr 6     1 33 23 10 21 5 19
21 187 Rádl Miloš 3 20 12 21 21 11 19 10 8 5
22 161 Žižka Jaroslav 16 9 11 28   25   22 1  
23 166 Pěkný Martin 5   33 22 4       24 24
24 170 Čermáková Helena 36 23 7   1 1   15   28
25 100 Bílek Daniel 31 28   23       24    
26 119 Matoušek Vladimír 25 25 28   15 10 2      
27 126 Švecová Ludmila     26   5 21 13 3 25 11
28 157 Fišerová Lenka 19 4 19 5 19 3 11 2 19 9
29 135 Blažek Martin     38 32     27   2  
30 139 Kynčl Petr 10 18 24 12 23 6 1      
31 109 Vlčková Věra 18 6 25   30   14      
32 91 Kučera Jan     13 13   28 15   16 6
33 108 Slavíková Dagmar 2   14 14 22 27     9  
34 87 Malý Radek 14   30           18 15
35 90 Pánek Ladislav 17   9 34 7   5      
36 102 Hilmar Jiří       10 27 14   13 7  
37 87 Mašek Pavel     31         6   29
38 66 Beneš Milan     21 17 28          
39 102 Biberle Dominik 27 26 1 6            
40 49 Lhotská Renata     16 27 6          
41 42 Švimberská Štěpánka         9   33      
42 38 Dvořák Rudolf 20 10   8            
43 37 Kynčl Petr st.           8 29      
44 36 Vrbata Miroslav     36              
45 59 Hašek Slávek     17   18          
46 31 Hanušová Veronika       4 20   4   3  
47 49 Havelková Dita             31      
48 23 Hajduová Iveta                   23
49 30 Dvořáček Jaroslav 22                  
50 21 Havelková Radka             21      
51 26 Guilbert Jeff                   17
52 18 Šrámek Allan       9 3          
53 19 Hron Roman             12      
54 11 Švimberský Jan ml. 11                  
55 9 Javůrek Luboš 9                  
56 8 Magura Jan     8              
57 7 Topinka František             7      
58 5 Mikšík Rudolf           5        
59 4 Deak Arpád                   4
60 3 Štěpánková Zdeňka       3            
61 3 Hašek Pavel                   3
62 3 Kynčl Martin             3      
63 2 Blažková Hana     2              
64 2 Votočková Šárka                   2

Kdo má odehráno více než 7 turnajů, je mu započítáno 7 nejlepších (červeně označené se nezapočítávají)

10. turnaj SUPERMELE - 2003

20. 9.

Sklípek

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 66 Kunert Jaroslav 11 : 0 11 : 3 11 : 7 11 : 6 11 : 3 5 55 : 19 36 31 465
2 68 Trýzna Petr 11 : 2 11 : 4 11 : 3 8 : 11 11 : 0 4 52 : 20 32 30 387,5
3 22 Mašek Pavel 11 : 3 11 : 4 11 : 1 5 : 11 11 : 9 4 49 : 28 21 29 310
4 14 Čermáková Helena 11 : 0 11 : 4 11 : 4 11 : 6 0 : 11 4 44 : 25 19 28 232,5
5 23 Štechová Blanka 11 : 0 11 : 9 1 : 11 11 : 8 11 : 8 4 45 : 36 9 27 155
6 2 Brázda Vladimír st. 11 : 1 11 : 1 11 : 4 5 : 11 8 : 11 3 46 : 28 18 26  
7 28 Kynčl Pavel 11 : 3 9 : 11 11 : 1 11 : 8 9 : 11 3 51 : 34 17 25  
8 31 Pěkný Martin 3 : 11 11 : 3 11 : 7 8 : 11 11 : 0 3 44 : 32 12 24  
9 60 Hajduová Iveta 11 : 2 8 : 11 7 : 11 11 : 5 11 : 8 3 48 : 37 11 23  
10 12 Novotný Petr 11 : 3 11 : 9 3 : 11 9 : 11 11 : 2 3 45 : 36 9 22  
11 11 Vencl Aleš 0 : 11 8 : 11 11 : 4 11 : 5 11 : 2 3 41 : 33 8 21  
12 33 Krausová Věra 11 : 1 11 : 8 11 : 1 6 : 11 0 : 11 3 39 : 32 7 20  
13 20 Patka Petr 2 : 11 11 : 3 7 : 11 11 : 8 11 : 3 3 42 : 36 6 19  
14 3 Presl Petr 11 : 1 8 : 11 11 : 7 11 : 8 2 : 11 3 43 : 38 5 18  
15 51 Guilbert Jeff 2 : 11 11 : 1 3 : 11 11 : 6 11 : 9 3 38 : 38 0 17  
16 5 Řehoř Karel 11 : 1 11 : 9 4 : 11 8 : 11 9 : 11 2 43 : 43 0 16  
17 41 Malý Radek 11 : 1 4 : 11 1 : 11 9 : 11 11 : 2 2 36 : 36 0 15  
18 9 Tišer Vladimír 11 : 3 11 : 8 7 : 11 6 : 11 8 : 11 2 43 : 44 -1 14  
19 15 Šíla Vladimír 1 : 11 9 : 11 4 : 11 11 : 9 11 : 0 2 36 : 42 -6 13  
20 8 Švimberský Jan 2 : 11 3 : 11 7 : 11 11 : 5 11 : 3 2 34 : 41 -7 12  
21 32 Švecová Ludmila 1 : 11 4 : 11 11 : 4 9 : 11 11 : 8 2 36 : 45 -9 11  
22 13 Králová Naděžda 1 : 11 3 : 11 11 : 4 11 : 9 9 : 11 2 35 : 46 -11 10  
23 27 Fišerová Lenka 0 : 11 11 : 8 7 : 11 11 : 9 9 : 11 2 38 : 50 -12 9  
24 21 Vajová Eva 3 : 11 3 : 11 11 : 7 9 : 11 11 : 9 2 37 : 49 -12 8  
25 7 Čermák Wilhelm 11 : 3 8 : 11 1 : 11 11 : 9 2 : 11 2 33 : 45 -12 7  
26 6 Kučera Jan 0 : 11 11 : 8 4 : 11 9 : 11 11 : 9 2 35 : 50 -15 6  
27 35 Rádl Miloš 1 : 11 9 : 11 11 : 3 5 : 11 2 : 11 1 28 : 47 -19 5  
28 83 Deak Arpád 3 : 11 4 : 11 11 : 7 6 : 11 3 : 11 1 27 : 51 -24 4  
29 61 Hašek Pavel 3 : 11 1 : 11 3 : 11 11 : 9 8 : 11 1 26 : 53 -27 3  
30 84 Votočková Šárka 1 : 11 1 : 11 4 : 11 11 : 8 3 : 11 1 20 : 52 -32 2  
31 42 Raul Zdeněk 3 : 11 8 : 11 4 : 11 8 : 11 3 : 11 0 26 : 55 -29 1  

 

9. turnaj SUPERMELE - 2003

6. 9.

Sklípek

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 42 Raul Zdeněk 11 : 0 11 : 6 11 : 4 11 : 8 10 : 11 4 54 : 29 25 29 435
2 13 Králová Naděžda 11 : 6 11 : 3 7 : 11 11 : 4 11 : 5 4 51 : 29 22 28 362,5
3 1 Brázda Vladimír ml. 11 : 0 11 : 5 11 : 7 9 : 11 11 : 9 4 53 : 32 21 27 290
4 3 Presl Petr 11 : 9 11 : 3 11 : 8 10 : 11 11 : 9 4 54 : 40 14 26 217,5
5 32 Švecová Ludmila 11 : 9 11 : 0 1 : 11 11 : 9 11 : 8 4 45 : 37 8 25 145
6 31 Pěkný Martin 11 : 5 0 : 11 11 : 8 11 : 4 11 : 10 4 44 : 38 6 24  
7 9 Tišer Vladimír 9 : 11 11 : 0 8 : 11 11 : 4 11 : 9 3 50 : 35 15 23  
8 15 Šíla Vladimír 11 : 5 11 : 6 7 : 11 9 : 11 11 : 5 3 49 : 38 11 22  
9 2 Brázda Vladimír st. 11 : 4 11 : 3 6 : 11 6 : 11 11 : 9 3 45 : 38 7 21  
10 21 Vajová Eva 11 : 4 6 : 11 8 : 11 11 : 9 11 : 9 3 47 : 44 3 20  
11 27 Fišerová Lenka 11 : 6 11 : 5 4 : 11 11 : 10 9 : 11 3 46 : 43 3 19  
12 41 Malý Radek 11 : 5 5 : 11 11 : 10 11 : 8 9 : 11 3 47 : 45 2 18  
13 19 Srnská Jana 5 : 11 3 : 11 11 : 10 11 : 9 11 : 8 3 41 : 49 -8 17  
14 6 Kučera Jan 0 : 11 0 : 11 11 : 8 11 : 9 11 : 9 3 33 : 48 -15 16  
15 28 Kynčl Pavel 5 : 11 11 : 0 11 : 1 8 : 11 10 : 11 2 45 : 34 11 15  
16 23 Štechová Blanka 0 : 11 11 : 0 11 : 1 10 : 11 5 : 11 2 37 : 34 3 14  
17 12 Novotný Petr 11 : 9 11 : 5 10 : 11 9 : 11 8 : 11 2 49 : 47 2 13  
18 68 Trýzna Petr 5 : 11 11 : 0 11 : 4 4 : 11 8 : 11 2 39 : 37 2 12  
19 5 Řehoř Karel 0 : 11 11 : 0 11 : 4 9 : 11 5 : 11 2 36 : 37 -1 11  
20 7 Čermák Wilhelm 6 : 11 11 : 6 4 : 11 11 : 9 9 : 11 2 41 : 48 -7 10  
21 18 Slavíková Dagmar 11 : 4 3 : 11 11 : 7 4 : 11 5 : 11 2 34 : 44 -10 9  
22 35 Rádl Miloš 6 : 11 0 : 11 7 : 11 11 : 9 11 : 8 2 35 : 50 -15 8  
23 72 Hilmar Jiří 4 : 11 3 : 11 8 : 11 11 : 10 11 : 10 2 37 : 53 -16 7  
24 66 Kunert Jaroslav 4 : 11 0 : 11 10 : 11 11 : 10 11 : 10 2 36 : 53 -17 6  
25 20 Patka Petr 9 : 11 5 : 11 11 : 10 9