1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
SUPERMELE 2015

Konečné pořadí:

                                        odpočet    
                                           
pořadí body počet turnajů jméno                                   odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15      
1 264 13   18  Bím Luboš 26 30 20 29 6   21 30 16 11 32 22 3   21   3   785
2 254 14    3  Řezníček Jiří 20 7 30   26 21 4 27 22 25 13 15 15 16 24   11   1028
3 254 13    1  Žižka Jaroslav 27 27 7 26 15   6 24 15 23 19   24 22 25   6   831
4 226 10    2  Kynčl Petr 30     32 25   24 29 21 17 25 11   12     0   1083
5 222 13   30  Ton Petr 25 3 12 27 30 12 18 15 19 20 10     25 9   3   420
6 219 13   15  Kapeš Roman 23 28 19 21 20 13 17 5   18 20 10   24 6   5   0
7 218 12   16  Blažek Pavel 24   31 6 24     28 18 6 14 8 11 26 22   0   280
8 213 14   40  Čermák Wilda 1 12 33 15 21 7 26 19   22 7 16 13 14 15   8   588
9 207 14   26  Řezníčková Radka 5 17 25   27 6 8 22 11 14 34 25 8 8 8   11   755
10 206 13    4  Havel Michal 11   22 34 18 11 23 23 8 7 9 17   11 19   7   130
11 194 15    8  Vajová Eva 3 6 2 30 17 17 14 4 13 16 29 3 10 18 20   8   100
12 193 12   14  Kynčlová Alena 2   14 13 31   9 25 12 21 5 24   27 10   0   583
13 190 9   13  Trýzna Petr   35 27 17 32   27 10 6       18   18   0   1365
14 178 13    6  Štechová Blanka 4 13 6 25 28 1 20 26 4   11 13 22 6     1   335
15 169 11    7  Sládková Hana 12 9 32   12 9   31   12 18   19 2 13   0   563
16 168 14   12  Švimberský Jan 7 29 10 36 22 4 3 11 1 8 17 5 4 15     4   195
17 168 11    9  Brázda Vladimír st.   33 18 31 7 3   14 10 10   19 9   14   0   340
18 167 10   19  Horská Lenka   19 36 40 9 20 2 1 3       14   23   0   1548
19 165 7   32  Šebek Viktor   32   22   16         31   25 32 7   0   1328
20 163 8   17  Michalička Lukáš 19 18   20 29 15       28     21 13     0   758
21 163 7   23  Mašek Pavel   25 35 4       32   24 22 21         0   1038
22 160 13   24  Kynčl Martin 18   21 11 11   5 2 2 9 12 9 17 28 17   2   155
23 160 7   34  Bartoš Martin               12 23 26 26 27 23 23     0   1230
24 146 15    5  Novotný Petr 8 4 17 5 2 14 12 8 17 4 15 20 6 20 3   9   0
25 144 9   52  Bímová Alena 13 31 23 12       9 5 15 30 6         0   335
26 143 7   49  Srnský Luboš nejml. 21 14   10   19         24     29 26   0   808
27 137 9   29  Srnská Jana 15 10 24   14   15 17     33     4 5   0   413
28 136 15   27  Blažková Marie 6 24 16 28 3 8 22 6 9 2 4 7 1 3 1   4   0
29 136 8   11  Matějíček Petr 29 8 4 16 23   16 20         20       0   363
30 101 6   25  Vedral Jan 22 22 5 18 16     18                 0   0
31 97 5   44  Vedral Filip 14 26   19 19   19                   0   0
32 96 5   47  Bílek Vojta       35   2       13 28 18         0   0
33 92 8   75  Tauchmanová Jana   2 26 14           5 23 4 16   2   0   0
34 90 7   20  Matějíčková Eva   16 9 37 5   13 3         7       0   293
35 89 4   43  Brázda Vlad. ml.   34   23         20           12   0   590
36 88 3   42  Matoušek Vladimír 28     39                   21     0   778
37 84 7   28  Vedralová Alena 16 23 11 1 10   7 16                 0   0
38 71 9   70  Pavelka Jiří   20 8 2     10 7     8 1 5 10     0   0
39 69 5   78  Erben Ladislav                   27 2 23   1 16   0   468
40 69 3   58  Hladký Jaroslav   21   38   10                     0   390
41 66 4   66  Bílková Blanka   11 28         21     6           0   0
42 65 2   54  Heuvel Johan     34                     31     0   738
43 64 6   33  Linhartová Jitka     13   13 18     14   1     5     0   150
44 61 4   45  Kopáčová Jitka 17           11         14   19     0   0
45 55 7   41  Tauchmanová Rad.         4 5 1   7   27     7 4   0   0
46 52 2   31  Nacu Táňa       33           19             0   0
47 50 3   50  Bílek Daniel       8             16 26         0   325
48 46 3   71 Zaplatílková Dagmar 10     24                 12       0   0
49 39 3   55  Švecová Lída     1       25 13                 0   260
50 32 3   35  Bucek Zdeněk     29   1               2       0   0
51 30 1   59  Heuvel Bob                           30     0   310
52 25 4   48  Havlová Martina                     3 2   9 11   0   0
53 25 2   72  Srnský Jakub         8                 17     0   0
54 21 2   37  Bartošová Kristýna       9               12         0   0
55 21 1   80  Nývlt Adam                     21           0   0
56 15 1   56  Stránský Milan     15                           0   0
57 15 1   76  Pavelková Zuzana   15                             0   0
58 10 2   77 Křišťanová Marie       7           3             0   0
59 9 1   73  Končítek jakub 9                               0   0
60 5 1   74  Schliegsbirová Zdenka   5                             0   0
61 4 2   61  Čermáková Helena   1 3                           0   0
62 3 1   65  Čekanová Tereza       3                         0   0
63 1 1   79  Fólová Klára                   1             0   0

Při rovnosti bodů je první kriterium počet odehraných turnajů (větší - lepší), druhé nižší startovní číslo

Kdo má odehráno více než 12 turnajů, je mu započítáno 12 nejlepších (červeně označené se nezapočítávají)

15. turnaj - 25. září

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 49 Srnský Luboš nejml. 11 : 0 11 : 0 6 : 11 11 : 7 11 : 2 4 50 : 20 30 26 375
2 1 Žižka Jaroslav 11 : 1 11 : 5 11 : 2 9 : 11 11 : 8 4 53 : 27 26 25 313
3 3 Řezníček Jiří 11 : 6 11 : 8 10 : 11 11 : 3 11 : 1 4 54 : 29 25 24 250
4 19 Horská Lenka 0 : 11 11 : 5 11 : 2 11 : 3 11 : 7 4 44 : 28 16 23 188
5 16 Blažek Pavel 11 : 1 11 : 6 11 : 10 11 : 5 2 : 11 4 46 : 33 13 22 125
6 18 Bím Luboš 11 : 1 11 : 8 11 : 10 11 : 4 1 : 11 4 45 : 34 11 21  
7 8 Vajová Eva 11 : 10 11 : 5 11 : 10 11 : 5 2 : 11 4 46 : 41 5 20  
8 4 Havel Michal 11 : 0 11 : 5 11 : 2 5 : 11 8 : 11 3 46 : 29 17 19  
9 13 Trýzna Petr 11 : 0 8 : 11 2 : 11 11 : 4 11 : 3 3 43 : 29 14 18  
10 24 Kynčl Martin 11 : 7 5 : 11 11 : 6 11 : 7 6 : 11 3 44 : 42 2 17  
11 78 Erben Ladislav 11 : 10 5 : 11 11 : 10 4 : 11 11 : 2 3 42 : 44 -2 16  
12 40 Čermák Wilda 1 : 11 11 : 6 11 : 10 3 : 11 11 : 3 3 37 : 41 -4 15  
13 9 Brázda Vladimír st. 0 : 11 11 : 10 11 : 6 4 : 11 11 : 7 3 37 : 45 -8 14  
14 7 Sládková Hana 10 : 11 11 : 5 11 : 2 3 : 11 6 : 11 2 41 : 40 1 13  
15 43 Brázda Vlad. ml. 11 : 7 10 : 11 11 : 7 7 : 11 7 : 11 2 46 : 47 -1 12  
16 48 Havlová Martina 11 : 0 5 : 11 7 : 11 11 : 7 3 : 11 2 37 : 40 -3 11  
17 14 Kynčlová Alena 10 : 11 11 : 10 2 : 11 11 : 4 8 : 11 2 42 : 47 -5 10  
18 30 Ton Petr 1 : 11 11 : 0 2 : 11 7 : 11 11 : 6 2 32 : 39 -7 9  
19 26 Řezníčková Radka 0 : 11 5 : 11 11 : 7 4 : 11 11 : 1 2 31 : 41 -10 8  
20 32 Šebek Viktor 6 : 11 6 : 11 2 : 11 11 : 9 11 : 6 2 36 : 48 -12 7  
21 15 Kapeš Roman 7 : 11 6 : 11 7 : 11 9 : 11 11 : 8 1 40 : 52 -12 6  
22 29 Srnská Jana 6 : 11 10 : 11 6 : 11 7 : 11 11 : 8 1 40 : 52 -12 5  
23 41 Tauchmanová Rad. 11 : 6 0 : 11 10 : 11 5 : 11 8 : 11 1 34 : 50 -16 4  
24 5 Novotný Petr 0 : 11 0 : 11 10 : 11 11 : 4 7 : 11 1 28 : 48 -20 3  
25 75 Tauchmanová Jana 1 : 11 5 : 11 10 : 11 11 : 9 3 : 11 1 30 : 53 -23 2  
26 27 Blažková Marie 7 : 11 8 : 11 10 : 11 4 : 11 1 : 11 0 30 : 55 -25 1  

 

14. turnaj - 11. září

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 32 Šebek Viktor 11 : 1 11 : 1 11 : 10 11 : 6 11 : 2 5 55 : 20 35 32 465
2 54 Heuvel Johan 11 : 0 11 : 2 11 : 7 11 : 6 11 : 6 5 55 : 21 34 31 388
3 59 Heuvel Bob 11 : 4 11 : 1 11 : 10 11 : 6 11 : 3 5 55 : 24 31 30 310
4 49 Srnský Luboš nejml. 11 : 4 11 : 8 11 : 2 11 : 8 11 : 10 5 55 : 32 23 29 233