1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
SUPERMELE 2017

Konečné pořadí:

                                        odpočet      
                                             
pořadí body počet turnajů jméno 28.4. 12.5. 19.5. 2.6. 16.6. 23.6. 7.7. 21.7. 28.7. 11.8. 18.8. 8.9. 22.9. 29.9.       odměny v Kč  
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.        
1 289 14    3  Havel Michal 29 25 5 24 22 33 25 19 27 15 31 13 9 26     14   1618  
2 270 13    1  Řezníček Jiří 34 19 22 36 30 16 19 28 13 16 14 18 18       13   1138  
3 261 11    7  Sládková Hana 33 32 17   31 32 23 8 8     30 23 24     0   2661  
4 235 12   15  Kynčlová Alena 27 15 25 21     21 34 14 5 30 17 19 7     0   733  
5 234 14   12  Blažek Pavel 3 26 21 29 15 3 16 30 15 14 25 1 21 19     4   125  
6 225 13    4  Švimberský Jan 4 30 6 26 26 4   4 29 21 24 25 8 22     4   795  
7 223 12   13  Žižka Jaroslav   22   35 29 31 2 3 20 1 27 28 17 8     0   1080  
8 220 11    2  Kynčl Petr 30 27 28 25     12 12 22 10 29 22 3       0   330  
9 209 10   23  Matějíček Petr 11 20 27 31 19     22 28   13 14 24       0   546  
10 201 14   14  Vajová Eva 10 24 12 30 17 13 6 23 12 19 16 12 12 11     16   210  
11 199 12   19  Řezníčková Radka 28 1 32 27 27 15 18 27 4   2   6 12     0   480  
12 198 12    6  Bím Luboš 19 18 24 18   18 13 20 25   8 26 7 2     0   150  
13 188 13    5  Kynčl Martin 21 28 26 4 20 7 11 21 10   23 5 11 5     4   0  
14 188 11   41  Havlová Martina 23 6 20   14     26 30 11 20 15 2 21     0   388  
15 183 13    8  Čermák Wilda 32 29 19 12 2 26 8 7 18 3 12 4 13       2   340  
16 183 13   11  Švimberská Blanka 12 31 4 11 28 22   5 11 4 3 24 22 9     3   443  
17 183 7   32  Srnský Luboš nejml.     31 37 33 10   32   13       27     0   2038  
18 182 12   30  Bímová Alena 24 5 13 23   30 17 10 1   34 3 4 18     0   758  
19 167 10   79  Kunert Jaroslav 31 16   15 13 24 1 29     28 9 1       0   255  
20 155 9   24  Linhartová Jitka 15   15   3   22 25   9 32 21   13     0   528  
21 145 7   33  Srnská Jana 22   18 32 24 27         21     1     0   0  
22 140 10   78  Štverková Renata 25   29 5 18 6 9   17   7   20 4     0   240  
23 138 5   22  Trýzna Petr   34   38   23 24   19               0   1393  
24 124 9   31  Blažek Petr 17 2 16 33 10 19   1       11   15     0   0  
25 123 9   46  Maršík Jakub 7 33 9 22 1 9 5 17           20     0   425  
26 119 6   87  Malý Radek       34 11   20   21     23 10       0   190  
27 118 6   43  Nývlt Adam       7 32 28   16       19   16     0   413  
28 108 8   38  Tauchmanová Rad. 20 9 2     12 10 31     1     23     0   310  
29 106 6   76  Kadavá Petra 6 17               7 33 29 14       0   800  
30 104 11   25  Blažková Marie 5 10 14 13 4 2   11 6   17 16   6     0   0  
31 103 10   42  Erben Ladislav 13 7   2 5 20 15 2 16 6       17     0   0  
32 87 8   37  Matějíčková Eva   8 10 8 6 29   14 2   10           0   165  
33 82 4   18  Vedral Jan 26 11   28   17                     0   0  
34 77 6   17  Vedral Filip 1 23       5     23     20 5       0   0  
35 76 6   10  Novotný Petr             4 6 31 2 19     14     0   465  
36 75 6   16  Vedralová Alena 2 12   10   25           10 16       0   0  
37 74 3   21  Bílek Daniel               33     26   15       0   350  
38 68 3   35  Michalička Lukáš     23         18       27         0   225  
39 66 4   26  Šebek Viktor       16 25         17   8         0   105  
40 63 4   81  Čermáková Helena   14   14       24     11           0   0  
41 55 4   49  Horská Lenka   21   6   21 7                   0   0  
42 53 3   29  Kopáčová Jitka 14           14             25     0   270  
43 53 2   28  Bílek Vojta               35     18           0   525  
44 48 3   45  Bílková Blanka     8               15   25       0   375  
45 43 3   77  Thomasová Jana 8             13     22           0   0  
46 42 2   44  Bartoš Martin     30   12                       0   320  
47 41 4   50 Zaplatílková Dagmar 16   7         9 9               0   0  
48 39 3   80  Vašina David 18 4   17                         0   0  
49 35 2   47  Heuvel Johan         21 14                     0   0  
50 26 3   34  Koniková Radka       20     3             3     0   0  
51 26 1   20  Brázda Vladimír st.                 26               0   0  
52 25 2    9  Kapeš Roman       9 16                       0   0  
53 24 1   89  Petrovič Jiří                 24               0   0  
54 23 1   27  Mašek Pavel         23                       0   0  
55 22 3   48  Bartošová Kristýna           8     5   9           0   0  
56 22 2   85  Shonová Eliška     11     11                     0   0  
57 20 1   92  Dědina Martin                   20             0   263  
58 19 1   60  Ton Petr       19                         0   0  
59 18 2   56  Švecová Lída 9       9                       0   0  
60 18 1   91  Preuss Michal                   18             0   158  
61 16 2   86  Tauchmanová Jana       1       15                 0   0  
62 14 4   82  Stránský Lukáš   3 1 3 7                       0   0  
63 13 1   83  Kudr Stanislav   13                             0   0  
64 12 3   84  Shon Šimon     3   8 1                     0   0  
65 12 1   65  Boubínová Vendula                   12             0   0  
66 10 1   96  Kubizňáková Lucie                           10     0   0  
67 8 1   93  Pěnička Jan                   8             0   0  
68 7 1   39  Bucek Zdeněk                       7         0   0  
69 7 1   88  Nacu Lenka                 7               0   0  
70 6 2   95  Patka Petr                     4 2         0   0  
71 6 1   40  Chňoupek Jan                       6         0   0  
72 6 1   94  Jičínský Jakub                     6           0   0  
73 5 1   61  Nacu Táňa                     5           0   0  
74 3 1   90  Petrovič Šimon                 3               0   0  

Při rovnosti bodů je první kriterium počet odehraných turnajů (větší - lepší), druhé nižší startovní číslo

Kdo má odehráno více než 12 turnajů, je mu započítáno 12 nejlepších (červeně označené se nezapočítávají)

14. turnaj - 29. září

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 32 Srnský Luboš nejml. 11 : 0 11 : 4 11 : 2 11 : 2 11 : 8 5 55 : 16 39 27 405
2 3 Havel Michal 11 : 6 11 : 9 11 : 5 11 : 4 11 : 3 5 55 : 27 28 26 338
3 29 Kopáčová Jitka 11 : 8 11 : 0 11 : 0 4 : 11 11 : 4 4 48 : 23 25 25 270
4 7 Sládková Hana 11 : 5 11 : 0 5 : 11 11 : 6 11 : 4 4 49 : 26 23 24 203
5 38 Tauchmanová Rad. 5 : 11 11 : 0 11 : 2 11 : 9 11 : 4 4 49 : 26 23 23 135
6 4 Švimberský Jan 11 : 0 11 : 8 11 : 8 6 : 11 11 : 4 4 50 : 31 19 22  
7 41 Havlová Martina 11 : 7 0 : 11 11 : 2 11 : 2 11 : 4 4 44 : 26 18 21  
8 46 Maršík Jakub 11 : 6 9 : 11 8 : 11 11 : 4 11 : 4 3 50 : 36 14 20  
9 12 Blažek Pavel 11 : 6 11 : 0 0 : 11 11 : 0 4 : 11 3 37 : 28 9 19  
10 30 Bímová Alena 11 : 5 3 : 11 11 : 0 2 : 11 11 : 8 3 38 : 35 3 18  
11 42 Erben Ladislav 11 : 8 4 : 11 11 : 8 11 : 8 4 : 11 3 41 : 46 -5 17  
12 43 Nývlt Adam 0 : 11 11 : 9 11 : 5 0 : 11 11 : 4 3 33 : 40 -7 16  
13 31 Blažek Petr 7 : 11 11 : 4 5 : 11 11 : 4 8 : 11 2 42 : 41 1 15  
14 10 Novotný Petr 8 : 11 11 : 8 10 : 2 8 : 11 3 : 11 2 40 : 43 -3 14  
15 24 Linhartová Jitka 5 : 11 11 : 3 2 : 11 6 : 11 11 : 3 2 35 : 39 -4 13  
16 19 Řezníčková Radka 7 : 11 11 : 4 8 : 11 0 : 11 11 : 8 2 37 : 45 -8 12  
17 14 Vajová Eva 0 : 11 11 : 3 11 : 2 4 : 11 3 : 11 2 29 : 38 -9 11  
18 96 Kubizňáková Lucie 6 : 11 3 : 11 11 : 7 11 : 6 4 : 11 2 35 : 46 -11 10  
19 11 Švimberská Blanka 6 : 11 3 : 11 2