1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
SUPERMELE 2018

Průběžné pořadí:

                                        odpočet    
                                           
pořadí body počet turnajů jméno 20.4. 27.4. 11.5. 25.5. 1.6. 15.6. 22.6. 6.7. 13.7. 27.7. 3.8. 17.8. 24.8. 7.9. 28.9.     odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.      
1 82 2    6  Švimberský Jan 40 42                             0   1138
2 78 2   53  Mašek Pavel 38 40                             0   723
3 72 2    9  Matějíček Petr 37 35                             0   300
4 60 2    1  Havel Michal 30 30                             0   0
5 60 2    8  Kynčl Petr 21 39                             0   215
6 57 2   30  Blažková Marie 33 24                             0   0
7 56 2   34  Vedral Filip 31 25                             0   0
8 53 2    7  Žižka Jaroslav 22 31                             0   0
9 51 2   15  Čermák Wilda 24 27                             0   0
10 51 2   54  Bartošová Kristýna 14 37                             0   0
11 50 2    2  Řezníček Jiří 39 11                             0   500
12 46 2    5  Blažek Pavel 26 20                             0   0
13 45 2   18  Bímová Alena 9 36                             0   0
14 43 2   22  Štverková Renata 10 33                             0   0
15 43 1   46  Bartoš Martin   43                             0   645
16 41 2   35  Novotný Petr 19 22                             0   0
17 41 1   38  Michalička Lukáš   41                             0   430
18 40 2   16  Švimberská Blanka 11 29                             0   0
19 39 2    4  Kynčlová Alena 18 21                             0   0
20 38 1   44  Bílková Blanka   38                             0   0
21 37 2   20  Linhartová Jitka 23 14                             0   0
22 36 1   43  Bílek Vojta 36                               0   200
23 35 2   51  Švecová Lída 34 1                             0   0
24 35 2   56  Kobrová Petra 27 8                             0   0
25 35 1   49  Heuvel Johan 35                               0   0
26 34 1   25  Maršík Jakub   34                             0   0
27 33 2    3  Sládková Hana 28 5                             0   0
28 32 2   12  Bím Luboš 17 15                             0   0
29 32 1   24  Blažek Petr   32                             0   0
30 32 1   32  Matějíčková Eva 32                               0   0
31 31 2   21  Srnská Jana 5 26                             0   0
32 29 1   39  Šebek Viktor 29                               0   0
33 28 1   59  Brázda Vladimír st.   28                             0   0
34 25 1   17  Srnský Luboš nejml. 25                               0   0
35 23 2   11  Řezníčková Radka 20 3                             0   0
36 23 2   13  Kynčl Martin 16 7                             0   0
37 23 1   23  Trýzna Petr   23                             0   0
38 21 2   36  Vedralová Alena 12 9                             0   0
39 20 2   31  Erben Ladislav 3 17                             0   0
40 20 2   47  Zaplatílková Dagmar 4 16                             0   0
41 19 1   58  Ton Petr   19                             0   0
42 18 1   60  Mašková Markéta   18                             0   0
43 15 1   57  Matoušek Vladimír 15                               0   0
44 13 2   50  Koniková Radka 1 12                             0   0
45 13 1   29  Kadavá Petra   13                             0   0
46 13 1   52  Patka Petr 13                               0   0
47 10 1   37  Bílek Daniel   10                             0   0
48 9 2   10  Vajová Eva 7 2                             0   0
49 8 1   55  Kobr Štěpán 8                               0   0
50 6 2   28  Tauchmanová Rad. 2 4                             0   0
51 6 1   27  Nývlt Adam 6                               0   0
52 6 1   33  Vedral Jan   6                             0   0

Při rovnosti bodů je první kriterium počet odehraných turnajů (větší - lepší), druhé nižší startovní číslo

Kdo má odehráno více než 12 turnajů, je mu započítáno 12 nejlepších (červeně označené se nezapočítávají)

 

2. turnaj - 27. dubna

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 46 Bartoš Martin 11 : 7 11 : 1 11 : 5 11 : 2 11 : 10 5 55 : 25 30 43 645
2 6 Švimberský Jan 11 : 7 11 : 1 11 : 10 11 : 9 11 : 3 5 55 : 30 25 42 538
3 38 Michalička Lukáš 11 : 6 11 : 4 11 : 10 11 : 7 11 : 9 5 55 : 36 19 41 430
4 53 Mašek Pavel 11 : 7 11 : 4 11 : 4 9 : 11 11 : 4 4 53 : 30 23 40 323
5 8 Kynčl Petr 11 : 3 11 : 5 11 : 5 9 : 11 11 : 9 4 53 : 33 20 39 215
6 44 Bílková Blanka 11 : 7 11 : 1 11 : 5 11 : 9 9 : 11 4 53 : 33 20 38  
7 54 Bartošová Kristýna 11 : 7 11 : 1 1 : 11 11 : 6 11 : 3 4 45 : 28 17 37  
8 18 Bímová Alena 11 : 7 4 : 11 11 : 1 11 : 6 11 : 9 4 48 : 34 14 36  
9 9 Matějíček Petr 11 : 2 11 : 8 11 : 7 11 : 6 3 : 11 4 47 : 34 13 35  
10 25 Maršík Jakub 3 : 11 11 : 5 11 : 7 11 : 9 11 : 9 4 47 : 41 6 34  
11 22 Štverková Renata 11 : 3 8 : 11 5 : 11 11 : 7 11 : 0 3 46 : 32 14 33  
12 24 Blažek Petr 10 : 11 11 : 1 11 : 6 9 : 11 11 : 10 3 52 : 39 13 32  
13 7 Žižka Jaroslav 7 : 11 11 : 1 11 : 1 11 : 10 6 : 11 3 46 : 34 12 31  
14 1 Havel Michal 3 : 11 11 : 4 10 : 11 11 : 9 11 : 3 3 46 : 38 8 30  
15 16 Švimberská Blanka 11 : 3 1 : 11 11 : 7 6 : 11 11 : 0 3 40 : 32 8 29  
16 59 Brázda Vladimír st. 10 : 11 11 : 5 11 : 7 11 : 9 3 : 11 3 46 : 43 3 28  
17 15 Čermák Wilda 11 : 6 4 : 11 11 : 5 11 : 7 0 : 11 3 37 : 40 -3 27  
18 21 Srnská Jana 8 : 11 11 : 0 11 : 5 6 : 11 3 : 11 2 39 : 38 1 26  
19 34 Vedral Filip 10 : 11 1 : 11 11 : 7 7 : 11 11 : 0 2 40 : 40 0 25  
20 30 Blažková Marie 7 : 11 11 : 1 11 : 6 7 : 11 3 : 11 2 39 : 40 -1 24  
21 23 Trýzna Petr 11 : 8 1 : 11 11 : 4 10 : 11 9 : 11 2 42 : 45 -3 23  
22 35 Novotný Petr 6 : 11 4 : 11 11 : 5 11 : 7 10 : 11 2 42 : 45 -3 22  
23 4 Kynčlová Alena 7 : 11 4 : 11 7 : 11 11 : 7 11 : 4 2 40 : 44 -4 21  
24 5 Blažek Pavel 6 : 11 11 : 0 1 : 11 10 : 11 11 : 10 2 39 : 43 -4 20  
25 58 Ton Petr 7 : 11 5 : 11 11 : 10 7 : 11 11 : 3 2 41 : 46 -5 19  
26 60 Mašková Markéta 11 : 10 11 : 8 6 : 11 9 : 11 9 : 11 2 46 : 51 -5 18  
27 31 Erben Ladislav 11 : 6 1 : 11 10 : 11 11 : 9 9 : 11 2 42 : 48 -6 17  
28 47 Zaplatílková Dagmar 7 : 11 11 : 8 11 : 1 7 : 11 0 : 11 2 36 : 42 -6 16  
29 12 Bím Luboš 11 : 7 11 : 4 4 : 11 7 : 11 4 : 11 2 37 : 44 -7 15  
30 20 Linhartová Jitka 11 : 10 1 : 11 5 : 11 11 : 2 9 : 11 2 37 : 45 -8 14  
31 29 Kadavá Petra 2 : 11 11 : 4 5 : 11 6 : 11 11 : 6 2 35 : 43 -8 13  
32 50 Koniková Radka 11 : 10 5 : 11 10 : 11 11 : 6 4 : 11 2 41 : 49 -8 12  
33 2 Řezníček Jiří 11 : 8 4 : 11 7 : 11 11 : 7 4 : 11 2 37 : 48 -11 11  
34 37 Bílek Daniel 7 : 11 0 : 11 7 : 11 11 : 10 11 : 4 2 36 : 47 -11 10  
35 36 Vedralová Alena 6 : 11 1 : 11 7 : 11 11 : 6 11 : 9 2 36 : 48 -12 9  
36 56 Kobrová Petra 11 : 7 5 : 11 7 : 11 2 : 11 11 : 9 2 36 : 49 -13 8  
37 13 Kynčl Martin 7 : 11 8 : 11 5 : 11 6 : 11 11 : 3 1 37 : 47 -10 7  
38 33 Vedral Jan 8 : 11 4 : 11 11 : 4 9 : 11 6 : 11 1 38 : 48 -10 6  
39 3 Sládková Hana 8 : 11 0 : 11 5 : 11 11 : 6 10 : 11 1 34 : 50 -16 5  
40 28 Tauchmanová Rad. 11 : 2 0 : 11 4 : 11 9 : 11 3 : 11 1 27 : 46 -19 4  
41 11 Řezníčková Radka 2 : 11 1 : 11 4 : 11 6 : 11 11 : 6 1 24 : 50 -26 3  
42