1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
SUPERMELE 2022                                                                                        aktualizováno: 16.10.2022 18:35

Konečné pořadí:

                                        odpočet    
                                           
pořadí body počet turnajů jméno 22.4. 6.5. 13.5. 27.5. 17.6. 24.6. 1.7. 8.7. 22.7. 19.8. 26.8. 2.9. 16.9. 30.9. 7.10.     odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.      
1 236 13   3  Řezníček Jiří 24 25 32 6 33   22 25 13 9 11   16 19 7   6   2015
2 234 13   7  Havel Michal 13 21 16 19 30   30 16 9 16 4 19 26   19   4   1596
3 218 13   5  Žižka Jaroslav 23 10 15 7 29   27   22 20 17 14 9 20 12   7   1498
4 214 13   6  Kynčl Petr 18 22 28 11 24   21 10 23   5 18 25 4 9   4   950
5 208 14 22  Erben Ladislav 8 15 14 22 31   26 13 6 17 7 22 18 11 11   13   948
6 205 13 25  Blažek Pavel 15 2 13 20 25   24 9   15 33 13 8 8 22   2   820
7 202 11   8  Sládková Hana 21 26 22 8 27   3 26 20   28 8     13   0   1094
8 197 14 11  Vajová Eva 3 19 23 21 15   8 20 2 7 27 4 24 12 17   5   535
9 182 13 10  Švimberský Jan   3 24 2 32   31 5 19 13 13 21 3 16 2   2   1413
10 182 13 17  Novotný Petr   7 21 16 23   6 12 10 11 35 6 14 5 21   5   725
11 181 13 12  Švimberská Blanka   17 20 4 17   7 19 8 12 31 2 20 18 8   2   110
12 174 12 27  Štverková Renata   28 1 13 3   29 2 15 14 24   23 2 20   0   1188
13 170 11 15  Matějíček Petr 10 13 10   28     4 4 21 32 10   22 16   0   785
14 156 14 23  Dvořák Rudolf 17 16 3 18 22   1 15 7 1 10 23 17 7 1   2   455
15 149 10 19  Řezníčková Radka   9 9 17 10   16 27 18 5 34   4       0   915
16 141 13 13  Kynčlová Alena 7 12 2 12 18   17 3 12   3 16 22 14 5   2   130
17 128 11 37  Linhartová Jitka 19 8 8 3     20 23 5 6     5 13 18   0   295
18 127 13 20  Kholová Zdenka 5 20 19 9 1   11 17   4 15 7 11 6 3   1   0
19 123 11   9  Bímová Alena 4 24 26   6   12 14 3 8 16 1   9     0   0
20 117 12 16  Kynčl Pavel 1 5 12   2   18 1   10 30 20 2 1 15   0   173
21 116 12   4  Bím Luboš 11 1 4   4   4 24 11 19 2 11 15 10     0   443
22 105 7 31  Kopáčová Jitka 14   17 15 26   13       8   12       0   0
23 103 8 52  Zaplatílková Dagmar 2   6 10 16     18     23 15 13       0   0
24 102 10 51  Tauchmanová Rad. 16   5 1     10 22 1   29 5   3 10   0   0
25 96 5   2  Šebek Viktor 20       19   28       22   7       0   428
26 80 6 59  Hašek Slávek               6 21   36 3 10   4   0   850
27 79 5 14  Kadavá Petra   14 30   5   9       21           0   320
28 79 4 42  Kapeš Roman     25       14           19 21     0   275
29 70 6 28  Blažková Marie     11 14 21   5   16 3             0   0
30 69 4 48 Srnský Jakub             19 11     18   21       0   0
31 68 4 54  Brázda Vladimír st. 9 23 31 5                         0   400
32 62 5 38  Matějíčková Eva     7   9       14 18 14           0   110
33 62 3   1  Bílek Vojta 22 29     11                       0   675
34 59 5 53  Srnská Jana 6 4 29   8             12         0   240
35 54 3 34  Heuvel Johan   11 18       25                   0   0
36 49 5 43  Kratochvílová Marie             2 7       17   17 6   0   0
37 47 2 56  Švecová Lída     27   20                       0   0
38 44 2 32  Lukeš Jakub             23 21                 0   0
39 39 4 47  Zámečník Luděk                       9 1 15 14   0   0
40 37 3 21  Bartoš Martin 12 6                 19           0   0
41 33 2 58  Švimberská Šárka               8     25           0   0
42 27 1 35  Mašek Pavel   27                             0   290
43 26 1 61  Votočková Šárka                     26           0    
44 22 1 44  Bílek Daniel                   22             0   330
45 20 1 60  Hašek Michal                     20           0    
46 19 2 33  Macháček Bořek                 17 2             0   0
47 19 2 36  Nývlt Adam         13           6           0   0
48 18 1 55  Mašek Milan    18                             0   0
49 15 1 30  Michalička Jan             15                   0   0
50 14 1 29  Michalička Lukáš         14                       0   0
51 12 1 45  Tauchmanová Jana         12                       0   0
52 12 1 63  Gorroño López Blanka                     12           0   0
53 9 1 64  Froněk Jiří                     9           0    
54 7 1   Nývlt Hynek         7                       0   0
55 6 1 66  Pěnička Jan                         6       0   0
56 1 1 62  Gorroño López Rubi                     1           0   0

 

15. turnaj - 7. října

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 25 Blažek Pavel 11 : 1 11 : 1 11 : 5 11 : 2 11 : 0 5 55 : 9 46 22 330
2 17 Novotný Petr 11 : 4 11 : 7 11 : 7 11 : 5 11 : 7 5 55 : 30 25 21 275
3 27 Štverková Renata 2 : 11 11 : 3 11 : 3 11 : 10 11 : 0 4 46 : 27 19 20 220
4 7 Havel Michal 11 : 4 11 : 7 6 : 11 11 : 8 11 : 8 4 50 : 38 12 19 165
5 37 Linhartová Jitka 11 : 4 11 : 8 11 : 7 11 : 2 0 : 11 4 44 : 32 12 18 110
6 11 Vajová Eva 11 : 8 11 : 1 10 : 11 11 : 4 9 : 11 3 52 : 35 17 17  
7 15 Matějíček Petr 11 : 2 11 : 1 6 : 11 2 : 11 11 : 4 3 41 : 29 12 16  
8 16 Kynčl Pavel 8 : 11 11 : 1 5 : 11 11 : 10 11 : 4 3 46 : 37 9 15  
9 65 Zámečník Luděk 11 : 1 11 : 3 5 : 11 5 : 11 11 : 9 3 43 : 35 8 14  
10 8 Sládková Hana 11 : 4 1 : 11 11 : 3 4 : 11 11 : 4 3 38 : 33 5 13  
11 5 Žižka Jaroslav 11 : 8 3 : 11 11 : 10 8 : 11 11 : 8 3 44 : 48 -4 12  
12 22 Erben Ladislav 4 : 11 11 : 8 3 : 11 11 : 8 11 : 9 3 40 : 47 -7 11  
13 51 Tauchmanová Radka 8 : 11 11 : 8 11 : 5 10 : 11 4 : 11 2 44 : 46 -2 10  
14 6 Kynčl Petr 11 : 2 1 : 11 3 : 11 11 : 5 9 : 11 2 35 : 40 -5 9  
15 12 Švimberská Blanka 11 : 8 1 : 11 11 : 6 2 : 11 0 : 11 2 25 : 47 -22 8  
16 3 Řezníček Jiří 4 : 11 8 : 11 6 : 11 10 : 11 11 : 7 1 39 : 51 -12 7  
17 43 Kratochvílová Marie 4 : 11 7 : 11 11 : 6 8 : 11 7 : 11 1 37 : 50 -13 6  
18 13 Kynčlová Alena 4 : 11 8 : 11 11 : 6 4 : 11 8 : 11 1 35 : 50 -15 5  
19 59 Hašek Slávek 2 : 11 8 : 11 7 : 11 11 : 4 4 : 11 1 32 : 48 -16 4  
20 20 Kholová Zdenka 8 : 11 7 : 11 7 : 11 11 : 10 4 : 11 1 37 : 54 -17 3  
21 10 Švimberský Jan 1 : 11 1 : 11 11 : 10 5 : 11 7 : 11 1 25 : 54 -29 2  
22 23 Dvořák Rudolf 1 : 11 3 : 11 10 : 11 10 : 11 8 : 11 0 32 : 55 -23 1  

 

14. turnaj - 30. září

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 15 Matějíček Petr 11 : 5 11 : 5 11 : 9 11 : 9 11 : 10 5 55 : 38 17 22 330
2 42 Kapeš Roman 11 : 5 11 : 10 9 : 11 11 : 9 11 : 0 4 53 : 35 18 21 275
3 5 Žižka Jaroslav 11 : 5 5 : 11 11 : 1 11 : 9 11 : 8 4 49 : 34 15 20 220
4 3 Řezníček Jiří 11 : 1 4 : 11 11 : 8 11 : 5 11 : 9 4 48 : 34 14 19 165
5 12 Švimberská Blanka 11 : 8 11 : 5 4 : 11 11 : 9 11 : 2 4 48 : 35 13 18 110
6 43 Kratochvílová Marie 11 : 5 11 : 5 1 : 11 11 : 9 11 : 9 4 45 : 39 6 17  
7 10 Švimberský Jan 8 : 11 11 : 5 11 : 4 11 : 9 10 : 11 3 51 : 40 11 16  
8 65 Zámečník Luděk 11 : 1 11 : 5 9 : 11 5 : 11 11 : 8 3 47 : 36 11 15  
9 13 Kynčlová Alena 11 : 5 4 : 11 11 : 8 11 : 2 9 : 11 3 46 : 37 9 14  
10 37 Linhartová Jitka 5 : 11 11 : 3 11 : 9 11 : 5 10 : 11 3 48 : 39 9 13  
11 11 Vajová Eva 5 : 11 11 : 4 11 : 9 2 : 11 11 : 0 3 40 : 35 5 12  
12 22 Erben Ladislav 11 : 5 3 : 11 9 : 11 11 : 2 9 : 11 2 43 : 40 3 11  
13 4 Bím Luboš 5 : 11 5 : 11 9 : 11 11 : 9 11 : 2 2 41 : 44 -3 10  
14 9 Bímová Alena 11 : 8 11 : 4 8 : 11 9 : 11 0 : 11 2 39 : 45 -6 9  
15 25 Blažek Pavel 5 : 11 11 : 3 1 : 11 9 : 11 11 : 10 2 37 :