1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
SUPERMELE 2023                                                                                        aktualizováno: 15.10.2023 21:28

Konečné pořadí:

                                        odpočet    
                                           
pořadí body počet turnajů jméno 14.4. 21.4. 5.5. 12.5. 26.5. 2.6. 9.6. 23.6. 14.7. 28.7. 25.8. 1.9. 15.9. 22.9. 6.10.     odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.      
1 243 14 28  Kapeš Roman 19 33 32 26 23   10 26 9 10 13 14 19 10 18   19   1555
2 239 15   3  Žižka Jaroslav 17 13 29 3 20 28 24 23 15 25 15 8 8 4 22   15   780
3 223 14   5  Erben Ladislav 1   31 14 3 12 20 22 12 30 21 15 14 7 25   4   780
4 220 13 27  Kadavá Petra 12 32 5 22   15 11   21 20 27 21 21 5 13   5   1388
5 219 13   2  Havel Michal 22 15 26 12 28 10 7 12   22 22 3 17   26   3   988
6 214 15   1  Řezníček Jiří 23 19 3 15 9 14 23 25 24 23 10 10 5 13 15   17   1170
7 204 13 11  Švimberská Blanka 11 21 21 8 21 1 17 17   18 14 22   14 20   1   143
8 204 13 19  Bímová Alena 24 29 35 2 29 16 2   20 6 5 24 4   10   2   1530
9 200 8 33  Bílek Vojta   28 30 23 12 26   27       26     28   0   1508
10 194 12   7  Sládková Hana   9 10 19 18 13 21   22 12   13 20 16 21   0   921
11 192 15 10  Novotný Petr 14 5 12 24 27 8 8 15 19 9 18 20 1 17 9   14   835
12 191 14   4  Kynčl Petr 15 2 8   10 23 13 28 10 28 8 25 7 12 11   9   895
13 189 14   8  Vajová Eva   12 13 11 8 21 5 24 4 15 25 26 12 8 14   9   700
14 179 12 21  Bím Luboš 9 10 17 6   20 16 18 23 11 26 12 11       0   580
15 179 9  6  Blažek Pavel   30 34 16 25 24 18 4     11 17         0   893
16 178 13   9  Švimberský Jan 4 31 22 21 17 7 19 5   13 1 2   10 27   1   680
17 175 9 31  Brázda Vladimír st.   24 33 25 16 17 14   13 17         16   0   595
18 172 14 20  Kynčl Pavel 13 27 36 7 13 2 9 13 11 27 4 6   6 4   6   765
19 161 15 16  Kynčlová Alena 7 23 25 10 15 22 15 6 2 4 16 2 2 15 3   6   190
20 145 14 18  Kholová Zdenka 18 20 4 9 6 3 12 20 17 14 2 5 3   17   5   0
21 143 15 14  Dvořák Rudolf 21 14 28 5 1 5 4 1 16 16 9 11 6 1 8   3   180
22 134 13 17  Linhartová Jitka   11 11 17 19 19 6 9 6 1 17 6   6 7   1   0
23 126 11 12  Štverková Renata 5 1 9 18     22 19   7 6 10 10   19   0   240
24 112 11 24  Tauchmanová Rad.   4 14 1 24 4 3 14     3 7 15   23   0   0
25 106 7 36  Kratochvílová Marie 16 17 24     25     5     14     5   0   210
26 95 9 29  Blažková Marie 20 6 27   14 6   3 3   7 9         0   120
27 83 5 25  Šebek  Viktor     19   5     21   19 19           0   0
28 76 4 35  Heuvel Johan     15             21 12 28         0   525
29 76 4 39  Zámečník Luděk                   29   27 9 11     0   813
30 74 4 13  Matějíček Petr         22 27   7         18       0   508
31 69 9 23  Zaplatílková Dagmar 3   2   2     2 7 5 23 1     24   0   140
32 66 3 40  Bartoš Martin   22     26             18         0   218
33 62 5 34  Srnská Jana 8 16 16   4       18               0   0
34 61 3 51  Vedral Filip 10 25               26             0   150
35 60 6 26  Hašek Slávek         11   1 10   2   23 13       0   0
36 50 7 15  Řezníčková Radka 2 7 6 4   9             16   6   0   0
37 48 3 46  Macháček Bořek                   8 24 16         0   140
38 39 3 30  Srnský Jakub     1 20   18                     0   0
39 34 2 44  Bílek Daniel     18         16                 0   0
40 28 1 62  Mourten Nooien                     28           0   420
41 27 3 22  Kopáčová Jitka     7                 19     1   0   0
42 26 1 55  Kobrová Petra   26                             0   0
43 25 3 58  Guéritée Rémy               8 14 3             0   0
44 24 1 60  Heuvel Bob                   24             0   0
45 23 1 57  Bílková Blanka     23                           0   0
46 22 2 32  Matějíčková Eva           11   11                 0   0
47 22 1 65  Gorroño López Blanka                       22         0   0
48 21 2 67  Straka Martin                           9 12   0   0
49 20 1 56  Srnský Luboš nejml.     20                           0   0
50 20 1 61  Huub Bergmans                     20           0   0
51 18 1 53  Horská Lenka   18                             0   0
52 18 1 64  Gorroño López Rubi                       18         0   0
53 16 2 54  Rakoncza Roman   3   13                         0   0
54 16 2 66  Straka Luboš                           14 2   0   95
55 8 2 37  Švecová Lída          7       1               0   0
56 8 1 52  Trýzna Petr   8                             0   0
57 6 1 38  Lukeš Jakub 6                               0   0
58 4 1 63  Karel Otakar                       4         0   0
59 2 1 68  Straka Jiří                           2     0   0

15. turnaj - 6. října

pořadí startovní číslo jméno   1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 33 Bílek Vojta 70 11 : 9 11 : 9 11 : 0 11 : 8 11 : 8 5 55 : 34 21 28 420
2 9 Švimberský Jan 70 11 : 7 10 : 11 11 : 8 11 : 0 11 : 6 4 54 : 32 22 27 350
3 2 Havel Michal 70 11 : 3 9 : 11 11 : 8 11 : 1 11 : 10 4 53 : 33 20 26 280
4 5 Erben Ladislav 100 11 : 10 11 : 7 10 : 11 11 : 1 11 : 6 4 54 : 35 19 25 210
5 23 Zaplatílková Dáša 100 11 : 6 9 : 11 11 : 7 11 : 1 11 : 10 4 53 : 35 18 24 140
6 24 Tauchmanová Rad. 70 6 : 11 11 : 10 11 : 8 11 : 1 11 : 8 4 50 : 38 12 23  
7 3 Žižka Jaroslav 70 11 : 10 11 : 7 0 : 11 11 : 0 11 : 6 4 44 : 34 10 22  
8 7 Sládková Hana 70 11 : 2 11 : 7 11 : 9 2 : 11 11 : 10 4 46 : 39 7 21  
9 11 Švimberská Blanka 70 11 : 6 9 : 11 11 : 7 11 : 2 8 : 11 3 50 : 37 13 20  
10 12 Štverková Renata 70 11 : 10 9 : 11 11 : 0 11 : 5 6 : 11 3 48 : 37 11 19  
11 28 Kapeš Roman 70 11 : 2 7 : 11 11 : 8 11 : 5 6 : 11 3 46 : 37 9 18  
12 18 Kholová Zdenka 70 6 : 11 11 : 9 11 : 9 1 : 11 11 : 3 3 40 : 43 -3 17  
13 31 Brázda Vladimír st. 70 11 : 9 11 : 7 11 : 8 1 : 11 6 : 11 3 40 : 46 -6 16  
14 1 Řezníček Jiří 70 11 : 7 7 : 11 8 : 11 11 : 2   :   2 37 : 31 6 15  
15 8 Vajová Eva 70 11 : 3 7 : 11 11 : 10 8 : 11 8 : 11 2 45 : 46 -1 14  
16 27 Kadavá Petra 70 2 : 11 7 : 11 7 : 11 11 : 2 11 : 6 2 38 : 41 -3 13  
17 67 Straka Martin 100 11 : 9 9 : 11 10 : 11 0 : 11 11 : 6 2 41 : 48 -7 12  
18 4 Kynčl Petr 70 9 : 11 11 : 9 8 : 11 2 : 11 11 : 8 2 41 : 50 -9 11  
19 19 Bímová Alena 70 10 : 11 11 : 9 8 : 11 0 : 11 11 : 8 2 40 : 50 -10 10  
20 10 Novotný Petr 100 9 : 11 11 : 9 11 : 10 1 : 11 8 : 11 2 40 : 52 -12 9  
21 14 Dvořák Rudolf 100 7 : 11 11 : 9 11 : 9 5 : 11 3 : 11 2 37 : 51 -14 8  
22 17 Linhartová Jitka 100 2 : 11 11 : 7 0 : 11 11 : 8 3 : 11 2 27 : 48 -21 7  
23 15 Řezníčková Radka 70 9 : 11 10 : 11 9 : 11 11 : 0 10 : 11 1 49 : 44 5 6  
24 36 Kratochvílová Marie 70 10 : 11 11 : 9 9 : 11 0 : 11 10 : 11 1 40 : 53 -13 5  
25 20 Kynčl Pavel 100 3 : 11 9 : 11 8 : 11 1 : 11 11 : 3 1 32 : 47 -15 4  
26 16 Kynčlová Alena 100 7 : 11 11 : 10 7 : 11 2 : 11 10 : 11 1 37 : 54 -17 3  
27 66 Straka Luboš 100 10 : 11 7 : 11 8 : 11 8 : 11 8 : 11 0 41 : 55 -14 2  
28 22 Kopáčová Jitka 100 3 : 11 9 : 11 9 : 11 5 : 11 6 : 11 0 32 : 55 -23 1  

 

14. turnaj - 22. září

pořadí startovní číslo jméno   1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 10 Novotný Petr 100 11 : 0 11 : 2 11 : 2 11 : 6   :   4 44 : 10 34 17 285
2 7 Sládková Hana 70 11 : 7 11 : 6 11 : 1 11 : 5   :   4 44 : 19 25 16 238
3 16 Kynčlová Alena 100 11 : 8 11 : 8 11 : 10 11 : 6   :   4 44 : 32 12 15 190
4 11 Švimberská Blanka 70 11 : 0 6 : 11 11 : 2 11 : 6   :   3 39 : 19 20 14 143
5 66 Straka Luboš 100 8 : 11 11 : 2 11 : 2 11 : 6