1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
supermele 2024                                          aktualizováno: 30.06.2024 20:53                         
          Průběžné pořadí:

 

                                        odpočet    
                                           
pořadí body počet turnajů jméno 12.4. 26.4. 10.5. 24.5. 31.5. 14.6. 28.6. 19.7. 9.8. 16.8. 23.8. 30.8. 20.9. 27.9. 11.10.     odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.      
1 159 6  2   Žižka Jaroslav 37 4 35 31 26 26                     0   1258
2 150 6 12  Kynčl Petr 11 34 31 23 29 22                     0   873
3 138 5  5   Havel Michal 38 23 29 21   27                     0   308
4 127 6 21  Dvořák Rudolf 16 18 19 19 22 33                     0   270
5 125 4  1   Kapeš Roman   32 34 25   34                     0   901
6 123 6  7  Švimberská Blanka 39 1 36 18 5 24                     0   873
7 123 5  4   Kadavá Petra 26 35   24 20 18                     0   525
8 113 6 18  Kynčl Pavel 31 33 21 3 14 11                     0   350
9 111 6 51  Straka Luboš 13 14 25 28 8 23                     0   233
10 105 5 14  Bím Luboš 33   23 22 21 6                     0   0
11 102 5 11  Novotný Petr   28 7 27 23 17                     0   155
12 101 6 13  Vajová Eva 32 6 12 29 10 12                     0   310
13 99 6 10  Sládková Hana 17 21 28 20 4 9                     0   0
14 99 5 41  Kopáčová Jitka 18 8 32 13   28                     0   0
15 98 5  3   Erben Ladislav 9 31 22 6   30                     0   175
16 94 6  6   Řezníček Jiří 6 22 26 12 24 4                     0   0
17 92 3  9   Bílek Vojta 41 24     27                       0   905
18 85 6 19  Kynčlová Alena 34 3 5 11 13 19                     0   0
19 83 5 53  Jeřábek Michal 19 2 27   15 20                     0   0
20 82 6 36  Řezníčková Radka 12 5 37 7 18 3                     0   555
21 82 5 57  Švecová Lída 35 29 3   2 13                     0   0
22 79 4 26  Blažková Marie     16 16 16 31                     0   0
23 78 3 27  Šebek Viktor       14 28 36                     0   903
24 76 6 20  Kholová Zdenka 25 13 9 2 19 8                     0   0
25 75 5 33  Srnská Jana 4 12 20   7 32                     0   180
26 74 3 15  Blažek Pavel 36 20 18                           0   0
27 72 5  8   Bímová Alena 28   13 15 6 10                     0   0
28 70 6 16  Švimberský Jan 7 16 8 9 1 29                     0   0
29 70 3 31  Zaplatílková Dagmar 24 11       35                     0   450
30 69 5 52  Straka Jiří 22 26 4   3 14                     0   0
31 67 4 37  Macháček Bořek   19 30 17   1                     0   0
32 66 5 25  Kratochvílová Marie 27 9 24 1   5                     0   0
33 66 2 32  Bartoš Martin 40     26                         0   513
34 62 5 61  Straková Bára   15 1 10 11 25                     0   0
35 58 5 23  Štverková Renata 5 10 15   12 16                     0   0
36 56 2 60  Ouhrabka Jaromír 29 27                             0   0
37 48 3 22  Linhartová Jitka       8 25 15                     0   145
38 43 5 48  Straka Martin 15 7 10   9 2                     0   0
39 42 3 63  Straková Leontýna     17 4   21                     0   0
40 41 2 56  Vedralová Alena 8   33                           0   185
41 39 2 34  Vedral Filip 14 25                             0   0
42 30 3 24  Tauchmanová Rad.     6   17 7                     0   0
43 30 1 59  Kobr Štěpán 30                               0   0
44 30 1 62  Maršík Jakub   30                             0   0
45 30 1 65  Trýzna Petr       30                         0   388
46 29 3 58  Shonová Eliška 10 17 2                           0   0
47 23 1 39  Bílek Daniel 23                               0   0
48 21 1 45  Bílková Blanka 21                               0   0
49 20 1 49  Srnský Luboš nejml. 20                               0   0
50 17 2 54  Moravec Dominik 3   14                           0   0
51 12 2 42  Kobrová Petra 1   11                           0   0
52 5 1 64  Horská Lenka       5                         0   0
53 2 1 55  Vedral Jan 2                               0   0

 

6. turnaj - 14. června

pořadí startovní číslo jméno   1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 27 Šebek Viktor 70 11 : 3 11 : 0 11 : 0 11 : 3 11 : 8 5 55 : 14 41 36 540
2 31 Zaplatílková Dagmar 100 11 : 7 11 : 0 11 : 1 11 : 3 4 : 11 4 48 : 22 26 35 450
3 1 Kapeš Roman 70 11 : 3 0 : 11 11 : 0 11 : 1 11 : 4 4 44 : 19 25 34 360
4 21 Dvořák Rudolf 100 11 : 0 7 : 11 11 : 7 11 : 3 11 : 8 4 51 : 29 22 33 270
5 33 Srnská Jana 70 11 : 0 0 : 11 11 : 1 11 : 6 11 : 5 4 44 : 23 21 32 180
6 26 Blažková Marie 100 11 : 3 11 : 0 11 : 7 3 : 11 11 : 8 4 47 : 29 18 31  
7 3 Erben Ladislav 100 7 : 11 11 : 8 11 : 10 11 : 3 11 : 4 4 51 : 36 15 30  
8 16 Švimberský Jan 70 11 : 7 0 : 11 11 : 7 11 : 1 11 : 8 4 44 : 34 10 29  
9 41 Kopáčová Jitka 100 11 : 8 11 : 7 1 : 11 11 : 5 11 : 5 4 45 : 36 9 28  
10 5 Havel Michal 70 11 : 7 11 : 0 11 : 1 6 : 11 4 : 11 3 43 : 30 13 27  
11 2 Žižka Jaroslav 70 7 : 11 11 : 9 10 : 11 11 : 6 11 : 4 3 50 : 41 9 26  
12 61 Straková Bára 70 11 : 8 11 : 4 11 : 7 8 : 11 8 : 11 3 49 : 41 8 25  
13 7 Švimberská Blanka 70 11 : 8 8 : 11 11 : 10 11 : 3 8 : 11 3 49 : 43 6 24  
14 51 Straka Luboš 70 8 : 11 11 : 4 11 : 10 5 : 11 11 : 4 3 46 : 40 6 23  
15 12 Kynčl Petr 70 11 : 7 9 : 11 7 : 11 11 : 8 11 : 8 3 49 : 45 4 22  
16 63 Straková Leontýna 70 7 : 11 11 : 9 11 : 7 11 : 8 8 : 11 3 48 : 46 2 21  
17 53 Jeřábek Michal 70 0 : 11 11 : 9 11 : 0 11 : 8 4 : 11 3 37 : 39 -2 20  
18 19 Kynčlová Alena 100 11 : 7 11 : 8 7 : 11 1 : 11 11 : 8 3 41 : 45 -4 19  
19 4 Kadavá Petra 70 0 : 11 11 : 4 11 : 10 3 : 11 11 : 8 3 36 : 44 -8 18  
20 11 Novotný Petr 100 11 : 7 9 : 11 10 : 11 11 : 1 5 : 11 2 46 : 41 5 17  
21 23 Štverková Renata 70 7 : 11 4 : 11 0 : 11 11 : 3 11 : 4 2 33 : 40 -7 16  
22 22 Linhartová Jitka 100 3 : 11 11 : 7 7 : 11 3 : 11 11 : 4 2 35 : 44 -9 15  
23 52 Straka Jiří 70 7 : 11 9 : 11 11 : 10 3 : 11 11 : 8 2 41 : 51 -10 14  
24 57 Švecová Lída 70 7 : 11 0 : 11 11 : 10 11 : 6 8 : 11 2 37 : 49 -12 13  
25 13 Vajová Eva 70 7 : 11 0 : 11 1 : 11 11 : 5 11 : 5 2 30 : 43 -13 12  
26 18 Kynčl Pavel 70 11 : 7 11 : 7 0 : 11 3 : 11 8 : 11 2 33 : 47 -14 11  
27 8 Bímová Alena 70 8 : 11 11 : 0 10 : 11 5 : 11 4 : 11 1 38 : 44 -6 10  
28 10 Sládková Hana 70 7 : 11 11 : 0 10 : 11 1 : 11 8 : 11 1 37 : 44 -7 9  
29 20 Kholová Zdenka 70 11 : 7 7 : 11 7 : 11 6 : 11 8 : 11 1 39 : 51 -12 8  
30 24 Tauchmanová Rad. 70 11 : 0 4 : 11 1 : 11 8 : 11 8 : 11 1 32 : 44 -12 7  
31 14 Bím Luboš 70 8 : 11 9 : 11 11 : 7 5 : 11 4 : 11 1 37 : 51 -14 6  
32 25 Kratochvílová Marie 70 0 : 11 8 : 11 10 : 11 11 : 5 4 : 11 1 33 : 49 -16 5  
33 6 Řezníček Jiří 70 3 : 11 11 : 8 7 : 11 8 : 11 5 : 11 1 34 : 52 -18 4  
34 36 Řezníčková Radka 70 11 : 7 0 : 11 7 : 11 3 : 11 8 : 11 1 29 : 51 -22 3  
35 48 Straka Martin 70 7 : 11 8 : 11 0 : 11 1 : 11 11 : 8 1 27 : 52 -25 2  
36 37 Macháček Bořek 100 3 : 11 7 : 11 10 : 11 6 : 11 5 : 11 0 31 : 55 -24 1  

 

5. turnaj - 31. května

pořadí startovní číslo jméno   1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 12 Kynčl Petr 70 11 : 8 11 : 4 11 : 8 11 : 3 11 : 1 5 55 : 24 31 29 435
2 27 Šebek Viktor 70 8 : 11 11 : 4 11 : 0 11 : 3 11 : 1 4 52 : 19 33 28 363
3 9 Bílek Vojta 70 9 : 11 11 : 8 11 : 4 11 : 0 11 : 1 4 53 : 24 29 27 290
4 2 Žižka Jaroslav 70 11 : 9 11 : 4 11 : 0 5 : 11 11 : 3 4 49 : 27 22 26 218
5 22 Linhartová Jitka 100 11 : 8 11 : 8 8 : 11 11 : 3 11 : 3 4 52 : 33 19 25 145
6 6 Řezníček Jiří 70 11 : 8 11 : 4 11 : 0 0 : 11 11 : 3 4 44 : 26 18 24  
7 11 Novotný Petr 100 11 : 9 11 : 8 11 : 3 3 : 11 11 : 1