1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
ZIMNÍ SUPERMELE 2011-12

Konečné pořadí:

pořadí body jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.   body celkem odečet výhry
1 173 Ton Petr 23 19 1 26 26 1 8   23 27 21   175 2 31
2 172 Kapeš Roman 11 29 6 5 21 12 23 15 24 21 27   194 22 36
3 170 Srnský Luboš nejml. 7 25 26 3 18 6 27 16 9 20 29   186 16 36
4 164 Žižka Jaroslav 8 20 14 28 12 23 2 7 29 14 24   181 17 35
5 162 Řezníček Jiří 22 14 25 15 17 18 26 14 16 16 22   205 43 40
6 159 Mašek Pavel 20 26   18 16 17 11   20 26 16   170 11 30
7 158 Štechová Blanka 21 6 19 29 29   17   14 1 23   159 1 30
8 149 Bím Luboš 1 15 3 27 10 22 10   30 10 25   153 4 28
9 146 Vajová Eva   8 22 7 23 3 22 13 8 24 26   156 10 28
10 135 Novotný Petr   11 18 11 4 16 20 11 27 13 19   150 15 29
11 130 Polonská Alena 3 24 5 14 22 13 19   25 8 1   134 4 27
12 128 Matějíček Petr   2 13 24 27 8 13 5 11 17 15   135 7 26
13 124 Řezníčková Radka 12 28 17 9 2 15 16 8 19 3 7   136 12 27
14 124 Čermáková Helena 17 3 21 12 7   25 1 2 28 11   127 3 26
15 123 Bílek Daniel 15 23   25 28   18   4   10   123 0 23
16 117 Bartoš Martin 19 21 16 10 20 10     15 6     117 0 23
17 114 Matějíčková Eva   4 9 23 13 5 28 2 5 25 6   120 6 24
18 112 Švimberský Jan 14 9 24 4 11   24 9 12 9 2   118 6 26
19 111 Blažková Marie 13 16 7 8 15 9 6   22 19 9   124 13 27
20 99 Janoušová Eliška 4   20 16 30 7 4 12 6       99 0 20
21 98 Bímová Alena   13 15 21         21   28   98 0 18
22 96 Čermák Wilda 16 10 2 17 8   14 6 10 15 5   103 7 23
23 96 Michalička Lukáš   7 12   25 19 15 4 1 11 3   97 1 23
24 93 Brázda Vladimír st.   30 11           26 18 8   93 0 17
25 89 Bartošová Kristýna   27   20 19 14 9           89 0 15
26 81 Malínská Iva       19 3 11 21 17 3 7     81 0 20
27 80 Kučerová Věra       22 6   12 10 7 23     80 0 15
28 77 Bucek Zdeněk 9 18     14       18   18   77 0 14
29 74 Kopáčová Jitka   5   6 24 20 3 3 13       74 0 17
30 62 Kynčl Martin 2 22 10 2 1         12 13   62 0 17
31 62 Magura Jan         9   7     29 17   62 0 13
32 52 Trýzna Petr 10 17       21         4   52 0 11
33 50 Hák Milan                 28 22     50 0 9
34 45 Matoušek Vladimír 18   23             4     45 0 8
35 43 Srnská Jana 6 1 4 1   2     17   12   43 0 10
36 24 Erben Ladislav           4         20   24 0 4
37 20 Švecová Lída   12 8                   20 0 5
38 14 Bartošová Zuzana                     14   14 0 3
39 13 Vaja Jan       13                 13 0 3
40 7 Magura Jan ml.             5     2     7 0 3
41 6 Magura Jan nejml.             1     5     6 0 2
42 5 Kynčl Petr ml.         5               5 0 2
43 5 Kynčl Petr st. 5                       5 0 1

11. turnaj

30. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 1 Srnský Luboš nejml. 11 : 3 11 : 3 11 : 6 11 : 7 11 : 7 5 55 : 26 29 29 435
2 23 Bímová Alena 11 : 6 11 : 5 11 : 9 11 : 7 11 : 8 5 55 : 35 20 28 362.50
3 10 Kapeš Roman 11 : 7 11 : 5 11 : 9 11 : 2 7 : 11 4 51 : 34 17 27 290
4 18 Vajová Eva 11 : 8 11 : 2 2 : 11 11 : 7 11 : 7 4 46 : 35 11 26 217.50
5 4 Bím Luboš 11 : 8 11 : 7 2 : 11 11 : 7 11 : 3 4 46 : 36 10 25 145
6 7 Žižka Jaroslav 11 : 6 11 : 7 11 : 9 7 : 11 11 : 8 4 51 : 41 10 24  
7 17 Štechová Blanka 11 : 7 3 : 11 11 : 9 11 : 7 11 : 3 4 47 : 37 10 23  
8 2 Řezníček Jiří 11 : 7 2 : 11 11 : 6 11 : 7 11 : 9 4 46 : 40 6 22  
9 25 Ton Petr 8 : 11 11 : 2 11 : 2 11 : 7 9 : 11 3 50 : 33 17 21  
10 33 Erben Ladislav 11 : 1 11 : 7 11 : 7 9 : 11 8 : 11 3 50 : 37 13 20  
11 11 Novotný Petr 3 : 11 11 : 3 9 : 11 11 : 2 11 : 7 3 45 : 34 11 19  
12 52 Bucek Zdeněk 11 : 1 11 : 7 11 : 6 7 : 11 7 : 11 3 47 : 36 11 18  
13 58 Magura Jan 11 : 8 11 : 3 6 : 11 11 : 7 9 : 11 3 48 : 40 8 17  
14 6 Mašek Pavel 6 : 11 5 : 11 11 : 7 11 : 2 11 : 8 3 44 : 39 5 16  
15 39 Matějíček Petr 11 : 1 11 : 7 2 : 11 7 : 11 11 : 9 3 42 : 39 3 15  
16 36 Bartošová Zuzana 3 : 11 11 : 7 9 : 11 11 : 7 11 : 7 3 45 : 43 2 14  
17 16 Kynčl Martin 1 : 11 11 : 7 9 : 11 11 : 7 11 : 7 3 43 : 43 0 13  
18 13 Srnská Jana 11 : 6 11 : 5 11 : 7 2 : 11 3 : 11 3 38 : 40 -2 12  
19 26 Čermáková Helena 3 : 11 7 : 11 11 : 9 11 : 7 11 : 7 3 43 : 45 -2 11  
20 28 Bílek Daniel 6 : 11 5 : 11 11 : 7 11 : 9 11 : 9 3 44 : 47 -3 10  
21 29 Blažková Marie 11 : 7 5 : 11 9 : 11 9 : 11 11 : 3 2 45 : 43 2 9  
22 21 Brázda Vladimír st. 11 : 3 11 : 7 6 : 11 7 : 11 8 : 11 2 43 : 43 0 8  
23 22 Řezníčková Radka 8 : 11 2 : 11 11 : 2 2 : 11 11 : 7 2 34 : 42 -8 7  
24 51 Matějíčková Eva 8 : 11 3 : 11 11 : 9 11 : 9 8 : 11 2 41 : 51 -10 6  
25 5 Čermák Wilda 6 : 11 7 : 11 11 : 7 11 : 9 3 : 11 2 38 : 49 -11 5  
26 12 Trýzna Petr 1 : 11 11 : 2 6 : 11 2 : 11 11 : 7 2 31 : 42 -11 4  
27 55 Michalička Lukáš 11 : 7 7 : 11 9 : 11 7 : 11 9 : 11 1 43 : 51 -8 3  
28 8 Švimberský Jan 11 : 3 3 : 11 9 : 11 9 : 11 3 : 11 1 35 : 47 -12 2  
29 19 Polonská Alena 1 : 11 2 : 11 11 : 2 7 : 11 7 : 11 1 28 : 46 -18 1  

 

10. turnaj

16. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 58 Magura Jan 11 : 7 11 : 0 11 : 4 11 : 2 11 : 7 5 55 : 20 35 29 435
2 26 Čermáková Helena 11 : 8 11 : 9 11 : 7 11 : 9 11 : 5 5 55 : 38 17 28 362.50
3 25 Ton Petr 11 : 3 11 : 0 11 : 7 9 : 11 11 : 8 4 53 : 29 24 27 290
4 6 Mašek Pavel 11 : 3 11 : 7 11 : 8 6 : 11 11 : 0 4 50 : 29 21 26 217.50
5 51 Matějíčková Eva 11 : 7 11 : 0 11 : 4 11 : 9 8 : 11 4 52 : 31 21 25 145
6 18 Vajová Eva 8 : 11 11 : 7 11 : 4 11 : 2 11 : 8 4 52 : 32 20 24  
7 57 Kučerová Věra 11 : 3 11 : 7 11 : 4 11 : 7 8 : 11 4 52 : 32 20 23  
8 62 Hák Milan 11 : 3 11 : 7 11 : 6 8 : 11 11 : 8 4 52 : 35 17 22  
9 10 Kapeš Roman 3 : 11 11 : 7 11 : 4 11 : 2 11 : 8 4 47 : 32 15 21  
10 1 Srnský Luboš nejml. 11 : 7 11 : 9 11 : 4 11 : 6 5 : 11 4 49 : 37 12 20  
11 29 Blažková Marie 3 : 11 11 : 7 11 : 6 11 : 7 11 : 8 4 47 : 39 8 19  
12 21 Brázda Vladimír st. 11 : 7 11 : 7 6 : 11 6 : 11 11 : 0 3 45 : 36 9 18  
13 39 Matějíček Petr 11 : 3 9 : 11 11 : 7 2 : 11 11 : 5 3 44 : 37 7 17  
14 2 Řezníček Jiří 11 : 7 11 : 7 8 : 11 11 : 9 8 : 11 3 49 : 45 4 16  
15 5 Čermák Wilda 11 : 3 6 : 11 4 : 11 11 : 7 11 : 8 3 43 : 40 3 15  
16 7 Žižka Jaroslav 11 : 8 6 : 11 4 : 11 11 : 7 11 : 5 3 43 : 42 1 14  
17 11 Novotný Petr 7 : 11 11 : 6 4 : 11 11 : 8 11 : 7 3 44 : 43 1 13  
18 16 Kynčl Martin 11 : 7 0 : 11 11 : 8 2 : 11 11 : 0 3 35 : 37 -2 12  
19 55 Michalička Lukáš 8 : 11 0 : 11 11 : 8 11 : 6 11 : 7 3 41 : 43 -2 11  
20 4 Bím Luboš 11 : 7 9 : 11 6 : 11 11 : 8 8 : 11 2 45 : 48 -3 10  
21 8 Švimberský Jan 7 : 11 11 : 9 11 : 7 8 : 11 8 : 11 2 45 : 49 -4 9  
22 19 Polonská Alena 8 : 11 11 : 6 11 : 6 2 : 11 8 : 11 2 40 : 45 -5 8  
23 56 Malínská Iva 11 : 8 9 : 11 4 : 11 6 : 11 11 : 7 2 41 : 48 -7 7  
24 37 Bartoš Martin 3 : 11 11 : 6 6 : 11 11 : 6 5 : 11 2 36 : 45 -9 6  
25 59 Magura Jan nejml. 3 : 11 6 : 11 8 : 11 9 : 11 11 : 7 1 37 : 51 -14 5  
26 38 Matoušek Vladimír 11 : 7 7 : 11 4 : 11 9 : 11 0 : 11 1 31 : 51 -20 4  
27 22 Řezníčková Radka 3 : 11 7 : 11 4 : 11 11 : 8 5 : 11 1 30 : 52 -22 3  
28 60 Magura Jan ml. 3 : 11 7 : 11 8 : 11 11 : 7 0 : 11 1 29 : 51 -22 2  
29 17 Štechová Blanka 7 : 11 0 : 11 11 : 7 8 : 11 0 : 11 1 26 : 51 -25 1  

 

9. turnaj

2. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 4 Bím Luboš 11 : 6 11 : 5 11 : 7 11 : 5 11 : 0 5 55 : 23 32