1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
ZIMNÍ SUPERMELE 2017-18

Konečné pořadí:

                                    odpočet    
                                       
pořadí body počet turnajů jméno 3.11. 17.11. 24.11. 1.12. 29.12. 12.1. 19.1. 2.2. 9.2. 23.2. 2.3. 16.3. 23.3.     odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.      
1 235 9   17  Srnský Luboš nejml. 22     33 30 30 26 25   24 23   22   0   1635
2 228 13    6  Švimberský Jan 25 15 26 29 2 23 12 26 13 25 15 15 16   14   623
3 223 13    2  Řezníček Jiří 24 25 9 31 22 8 18 27 14 21 2 13 19   10   743
4 217 13    4  Kynčlová Alena 17 12 22 34 17 14 17 29 19 15 21 7 2   9   525
5 205 12   12  Bím Luboš 9 16 7 10 21 15   30 22 20 27 17 18   7   988
6 190 10    5  Blažek Pavel   24 28 27 25 6 29   9 14 11   17   0   986
7 181 9   37  Bílek Daniel 21 21 24 23 20 27 14 6     25       0   620
8 174 11   44  Bílková Blanka 16 11 5 36 28 3 21 18     8 18 10   0   1110
9 174 10   22  Štverková Renata 11 14 11 20 23   25   23 22 17   8   0   135
10 164 12    1  Havel Michal 23 6 29 14 13 7 22 11 4 12 7   20   4   790
11 163 10   35  Novotný Petr   19 10 26 12     24 24 19 12 4 13   0   203
12 161 10    3  Sládková Hana 26 20 12 7       21 26 27 16 2 4   0   901
13 159 9   53  Brázda Vladimír st. 13     32 29 18 2   27 9 26 3     0   1298
14 149 13   11  Řezníčková Radka 7 4 19 3 6 11 24 20 16 10 9 6 21   7   275
15 149 9    7  Žižka Jaroslav 27 3 17 5     28 23 25 5   16     0   1088
16 147 12   16  Švimberská Blanka 18 7 2 19 19   9 15 5 29 1 12 12   1   375
17 139 12   18  Bímová Alena 5 10 25 13 16 10   12 1 7 18 9 14   1   145
18 139 9   28  Tauchmanová Rad.   23 15   27 17 16 14   17 5   5   0   475
19 130 12   30  Blažková Marie 14 9 1 15 18 4 27 2 6 6   14 15   1   245
20 129 8   10  Vajová Eva   17 4 30       32 8   24 5 9   0   616
21 124 8   55  Novotný Miroslav     6 2 11 9 23 33 12 28         0   795
22 113 9   42  Kopáčová Jitka   13 16 12 1 24 3 22 11     11     0   0
23 112 7   46  Bartoš Martin   18     9 29   7   16 22   11   0   375
24 111 10   31  Erben Ladislav     21   24 26 11 4 2 8 4 10 1   0   150
25 91 8   38  Michalička Lukáš 12   14 4   5 6 19   18 13       0   0
26 90 9   21  Srnská Jana 4   23 8 14   4 10   11 10   6   0   0
27 85 5   47  Zaplatílková Dagmar     13 11   21     20   20       0   0
28 85 5   58  Mašek Milan       28   25 20 8   4         0   0
29 85 5   60  Magura Jan           19     21 30 14 1     0   450
30 79 9   20  Linhartová Jitka 15 5 8 1 8   5 5   26 6       0   150
31 79 5   27  Nývlt Adam 6       10 16 30 17             0   388
32 74 4   34  Vedral Filip         5   31 31 7           0   795
33 73 5   24  Blažek Petr     27     13 7     23     3   0   290
34 66 4   36  Vedralová Alena         26   19 3 18           0   150
35 63 3   54  Matoušek Vladimír   22   25       16             0   188
36 62 6   56  Lukeš Jakub     3 6 7   8 28 10           0   0
37 60 4    8  Kynčl Petr   2   35   20     3           0   450
38 59 5   43  Bílek Vojta       21 15   13       3   7   0   0
39 51 3   52  Štěpánek Petr 19 8   24                     0   0
40 50 6   29  Kadavá Petra 1 1 20 17           3 8       0   0
41 50 4   39  Šebek Viktor 8     18   22       2         0   0
42 48 3    9  Matějíček Petr 20             13 15           0   0
43 46 4   14  Havlová Martina 10     16     1       19       0   0
44 46 4   25  Maršík Jakub 2   18 22 4                   0   0
45 44 4   33  Vedral Jan         3   15 9 17           0   0
46 28 1   59  Brázda Vladimír ml.           28                 0   300
47 16 2   51  Bucek Zdeněk 3                 13         0   0
48 13 4   63  Mašková Markéta           1 10 1   1         0   0
49 12 1   61  Magura Jan ml.           12                 0   0
50 9 1   57  Mašek Pavel       9                     0   0
51 2 1   62  Magura Jan nejml.           2                 0   0

13. turnaj - 23. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 17 Srnský Luboš nejml. 11 : 4 11 : 0 11 : 5 11 : 8 11 : 3 5 55 : 20 35 22 330
2 11 Řezníčková Radka 11 : 4 11 : 7 11 : 1 9 : 11 11 : 4 4 53 : 27 26 21 275
3 1 Havel Michal 11 : 4 11 : 7 11 : 7 9 : 11 11 : 4 4 53 : 33 20 20 220
4 2 Řezníček Jiří 11 : 4 11 : 10 9 : 11 11 : 9 11 : 4 4 53 : 38 15 19 165
5 12 Bím Luboš 11 : 4 11 : 10 11 : 7 4 : 11 11 : 7 4 48 : 39 9 18 110
6 5 Blažek Pavel 4 : 11 7 : 11 11 : 1 11 : 5 11 : 4 3 44 : 32 12 17  
7 6 Švimberský Jan 11 : 4 11 : 7 7 : 11 5 : 11 11 : 4 3 45 : 37 8 16  
8 30 Blažková Marie 11 : 4 11 : 10 11 : 1 8 : 11 4 : 11 3 45 : 37 8 15  
9 18 Bímová Alena 4 : 11 11 : 0 1 : 11 11 : 4 11 : 7 3 38 : 33 5 14  
10 35 Novotný Petr 11 : 7 11 : 7 11 : 5 5 : 11 7 : 11 3 45 : 41 4 13  
11 16 Švimberská Blanka 4 : 11 11 : 7 1 : 11 11 : 5 11 : 7 3 38 : 41 -3 12  
12 46 Bartoš Martin 11 : 4 10 : 11 7 : 11 11 : 4 4 : 11 2 43 : 41 2 11  
13 44 Bílková Blanka 7 : 11 10 : 11 11 : 9 4 : 11 11 : 3 2 43 : 45 -2 10  
14 10 Vajová Eva 11 : 7 7 : 11 11 : 9 9 : 11 7 : 11 2 45 : 49 -4 9  
15 22 Štverková Renata 4 : 11 7 : 11 9 : 11 11 : 9 11 : 4 2 42 : 46 -4 8  
16 43 Bílek Vojta 4 : 11 11 : 7 7 : 11 11 : 4 3 : 11 2 36 : 44 -8 7  
17 21 Srnská Jana 11 : 4 7 : 11 5 : 11 11 : 9 3 : 11 2 37 : 46 -9 6  
18 28 Tauchmanová Rad. 4 : 11 0 : 11 11 : 9 11 : 8 4 : 11 2 30 : 50 -20 5  
19 3 Sládková Hana 7 : 11 7 : 11 11 : 5 8 : 11 3 : 11 1 36 : 49 -13 4  
20 24 Blažek Petr 7 : 11 7 : 11 5 : 11 11 : 8 4 : 11 1 34 : 52 -18 3  
21 4 Kynčlová Alena 4 : 11 0 : 11 11 : 7 5 : 11 4 : 11 1 24 : 51 -27 2  
22 31 Erben Ladislav 4 : 11 0 : 11 1 : 11 4 : 11 4 : 11 0 13 : 55 -42 1  

 

12. turnaj - 16. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 44 Bílková Blanka 11 : 5 11 : 2 11 : 1 11 : 7 11 : 5 5 55 : 20 35 18 270
2 12 Bím Luboš 11 : 9 2 : 11 11 : 9 11 : 9 11 : 1 4 46 : 39 7 17 225
3 7 Žižka Jaroslav 10 : 11 11 : 2 11 : 7 11 : 7 10 : 11 3 53 : 38 15 16 180
4 6 Švimberský Jan 9 : 11 11 : 6 11 : 7 9 : 11 11 : 8 3 51 : 43 8 15 135
5 30 Blažková Marie 9 : 11 11 : 6 7 : 11 11 : 8 11 : 8 3 49 : 44 5 14 90
6 2 Řezníček Jiří 11 : 7 11 : 6 7 : 11 8 : 11 11 : 10 3 48 : 45 3 13  
7 16 Švimberská Blanka 11 : 10 11 : 6 9 : 11 11 : 7 5 : 11 3 47 : 45 2 12  
8 42 Kopáčová Jitka 7 : 11 2 : 11 11 : 1 11 : 9 11 : 10 3 42 : 42 0 11  
9 31 Erben Ladislav 11 : 5 11 : 2 9 : 11 7 : 11 5 : 11 2 43 : 40 3 10  
10 18 Bímová Alena 11 : 7 2 : 11 8 : 11 7 : 11 11 : 1 2 39 : 41 -2 9  
11 29 Kadavá Petra 11 : 9 6 : 11 11 : 9 9 : 11 8 : 11 2 45 : 51 -6 8  
12 4 Kynčlová Alena 11 : 10 11 : 2 1 : 11 7 : 11 5 : 11 2 35 : 45 -10 7  
13 11 Řezníčková Radka 9 : 11 2 : 11 1 : 11 11 : 9 11 : 5 2 34 : 47 -13 6  
14 10 Vajová Eva 10 : 11 11 : 6 8 : 11 7 : 11 10 : 11 1 46 : 50 -4 5  
15 35 Novotný Petr 10 : 11 6 : 11 9 : 11 11 : 8 8 : 11 1 44 : 52 -8 4  
16 53 Brázda Vladimír st. 5 : 11 2 : 11 8 : 11 11 : 7 10 : 11 1 36 : 51 -15 3  
17 3 Sládková Hana 7 : 11 6 : 11 11 : 8 7 : 11 1 : 11 1 32 : 52 -20 2  
18 60 Magura Jan 5 : 11 6 : 11 11 : 8 8 : 11 1 : 11 1 31 : 52 -21 1  

 

11. turnaj - 2. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 12 Bím Luboš 4 : 11 11 : 1 11 : 3 11 : 3 11 : 0 4 48 : 18 30 27 405
2 53 Brázda Vladimír st. 11 : 5 11 : 6 11 : 3 10 : 11 11 : 2 4 54 : 27 27 26 338
3 37 Bílek Daniel 11 : 4 11 : 6 11 : 7 10 : 11 11 : 2 4 54 : 30 24 25 270
4 10 Vajová Eva 11 : 5 10 : 11 11 : 6 11