1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
ZIMNÍ SUPERMELE 2017-18

Průběžné pořadí:

                                        odpočet    
                                           
pořadí body počet turnajů jméno 3.11. 17.11. 24.11. 1.12. 29.12. 12.1. 19.1. 2.2. 9.2. 23.2. 2.3. 16.3. 23.3.         odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.          
1 181 9    4  Kynčlová Alena 17 12 22 34 17 14 17 29 19               0   525
2 178 9    2  Řezníček Jiří 24 25 9 31 22 8 18 27 14               0   578
3 171 9    6  Švimberský Jan 25 15 26 29 2 23 12 26 13               0   488
4 166 6   17  Srnský Luboš nejml. 22     33 30 30 26 25                 0   1170
5 156 8   37  Bílek Daniel 21 21 24 23 20 27 14 6                 0   350
6 148 7    5  Blažek Pavel   24 28 27 25 6 29   9               0   986
7 138 8   44  Bílková Blanka 16 11 5 36 28 3 21 18                 0   840
8 130 8   12  Bím Luboš 9 16 7 10 21 15   30 22               0   248
9 129 9    1  Havel Michal 23 6 29 14 13 7 22 11 4               0   570
10 128 7    7  Žižka Jaroslav 27 3 17 5     28 23 25               0   908
11 127 7   22  Štverková Renata 11 14 11 20 23   25   23               0   135
12 121 6   53  Brázda Vladimír st. 13     32 29 18 2   27               0   960
13 115 6   35  Novotný Petr   19 10 26 12     24 24               0   203
14 112 6    3  Sládková Hana 26 20 12 7       21 26               0   676
15 112 6   28  Tauchmanová Rad.   23 15   27 17 16 14                 0   475
16 110 9   11  Řezníčková Radka 7 4 19 3 6 11 24 20 16               0   0
17 102 8   42  Kopáčová Jitka   13 16 12 1 24 3 22 11               0   0
18 96 9   30  Blažková Marie 14 9 1 15 18 4 27 2 6               0   155
19 96 7   55  Novotný Miroslav     6 2 11 9 23 33 12               0   495
20 94 8   16  Švimberská Blanka 18 7 2 19 19   9 15 5               0   0
21 92 8   18  Bímová Alena 5 10 25 13 16 10   12 1               0   145
22 91 5   10  Vajová Eva   17 4 30       32 8               0   413
23 88 6   31  Erben Ladislav     21   24 26 11 4 2               0   150
24 81 4   58  Mašek Milan       28   25 20 8                 0   0
25 79 5   27  Nývlt Adam 6       10 16 30 17                 0   388
26 74 4   34  Vedral Filip         5   31 31 7               0   795
27 66 4   36  Vedralová Alena         26   19 3 18               0   150
28 65 4   47  Zaplatílková Dagmar     13 11   21     20               0   0
29 63 6   21  Srnská Jana 4   23 8 14   4 10                 0   0
30 63 4   46  Bartoš Martin   18     9 29   7                 0   375
31 63 3   54  Matoušek Vladimír   22   25       16                 0   188
32 62 6   56  Lukeš Jakub     3 6 7   8 28 10               0   0
33 60 6   38  Michalička Lukáš 12   14 4   5 6 19                 0   0
34 60 4    8  Kynčl Petr   2   35   20     3               0   450
35 51 3   52  Štěpánek Petr 19 8   24                         0   0
36 49 3   43  Bílek Vojta       21 15   13                   0   0
37 48 3    9  Matějíček Petr 20             13 15               0   0
38 48 3   39  Šebek Viktor 8     18   22                     0   0
39 47 7   20  Linhartová Jitka 15 5 8 1 8   5 5                 0   0
40 47 3   24  Blažek Petr     27     13 7                   0   290
41 46 4   25  Maršík Jakub 2   18 22 4                       0   0
42 44 4   33  Vedral Jan         3   15 9 17               0   0
43 40 2   60  Magura Jan           19     21               0   0
44 39 4   29  Kadavá Petra 1 1 20 17                         0   0
45 28 1   59  Brázda Vladimír ml.           28                     0   300
46 27 3   14  Havlová Martina 10     16     1                   0   0
47 12 3   63  Mašková Markéta           1 10 1                 0   0
48 12 1   61  Magura Jan ml.           12                     0   0
49 9 1   57  Mašek Pavel       9                         0   0
50 3 1   51  Bucek Zdeněk 3                               0   0
51 2 1   62  Magura Jan nejml.           2                     0   0

9. turnaj - 9. února

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 53 Brázda Vladimír st. 11 : 5 11 : 3 11 : 7 11 : 0 11 : 3 5 55 : 18 37 27 405
2 3 Sládková Hana 11 : 6 11 : 3 11 : 7 11 : 6 11 : 3 5 55 : 25 30 26 338
3 7 Žižka Jaroslav 11 : 8 11 : 6 11 : 6 11 : 5 11 : 10 5 55 : 35 20 25 270
4 35 Novotný Petr 8 : 11 11 : 6 11 : 0 11 : 1 11 : 10 4 52 : 28 24 24 203
5 22 Štverková Renata 8 : 11 11 : 6 11 : 7 11 : 6 11 : 3 4 52 : 33 19 23 135
6 12 Bím Luboš 11 : 2 11 : 6 0 : 11 11 : 0 11 : 7 4 44 : 26 18 22  
7 60 Magura Jan 11 : 6 11 : 10 7 : 11 11 : 5 11 : 7 4 51 : 39 12 21  
8 47 Zaplatílková Dagmar 6 : 11 11 : 3 11 : 8 11 : 7 11 : 10 4 50 : 39 11 20  
9 4 Kynčlová Alena 11 : 5 10 : 11 11 : 7 11 : 5 9 : 11 3 52 : 39 13 19  
10 36 Vedralová Alena 11 : 7 11 : 6 8 : 11 11 : 6 10 : 11 3 51 : 41 10 18  
11 33 Vedral Jan 11 : 8 6 : 11 6 : 11 11 : 1 11 : 7 3 45 : 38 7 17  
12 11 Řezníčková Radka 5 : 11 11 : 7 11 : 0 1 : 11 11 : 7 3 39 : 36 3 16  
13 9 Matějíček Petr 11 : 2 11 : 6 11 : 6 0 : 11 3 : 11 3 36 : 36 0 15  
14 2 Řezníček Jiří 2 : 11 11 : 7 11 : 8 5 : 11 11 : 7 3 40 : 44 -4 14  
15 6 Švimberský Jan 6 : 11 3 : 11 11 : 8 11 : 7 11 : 9 3 42 : 46 -4 13  
16 55 Novotný Miroslav 11 : 2 6 : 11 0 : 11 11 : 1 10 : 11 2 38 : 36 2 12  
17 42 Kopáčová Jitka 11 : 6 11 : 7 6 : 11 6 : 11 9 : 11 2 43 : 46 -3 11  
18 56 Lukeš Jakub 11 : 8 10 : 11 11 : 7 6 : 11 7 : 11 2 45 : 48 -3 10  
19 5 Blažek Pavel 2 : 11 10 : 11 11 : 0 0 : 11 11 : 9 2 34 : 42 -8 9  
20 10 Vajová Eva 5 : 11 11 : 10 11 : 6 5 : 11 7 : 11 2 39 : 49 -10 8  
21 34 Vedral Filip 11 : 7 3 : 11 8 : 11 1 : 11 11 : 9 2 34 : 49 -15 7  
22 30 Blažková Marie 6 : 11 11 : 10 0 : 11 11 : 7 3 : 11 2 31 : 50 -19 6  
23 16 Švimberská Blanka 2 : 11 3 : 11 7 : 11 11 : 0 9 : 11 1 32 : 44 -12 5  
24 1 Havel Michal 8 : 11 6 : 11 11 : 7 6 : 11 7 : 11 1 38 : 51 -13 4  
25 8 Kynčl Petr 11 : 5 6 : 11 7 : 11 0 : 11 10 : 11 1 34 : 49 -15 3  
26 31 Erben Ladislav 5 : 11 6 : 11 6 : 11 5 : 11 11 : 7 1 33 : 51 -18 2  
27 18 Bímová Alena 11 : 7 6 : 11 8 : 11 1 : 11 3 : 11 1 29 : 51 -22 1  

 

 

8. turnaj - 2. února

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 55 Novotný Miroslav 7 : 3 9 : 2 11 : 7 4 : 5 11 : 2 4 42 : 19 23 33 495
2 10 Vajová Eva 11 : 2 4 : 6 8 : 5 4 : 3 11 : 0 4 38 : 16 22 32 413
3 34 Vedral Filip 8 : 3 11 : 1 11 : 3 7 : 4 3 : 11 4 40 : 22 18 31 330
4 12 Bím Luboš 7 : 3 10 : 3 2 : 9 7 : 3 6 : 5 4 32 : 23 9 30 248
5 4 Kynčlová Alena 5 : 1 6 : 4 11 : 7 5 : 4 6 : 9 4 33 : 25 8 29 165
6 56 Lukeš Jakub 7 : 5 4 : 7 6 : 3 5 : 4 6 : 5 4 28 : 24 4 28  
7 2 Řezníček Jiří 4 : 5 8 : 4 7 : 0 3 : 4 11 : 0 3 33 : 13 20 27  
8 6 Švimberský Jan 4 : 5 11 : 1 11 : 3 7 : 4 5 : 6 3 38 : 19 19 26  
9 17 Srnský Luboš nejml. 11 : 2 4 : 8 4 : 5 11 : 0 4 : 2 3 34 : 17 17 25  
10 35 Novotný Petr 5 : 1 11 : 2 5 : 4 3 : 4 6 : 9 3 30 : 20 10 24  
11 7 Žižka Jaroslav 5 : 4 4 : 7 5 : 4 4 : 7 11 : 2 3 29 : 24 5 23  
12 42 Kopáčová Jitka 1 : 5 8 : 4 5 : 4 7 : 3 5 : 6 3 26 : 22 4 22  
13 3 Sládková Hana 4 : 5 6 : 4 2 : 9 8 :