1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
ZIMNÍ SUPERMELE 2018-19

Konečné pořadí:

                                    odpočet    
                                       
pořadí body počet turnajů jméno 2.11. 9.11. 23.11. 7.12. 14.12. 4.1. 11.1. 25.1. 1.2. 15.2. 22.2. 8.3. 15.3.     odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.      
1 323 13    3  Řezníček Jiří 38 24 35 25 13 34 16 25 33 25 31 23 30   29   3015
2 280 13    1  Žižka Jaroslav 36 33 18 23 27 13 30 37 5 5 23 19 21   10   1615
3 268 13   24  Novotný Petr 34 3 22 36 16 26 29 30 31 26 10 5 8   8   720
4 258 11    2  Matějíček Petr 30 16 29 32   20 31 26   11 26 13 24   0   0
5 250 13   14  Švimberská Blanka 27 15 16 34 4 27 24 32 2 23 22 26 3   5   140
6 242 12   30  Michalička Lukáš 21 17 30 26 25 24 11 13 22 18   24 22   11   210
7 239 13   11  Havel Michal 7 25 23 21 2 14 14 36 14 30 19 14 29   9   988
8 230 12   13  Bím Luboš   27 20 39 26 32 4 1 28 1 29 10 14   1   1430
9 229 13   29  Řezníčková Radka 29 19 21 28 19 11 15 17 26 20 18 16 16   26   0
10 215 12   15  Štverková Renata 24 28 7 6 7 25 40 5   10 11 30 27   5   1245
11 214 13   16  Kynčlová Alena 17 6 19 20 12 10 36 24 16 14 15 28 13   16   480
12 213 10   55  Kobrová Petra 15   17 40 28 3 18   29 29 9   25   0   1425
13 212 11   25  Matějíčková Eva 3 30 25 12   12 10 27   24 27 27 15   0   613
14 211 11   37  Bílek Vojta 35 23 27 19   22 33 8 8 22   4 10   0   285
15 206 12   18  Blažková Marie 5 22 12 18 20 21 28 38 25 4   8 9   4   488
16 202 10   59  Mašek Milan 37 2 26 4 6 28 34 9   32 24       0   955
17 200 12    6  Bímová Alena   26 14 2 9 16 22 16 3 21 16 29 28   2   650
18 193 11    4  Sládková Hana 18 32 8 16 18 7 17 23   28   21 5   0   573
19 192 13   12  Vajová Eva 10 13 28 24 22 6 12 20 24 6 7 9 23   12   0
20 189 13    9  Švimberský Jan 31 5 5 31 11 5 39 12 13 17 5 3 20   8   500
21 185 11   31  Erben Ladislav 20 10 15   21 4 32 29 1 31   18 4   0   400
22 185 10    8  Šebek Viktor 6 11   37 24 2 13 34 17 27 14       0   440
23 173 13    7  Ton Petr 4 20 9 11 10 9 6 11 21 13 21 22 26   10   150
24 164 8   22  Brázda Vladimír st. 14     27   30 19 14 27   13 20     0   170
25 156 8   47  Bílek Daniel 25 8 4 13   33 8 35     30       0   1008
26 149 6   10  Srnský Luboš nejml. 33 31   8 23 29 25               0   330
27 143 6   26  Vedralová Alena 23     38   23   10 32   17       0   813
28 127 6   42  Zaplatílková Dagmar   29 32         2 19   28 17     0   661
29 126 10   65  Mošna Josef     1 22 5 15 21   6 7 20 11 18   0   0
30 124 4   53  Venclová Lucie 28   34 35     27               0   438
31 117 5   49  Bílková Blanka 32 18   14     38 15             0   400
32 115 8   54  Kobr Štěpán 19   2 29 15   20     16 2 12     0   0
33 101 5   28  Bartoš Martin 13           37 4 30       17   0   548
34 100 5   45  Kopáčová Jitka       15     35 31     4 15     0   0
35 96 8   36  Kadavá Petra 26           7 18 11 15 6 2 11   0   0
36 90 6   40  Tauchmanová Rad. 12 21 31 3       3 20           0   175
37 89 4   39  Mašek Pavel     13         39 12     25     0   585
38 86 6   57  Novotný Miroslav 11     5 14   26   18   12       0   0
39 82 7   58  Mašková Markéta 1 9 33 17   8 5     9         0   350
40 81 6   20  Linhartová Jitka 22 12 6         6 10   25       0   0
41 78 4   41  Heuvel Johan     24         28       7 19   0   0
42 71 4    5  Kynčl Petr       30 1 18   22             0   0
43 63 3   38  Vedral Jan       7       33 23           0   0
44 56 2   33  Srnská Jana       33     23               0   0
45 55 6   52  Lukeš Jakub 8     10   19 9       3 6     0   0
46 55 4   17  Vedral Filip 16     1   31     7           0   255
47 38 2   27  Nývlt Adam         17     21             0   0
48 36 3   34  Bartošová Kristýna               19 9   8       0   0
49 31 3   62  Pražák Štěpán     11   8         12         0   0
50 29 2   23  Kynčl Martin           17             12   0   0
51 21 3   66  Shonová Eliška     10 9                 2   0   0
52 20 5   56  Kúřil Josef 9 1       1 2 7             0   0
53 19 1   71  Brázda Vladimír ml.                   19         0   0
54 16 2   69  Koniková Radka                 15   1       0   0
55 14 1   60  Kopáč Stanislav ml.   14                         0   0
56 9 2   51 Srnský Jakub 2                       7   0   0
57 8 1   72  Kotúčová Soňa                   8         0   0
58 7 1   61  Švimberská Tereza   7                         0   0
59 6 2   63  Vagenknechtová Lucie     3             3         0   0
60 6 1   74  Shon Šimon                         6   0   0
61 4 1   19  Blažek Pavel   4                         0   0
62 4 1   70  Blahošová Marie                 4           0   0
63 3 1   64  Pražák Josef         3                   0   0
64 3 1   68  Bartoš Vojta             3               0   0
65 2 1   73  Grifon Jean                   2         0   0
66 1 1   67  Antošová Květa             1               0   0
67 1 1   74  Heuvel Bob                       1     0   0
68 1 1   75  Gazdagová Johanka                         1   0   0

 

13. turnaj - 15. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 3 Řezníček Jiří 11 : 0 11 : 5 11 : 7 11 : 5 11 : 2 5 55 : 19 36 30 450
2 11 Havel Michal 11 : 5 11 : 9 11 : 7 11 : 6 11 : 4 5 55 : 31 24 29 375
3 6 Bímová Alena 11 : 0 2 : 11 11 : 0 11 : 7 11 : 2 4 46 : 20 26 28 300
4 15 Štverková Renata 11 : 7 11 : 2 11 : 1 11 : 4 6 : 11 4 50 : 25 25 27 225
5 7 Ton Petr 11 : 5 11 : 7 11 : 1 11 : 6 7 : 11 4 51 : 30 21 26 150
6 55 Kobrová Petra 11 : 5 9 : 11 11 : 7 11 : 6 11 : 7 4 53 : 36 17 25  
7 2 Matějíček Petr 11 : 7 5 : 11 11 : 6 11 : 6 11 : 6 4 49 : 36 13 24  
8 12 Vajová Eva 11 : 5 11 : 9 11 : 6 11 : 7 6 : 11 4 50 : 38 12 23  
9 30 Michalička Lukáš 0 : 11 11 : 7 11 : 3 11 : 5 11 : 6 4 44 : 32 12 22  
10 1 Žižka Jaroslav 5 : 11 11 : 2 11 : 0 5 : 11 11 : 7 3 43 : 31 12 21  
11 9 Švimberský Jan 11 : 5 11 : 7 11 : 0 6 : 11 7 : 11 3 46 : 34 12 20  
12 41 Heuvel Johan 5 : 11 11 : 2 11 : 1 4 : 11 11 : 7 3 42 : 32 10 19  
13 65 Mošna Josef 11 : 5 9 : 11 6 : 11 11 : 6 11 : 7 3 48 : 40 8 18  
14 28 Bartoš Martin 11 : 7 11 : 2 3 : 11 11 : 6 6 : 11 3 42 : 37 5 17  
15 29 Řezníčková Radka 11 : 7 11 : 2 1 : 11 6 : 11 11 : 4 3 40 : 35 5 16  
16 25 Matějíčková Eva 5 : 11 11 : 5 11 : 6 6 : 11 11 : 7 3 44 : 40 4 15  
17 13 Bím Luboš 5 : 11 11 : 9 6 : 11 11 : 7 11 : 4 3 44 : 42 2 14  
18 16 Kynčlová Alena 5 : 11 2 : 11 11 : 3 11 : 7 11 : 7 3 40 : 39 1 13  
19 23 Kynčl Martin 11 : 7 2 : 11 1 : 11 11 : 4 11 : 2 3 36 : 35 1 12  
20 36 Kadavá Petra 11 : 5 11 : 5 11 : 7 5 : 11 2 : 11 3 40 : 39 1 11  
21 37 Bílek Vojta 11 : 5 11 : 7 0 : 11 11 : 4 4 : 11 3 37 : 38 -1 10  
22 18 Blažková Marie 0 : 11 11 : 2 3 : 11 11 : 7 11 : 7 3 36 : 38 -2 9  
23 24 Novotný Petr 11 : 5 2 : 11 3 : 11 11 : 7 11 : 6 3 38 : 40 -2 8  
24 51 Srnský Jakub 11 : 0 11 : 7 0 : 11 6 : 11 4 : 11 2 32 : 40 -8 7  
25 74 Shon Šimon 5 : 11 11 : 7 11 : 3 4 : 11 2 : 11 2 33 : 43 -10 6  
26 4 Sládková Hana 11 : 7 5 : 11 1 : 11 11 : 5 4 : 11 2 32 : 45 -13 5  
27 31 Erben Ladislav 5 : 11 9 : 11 11 : 7 6 : 11 7 : 11 1 38 : 51 -13 4  
28 14 Švimberská Blanka 5 : 11 2 : 11 6 : 11 6 : 11 11 : 7 1 30 : 51 -21 3  
29 66 Shonová Eliška 5 : 11 2 : 11 11 : 7 4 : 11 2 : 11 1 24 : 51 -27 2  
30 75 Gazdagová Johanka 0 : 11 5 : 11 0 : 11 5 : 11 11 : 7 1 21 : 51 -30 1  

 

12. turnaj - 8. března

pořadí startovní číslo