1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
ZIMNÍ SUPERMELE 2021-22                           aktualizováno: 28.03.2022

Konečné pořadí:

    odpočet    
                                       
pořadí body počet turnajů jméno 5.11. 12.11. 26.11. 3.12. 17.12. 7.1. 14.1. 28.1. 4.2. 18.2. 25.2. 11.3. 18.3.     odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.      
1 303 11  1  Bílek Vojta 30 32     27 14 26 30 31 35 32 29 17   0   3191
2 267 11 32  Lukeš Jakub 29 31 23 22   26 16 32 19 26 24   19   0   1686
3 223 12  7  Havel Michal 32 7 11   23 31 22 12 15 13 34 23 7   7   1525
4 221 11  2  Šebek Viktor   20 10   19 27 6 17 33 22 21 18 28   0   585
5 219 13 17  Novotný Petr 5 19 16 11 16 23 5 29 13 31 31 6 24   10   420
6 215 12  3  Řezníček Jiří 14 14 17 16 11 32 25 31 7 20 26 9     7   1080
7 212 13 12  Švimberská Blanka 8 26 20 19 8 9 7 23 32 27 3 14 26   10   628
8 206 12  8  Sládková Hana 15 13 21   5 3 1 33 20 28 33 24 11   1   1150
9 201 13 11  Vajová Eva 21 12 3 9 17 13 2 21 25 15 18 20 30   5   320
10 193 8 29  Michalička Lukáš           30 27 22 4 29 30 28 23   0   1258
11 189 11 15  Matějíček Petr 27 27 9 7 20 15 18 9 28 24     5   0   0
12 185 13 16  Kynčl Pavel 17 3 7 13 21 19 24 18 22 23 11 1 10   4   203
13 182 13 10  Švimberský Jan 3 8 18 6 18 16 19 20 34 6 12 17 14   9   510
14 182 13 22  Erben Ladislav 7 18 2 12 24 18 10 24 27 16 16 10 3   5   203
15 179 12  4  Bím Luboš 26 30 14 14   10 8 13 30 4 10 4 20   4   490
16 172 10 13  Kynčlová Alena 16 25       25 4 3 11 19 15 27 27   0   290
17 161 13 27  Štverková Renata 10 22 19 1 22 22 9 2 8 12 7 15 15   3   115
18 155 13 28  Blažková Marie 20 4 5 21 13 11 12 7 1 21 14 19 12   5   230
19 154 9 38  Matějíčková Eva 28 21 8 5 9 12   10   30     31   0   560
20 150 9 52  Tauchmanová Rad. 12 29   18 26     5   2 22 7 29   0   818
21 149 13 20  Kholová Zdena 11 6 6 17 6 7 13 8 17 36 5 2 22   7   463
22 146 12  9  Bímová Alena 25 24 13 20   6 20 1 6 8 6 5 13   1   173
23 144 8  5  Žižka Jaroslav 18 10         21 15 18 18 28   16   0   0
24 139 7 55  Brázda Vladimír st.   9       8   27 23 25 29   18   0   0
25 128 7 31  Kopáčová Jitka   28 15 23 14         17 9 22     0   505
26 125 13 23  Dvořák Rudolf 9 16 12 4 15 1 23 6 3 10 8 13 9   4   135
27 124 10 19  Řezníčková Radka 24   4 8 4 4   19 21 7 25 8     0   0
28 124 8 30  Michalička Jan 19 11       17 14 26   1   11 25   0   0
29 123 11 18  Ton Petr 13 5 1 2 1 5 17 28 2 32 17       0   0
30 119 9 14  Kadavá Petra 22 1     2 2 11   24 33   16 8   0   185
31 112 5 53  Kobrová Petra 23       25 20         19 25     0   415
32 97 3 44  Bílek Daniel 31               29 37         0   955
33 78 6 43  Kratochvílová Marie 2 15               11 20 26 4   0   218
34 73 4  6  Kynčl Petr   17       28 3 25             0   160
35 71 6 33  Macháček Bořek 4     3 10 21     12       21   0   0
36 66 2 40  Bílková Blanka                   34     32   0   758
37 59 3 58  Štěpánková Zdena           29   16 14           0   240
38 55 4 59  Štěpánek Petr           24 15 11 5           0   0
39 48 4 51  Novotný Miroslav 6 23   15       4             0   0
40 42 5 60  Farská Natálie                 10 9 1 21 1   0   0
41 38 2 57  Semeniv Mariana         12       26           0   0
42 30 2 39  Blažek Petr               14 16           0   0
43 27 3 61  Zaplatílková Dagmar                   5 4 12 6   0   0
44 27 2 34  Heuvel Johan                   14 13       0   0
45 27 1 21  Bartoš Martin                     27       0   0
46 26 2 63  Rakoncza Roman                     23 3     0   0
47 22 1 56  Srnský Luboš nejml.     22                       0   288
48 12 2 49  Brázda Vladimír ml.         3       9           0   0
49 11 3 37  Linhartová Jitka         7           2   2   0   0
50 10 1 48  Srnský Jakub       10                     0   0
51 3 1 62  Bucek Zdeněk                   3         0   0
52 2 1 36  Nývlt Adam   2                         0   0
53 1 1 54  Kobr Štěpán 1                           0   0

13. turnaj - 18. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 40 Bílková Blanka 8 : 3 6 : 5 8 : 6 5 : 4 8 : 5 5 35 : 23 12 32 480
2 38 Matějíčková Eva 9 : 4 8 : 0 8 : 5 6 : 2 3 : 7 4 34 : 18 16 31 400
3 11 Vajová Eva 8 : 3 3 : 9 5 : 2 6 : 3 9 : 6 4 31 : 23 8 30 320
4 52 Tauchmanová Radka 11 : 0 10 : 1 2 : 4 6 : 3 3 : 6 3 32 : 14 18 29 240
5 2 Šebek Viktor 9 : 4 10 : 3 2 : 5 4 : 5 7 : 1 3 32 : 18 14 28 160
6 13 Kynčlová Alena 9 : 3 5 : 6 6 : 1 9 : 3 5 : 8 3 34 : 21 13 27  
7 12 Švimberská Blanka 11 : 0 5 : 3 4 : 2 7 : 10 3 : 6 3 30 : 21 9 26  
8 30 Michalička Jan 11 : 1 0 : 8 11 : 3 2 : 6 6 : 3 3 30 : 21 9 25  
9 17 Novotný Petr 11 : 1 3 : 10 6 : 1 3 : 6 8 : 5 3 31 : 23 8 24  
10 29 Michalička Lukáš 11 : 1 6 : 5 5 : 8 8 : 5 3 : 7 3 33 : 26 7 23  
11 20 Kholová Zdenka 4 : 7 5 : 3 1 : 9 8 : 0 10 : 4 3 28 : 23 5 22  
12 33 Macháček Bořek 7 : 4 6 : 3 1 : 6 3 : 6 7 : 1 3 24 : 20 4 21  
13 4 Bím Luboš 3 : 9 1 : 10 11 : 3 10 : 7 10 : 4 3 35 : 33 2 20  
14 32 Lukeš Jakub 9 : 3 9 : 3 1 : 9 6 : 2 4 : 10 3 29 : 27 2 19  
15 55 Brázda Vladimír st. 3 : 9 10 : 3 4 : 2 3 : 9 7 : 3 3 27 : 26 1 18  
16 1 Bílek Vojta 6 : 8 6 : 3 3 : 11 5 : 4 7 : 3 3 27 : 29 -2 17  
17 5 Žižka Jaroslav 1 : 11 3 : 6 5 : 2 10 : 7 8 : 4 3 27 : 30 -3 16  
18 27 Štverková Renata 7 : 4 0 : 8 8 : 5 9 : 6 1 : 7 3 25 : 30 -5 15  
19 10 Švimberský Jan 4 : 9 3 : 5 5 : 2 9 : 3 5 : 8 2 26 : 27 -1 14  
20 9 Bímová Alena 11 : 1 3 : 10 2 : 5 9 : 6 1 : 7 2 26 : 29 -3 13  
21 28 Blažková Marie 3 : 8 3 : 6 1 : 6 8 : 0 7 : 5 2 22 : 25 -3 12  
22 8 Sládková Hana 8 : 6 2 : 6 9 : 1 0 : 8 4 : 8 2 23 : 29 -6 11  
23 16 Kynčl Pavel 1 : 11 10 : 1 8 : 6 2 : 6 6 : 9 2 27 : 33 -6 10  
24 23 Dvořák Rudolf 4 : 9 6 : 2 5 : 2 6 : 9 4 : 10 2 25 : 32 -7 9  
25 14 Kadavá Petra 0 : 11 2 : 6 9 : 1 7 : 10 7 : 5 2 25 : 33 -8 8  
26 7 Havel Michal 1 : 11 6 : 2 2 : 5 3 : 9 6 : 3 2 18 : 30 -12 7  
27 61 Zaplatílková Dáša 8 : 6 1 : 10 3 : 11 8 : 5 6 : 9 2 26 : 41 -15 6  
28 15 Matějíček Petr 4 : 7 8 : 0 2 : 4 6 : 9 5 : 7 1 25 : 27 -2 5  
29 43 Kratochvílová Marie 6 : 8 9 : 3 5 : 8 5 : 8 4 : 8 1 29 : 35 -6 4  
30 22 Erben Ladislav 0 : 11 5 : 6 6 : 8 5 : 8 8 : 4 1 24 : 37 -13 3  
31 37 Linhartová Jitka 1 : 11 3 : 9 2 : 5 0 : 8 9 : 6 1 15 : 39 -24 2  
32 60 Farská Natálie 3 : 8 3 : 5 6 : 8 4 : 5 5 : 7 0 21 : 33 -12 1  

 

12. turnaj - 11. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 1 Bílek Vojta 11 : 10 11 : 6 11 : 1 11 : 7 11 : 8 5 55 : 32 23 29 435
2 29 Michalička Lukáš 11 : 2 11 : 1 3 : 11 11 : 3 11 : 3 4 47 : 20 27 28 363
3 13 Kynčlová Alena 11 : 7 11 : 1 11 : 3 11 : 5 8 : 11 4 52 : 27 25 27 290
4 43 Kratochvílová Marie 11 : 7 6 : 11 11 : 3 11 : 7 11 : 3 4 50 : 31 19 26 218
5 53 Kobrová Petra 6 : 11 11 : 6 11 : 3 11 : 4 11 : 7 4 50 : 31 19 25 145
6 8 Sládková Hana 11 : 10 11 : 2 11 : 1 5 : 11 11 : 7 4 49 : 31 18 24  
7 7 Havel Michal 2 : 11 11 : 1 11 : 7 11 : 4 11 : 8 4 46 : 31 15 23  
8 31 Kopáčová Jitka 11 : 2 1 : 11 11 : 7 11 : 3 11 : 8 4 45 : 31 14 22  
9 60 Farská Natálie 11 : 6 11 : 7 1 : 11 11 : 5 11 : 8 4 45 : 37 8 21  
10 11 Vajová Eva 11 : 7 1 : 11 11 : 4 11 : 8 11 : 9 4 45 : 39 6 20  
11 28 Blažková Marie 11 : 10 2 : 11 11 : 7 11 : 8 11 : 9 4 46 : 45 1 19  
12 2 Šebek Viktor 10