1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
ZIMNÍ SUPERMELE 2022-23                           aktualizováno: 26.03.2023

Konečné pořadí:

    odpočet    
                                       
pořadí body počet turnajů jméno 4.11. 11.11. 25.11. 9.12. 16.12. 6.1. 13.1. 20.1. 27.1. 10.2. 17.2. 3.3. 10.3.     odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.      
1 226 13   1  Řezníček Jiří 26 26 26 20 7 18 13 24 8 24 19 20 10   15   1073
2 209 9 33  Bílek Vojta 21 11 28   27   28 22 24     21 27   0   1465
3 202 12 20  Kynčl Pavel 27 17 18 19 14 21 8 12 1 25 23   18   1   985
4 201 12   5  Erben Ladislav 28 20   21 15 7 32 26 6 28 7 11 2   2   1103
5 189 12   3  Žižka Jaroslav 16 15 16 16   20 1 30 12 23 8 8 25   1   388
6 186 12   2  Havel Michal 25 23 4 22 6 14 31 20 11 4 16   14   4   710
7 183 13 21  Bím Luboš 6 12 25 2 2 24 14 29 23 1 22 3 23   3   1163
8 179 13 15  Řezníčková Radka 9 2 19 9 20 11 19 31 16 17 20 1 8   3   585
9 178 13 10  Novotný Petr 10 21 31 8 8 15 26 3 20 18 10 7 11   10   520
10 175 11 12  Štverková Renata 11 8 22   18 4 16 28 22 11 9   26   0   623
11 173 12   7  Sládková Hana 24 18 21 3 21 6 10 16 7 7 21   22   3   320
12 169 12 14  Dvořák Rudolf 14 6 3 15 9   25 14 18 20 17 2 28   2   300
13 167 12   8  Vajová Eva 19 3 27 4   19 24 4 14 10 12 10 24   3   0
14 162 13 19  Bímová Alena 13 14 9 17 5 5 35 27 2 2 11 6 20   4   680
15 161 13   9  Švimberský Jan 23 1 29 18 10 12 15 6 3 13 15 16 4   4   240
16 151 11 27  Kadavá Petra 5 19 12 25 4 2 22 9   16 18   19   0   325
17 141 13 11  Švimberská Blanka 15 9 20 5 11 22 4 7 13 9 14 5 16   9   188
18 140 12 24  Tauchmanová Rad. 12 16 10 6 13 8 17 19 4 22 2   13   2   0
19 135 9 16  Kynčlová Alena 8   24 14 25 16 18       6 18 6   0   428
20 124 12 18  Kholová Zdenka 7 4 14 24 19   2 11 19 6 1 15 3   1   260
21 121 13 29  Blažková Marie 2 13 1 13 3 10 12 1 15 15 4 13 21   2   0
22 119 10 22  Kopáčová Jitka 18   7 7   17 3 21 9 21   9 7   0   0
23 119 6 44  Bílek Daniel   25 30 26 26 3             9   0   1373
24 114 8 17  Linhartová Jitka 3   15   17   20 25 5 5 24       0   360
25 100 6   4  Kynčl Petr 22   8   22 23 11         14     0   250
26 85 5 55  Rakoncza Roman       12   9 30       5   29   0   375
27 85 5 56  Kobrová Petra       23   25 29       3   5   0   570
28 77 10 36  Kratochvílová Marie   7 5 10 1   6 2   12 13 4 17   0   0
29 76 3 25  Šebek  Viktor   24         33         19     0   820
30 75 6 13  Matějíček Petr 1   17 1     27   10 19         0   0
31 62 6 23  Zaplatílková Dagmar     11     1   5   27   17 1   0   455
32 61 3 38  Lukeš Jakub 20     11                 30   0   450
33 60 3 60  Brázda Vladimír ml.             34     14     12   0   438
34 50 3 53  Vedralová Alena   22 23       5               0   130
35 48 4 32  Matějíčková Eva 4   6       21   17           0   0
36 41 3 61  Semeniv Maryana             23     3     15   0   0
37 36 2 31  Brázda Vladimír st.     13   23                   0   135
38 33 2 40  Bartoš Martin 17       16                   0   0
39 32 1 54  Vedral Filip     32                       0   480
40 26 1 50  Michalička Lukáš                   26         0   280
41 24 1 35  Heuvel Johan         24                   0   203
42 23 1 65  Šuster Štěpán               23             0   0
43 21 2 59  Bucek Zdeněk             9         12     0   0
44 21 1 42  Mašek Pavel                 21           0   180
45 19 3 52  Vedral Jan   10 2       7               0   0
46 18 1 64  Fadrný Tomáš               18             0   0
47 17 1 63  Fiedlerová Kamila               17             0   0
48 15 1 62  Borský Matouš               15             0   0
49 13 1 58  Tauchmanová Jana           13                 0   0
50 13 1 66  Zdobinská Karolína               13             0   0
51 12 1 57  Froněk Jiří         12                   0   0
52 10 1 68  Schinzel Josef               10             0   0
53 8 1 67  Dudašková Michaela               8             0   0
54 8 1 70  Šídlová Lucie                   8         0   0
55 5 1 51  Bílková Blanka   5                         0   0

 

13. turnaj - 10. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 38 Lukeš Jakub 11 : 6 11 : 7 11 : 5 11 : 8 11 : 3 5 55 : 29 26 30 450
2 55 Rakoncza Roman 11 : 5 11 : 5 11 : 6 11 : 7 11 : 7 5 55 : 30 25 29 375
3 14 Dvořák Rudolf 11 : 10 11 : 1 11 : 5 11 : 8 11 : 7 5 55 : 31 24 28 300
4 33 Bílek Vojta 11 : 10 9 : 8 11 : 7 11 : 7 11 : 3 5 53 : 35 18 27 225
5 12 Štverková Renata 11 : 7 8 : 9 11 : 0 11 : 8 11 : 3 4 52 : 27 25 26 150
6 3 Žižka Jaroslav 6 : 11 11 : 5 11 : 0 11 : 7 11 : 7 4 50 : 30 20 25  
7 8 Vajová Eva 5 : 11 10 : 7 11 : 7 11 : 6 11 : 3 4 48 : 34 14 24  
8 21 Bím Luboš 11 : 7 11 : 7 9 : 7 6 : 11 11 : 3 4 48 : 35 13 23  
9 7 Sládková Hana 11 : 7 10 : 7 0 : 11 11 : 6 11 : 3 4 43 : 34 9 22  
10 29 Blažková Marie 5 : 11 10 : 7 9 : 7 11 : 7 11 : 7 4 46 : 39 7 21  
11 19 Bímová Alena 11 : 7 11 : 1 11 : 5 8 : 11 7 : 11 3 48 : 35 13 20  
12 27 Kadavá Petra 11 : 7 11 : 1 11 : 7 8 : 11 7 : 11 3 48 : 37 11 19  
13 20 Kynčl Pavel 7 : 11 7 : 10 11 : 6 11 : 7 11 : 3 3 47 : 37 10 18  
14 36 Kratochvílová Marie 5 : 11 11 : 7 11 : 0 6 : 11 11 : 7 3 44 : 36 8 17  
15 11 Švimberská Blanka 11 : 5 8 : 9 11 : 7 11 : 5 3 : 11 3 44 : 37 7 16  
16 61 Semeniv Maryana 11 : 5 7 : 10 11 : 7 11 : 5 3 : 11 3 43 : 38 5 15  
17 2 Havel Michal 11 : 6 11 : 7 11 : 6 6 : 11 3 : 11 3 42 : 41 1 14  
18 24 Tauchmanová Rad. 11 : 7 9 : 8 5 : 11 11 : 6 3 : 11 3 39 : 43 -4 13  
19 60 Brázda Vladimír ml. 11 : 7 1 : 11 9 : 7 11 : 7 3 : 11 3 35 : 43 -8 12  
20 10 Novotný Petr 10 : 11 7 : 10 7 : 9 11 : 7 11 : 3 2 46 : 40 6 11  
21 1 Řezníček Jiří 10 : 11 5 : 11 7 : 9 11 : 7 11 : 3 2 44 : 41 3 10  
22 44 Bílek Daniel 7 : 11 11 : 5 5 : 11 5 : 11 11 : 7 2 39 : 45 -6 9  
23 15 Řezníčková Radka 11 : 6 1 : 11 7 : 9 7 : 11 11 : 7 2 37 : 44 -7 8  
24 22 Kopáčová Jitka 11 : 7 5 : 11 6 : 11 11 : 7 7 : 11 2 40 : 47 -7 7  
25 16 Kynčlová Alena 6 : 11 9 : 8 6 : 11 7 : 11 11 : 7 2 39 : 48 -9 6  
26 56 Kobrová Petra 6 : 11 5 : 11 11 : 7 11 : 5 3 : 11 2 36 : 45 -9 5  
27 9 Švimberský Jan 11 : 10 11 : 7 5 : 11 5 : 11 3 : 11 2 35 : 50 -15 4  
28 18 Kholová Zdenka 7 : 11 8 : 9 0 : 11 8 : 11 11 : 7 1 34 : 49 -15 3  
29 5 Erben Ladislav 10 : 11 11 : 7 0 : 11 5 : 11 3 : 11 1 29 : 51 -22 2  
30 23 Zaplatílková Dáša 11 : 7 1 : 11 6 : 11 7 : 11 3 : 11 1 28 : 51 -23 1  

 

12. turnaj - 3. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 33 Bílek Vojta 11 : 1 11 : 5 7 : 11 11 : 2 11 : 0 4 51 : 19 32 21 315
2 1 Řezníček Jiří 9 : 11 11 : 1 11 : 1 11 : 10 11 : 3 4 53 : 26 27 20 263
3 25 Šebek Viktor 11 : 9 10 : 6 11 : 1 10 : 11 11 : 3 4 53 : 30 23 19 210
4 16 Kynčlová Alena 11 : 3 5 : 11 11 : 7 11 : 10 8 : 7 4 46 : 38 8 18 158
5 23 Zaplatílková Dáša 11 : 1 8 : 7 11 : 9 11 : 10 0 : 11 4 41 : 38 3 17 105
6 9 Švimberský Jan 11 : 10 10 : 6 11 : 7 2 : 11 8 : 7 4 42 : 41 1 16  
7 18 Kholová Zdenka 11 : 1 1 : 11 11 : 7 10 : 11 11 : 0 3 44 : 30 14 15  
8 4 Kynčl Petr 11 : 10 11 : 5 9 : 11 11 : 10 7 : 8 3 49 : 44 5 14  
9 29 Blažková Marie 11 : 10 6 : 10 7 : 11 11 : 6 8 : 7 3 43 : 44 -1 13  
10 59 Bucek Zdeněk 9 : 11 10 : 6 11 : 10 6 : 11 8 : 7 3 44 : 45 -1 12  
11 5 Erben Ladislav 3 : 11 8 : 7 10 : 11 11 : 10 8 : 7 3 40 : 46 -6 11  
12 8 Vajová Eva 1 : 11 8 : 7 11 :