1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
ZIMNÍ SUPERMELE 2015-16

Konečné pořadí:

                                    odpočet    
                                       
pořadí body počet turnajů jméno                               odměny v Kč
        1. 2. 3. 4. 5. 6 7 8 9 10 11 12 13      
1 248 13   15  Sládková Hana 18 26 4 23 28 24 6 27 26 14 24 24 14   10   1705
2 211 13    2  Řezníček Jiří 16 9 15 21 31 22 19 26 14 24 10 13 4   13   1403
3 186 11   26  Srnský Luboš nejml. 6 20   24 4 25 21 24 6 25 9 22     0   1168
4 182 12   11  Vajová Eva 10 23 12   25 17 17 23 21 5 14 14 6   5   435
5 181 12    9  Řezníčková Radka 25 21 10 27 3 19 11 1   15 20 18 12   1   210
6 176 12   16  Švimberský Jan 11 7 2 17 32 18   17 9 16 3 30 16   2   863
7 173 11   20  Michalička Lukáš 24 24 16 22 18 15 4 3   22   7 18   0   710
8 172 10   36  Matoušek Vladimír 23     28 21 13 1 13 7 26 21   19   0   550
9 169 13   22  Kynčl Martin 26 12 11 9 26 10 14 2 18 3 7 23 13   5   280
10 168 13    1  Bím Luboš 4 11 1 14 29 21 16 14 15 1 15 20 9   2   165
11 167 13   24  Novotný Petr 8 22 3 10 24 14 10 10 23 10 5 15 21   8   505
12 160 9   23  Bartoš Martin 27 14   15   26     12 11 16 17 22   0   980
13 158 9    6  Kapeš Roman 28 3   5 30 3 20     23 18 28     0   1426
14 157 12    3  Žižka Jaroslav 7 8 17 31 13   13 18 4 8 17 8 17   4   625
15 151 13   12  Kynčlová Alena 21 10 18 25 16 2 3 16 8 2 22 10 2   4   400
16 141 8   10  Havel Michal 15     20 17 16 18 21   7   27     0   383
17 134 10   55  Nývlt Adam   15   11 11 1 9 15 11   11 26 24   0   510
18 128 8   47  Bílek Daniel 20 4   12 23 12   22   9 26       0   390
19 126 7   17  Brázda Vladimír st.       16 15 11     17   23 21 23   0   495
20 121 12   14  Štechová Blanka 22 5 14 4 10 8   4 25 13 4 12 3   3   415
21 119 11    8  Čermák Wilda 17 18 13 1     5 12 16 19 2 1 15   0   0
22 116 9   25  Bímová Alena   2   19   9   7 20 20 25 3 11   0   325
23 116 9   44  Kopáčová Jitka       13 5 7 8   13 12 13 25 20   0   120
24 105 10   28  Blažková Marie 5   8 7 22     11 3 18 12 11 8   0   0
25 74 6   29  Matějíček Petr 13   6   19 6     1     29     0   375
26 74 6   39  Erben Ladislav 3   7 26 27   2 9             0   0
27 73 4   32  Bílek Vojta   19   32 14     8             0   480
28 72 7    4  Kynčl Petr       18 2 5 7 19   21         0   0
29 69 6   34  Matějíčková Eva 19   9   8 4     24     5     0   260
30 68 3   54  Bartošová Kristýna         33           19 16     0   495
31 64 3   13  Trýzna Petr   25   29         10           0   565
32 62 3   31  Vedral Filip       30 9 23                 0   515
33 50 6   48 Zaplatílková Dagmar 12       7   15   5     4 7   0   0
34 46 5   41  Bílková Blanka 2 6     12     20     6       0   0
35 44 4   27  Srnská Jana   13   8         22       1   0   130
36 42 3   50  Bucek Zdeněk     5   20         17         0   0
37 39 5    5  Ton Petr 9       6         4 1 19     0   0
38 37 3   21  Mašek Pavel 14 17           6             0   0
39 36 5   59  Končítek Jakub             12   2   8 9 5   0   0
40 34 4   45  Tauchmanová Rad.       2 1     25   6         0   270
41 23 3   18  Horská Lenka   1   3         19           0   0
42 20 1   35  Brázda Vladimír ml.           20                 0   0
43 17 2   38  Pavelka Jiří 1 16                         0   0
44 16 2   65  Švimberský Lukáš                       6 10   0   0
45 6 1   64  Sedlák Roman       6                     0   0
46 5 1   46  Nacu Táňa               5             0   0
47 2 1   61  Čermáková Helena                       2     0   0

13. turnaj - 18. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 55 Nývlt Adam 11 : 6 11 : 1 11 : 0 11 : 9 11 : 3 5 55 : 19 36 24 360
2 17 Brázda Vladimír st. 11 : 0 11 : 1 8 : 11 11 : 1 11 : 9 4 52 : 22 30 23 300
3 23 Bartoš Martin 11 : 6 11 : 6 11 : 2 7 : 11 11 : 2 4 51 : 27 24 22 240
4 24 Novotný Petr 11 : 6 6 : 11 11 : 0 11 : 8 11 : 8 4 50 : 33 17 21 180
5 44 Kopáčová Jitka 11 : 0 11 : 8 11 : 2 11 : 9 3 : 11 4 47 : 30 17 20 120
6 36 Matoušek Vladimír 10 : 11 11 : 7 11 : 9 11 : 8 11 : 8 4 54 : 43 11 19  
7 20 Michalička Lukáš 10 : 11 11 : 6 8 : 11 11 : 9 11 : 2 3 51 : 39 12 18  
8 3 Žižka Jaroslav 11 : 6 6 : 11 11 : 8 11 : 1 9 : 11 3 48 : 37 11 17  
9 16 Švimberský Jan 11 : 10 8 : 11 11 : 2 9 : 11 11 : 8 3 50 : 42 8 16  
10 8 Čermák Wilda 6 : 11 11 : 7 11 : 0 11 : 7 2 : 11 3 41 : 36 5 15  
11 15 Sládková Hana 11 : 6 11 : 6 9 : 11 9 : 11 8 : 11 2 48 : 45 3 14  
12 22 Kynčl Martin 11 : 6 8 : 11 0 : 11 8 : 11 11 : 3 2 38 : 42 -4 13  
13 9 Řezníčková Radka   :   11 : 8 2 : 11 11 : 7 8 : 11 2 32 : 37 -5 12  
14 25 Bímová Alena 6 : 11 7 : 11 11 : 8 9 : 11 11 : 9 2 44 : 50 -6 11  
15 65 Švimberský Lukáš 0 : 11 7 : 11 0 : 11 11 : 1 11 : 3 2 29 : 37 -8 10  
16 1 Bím Luboš 0 : 11 7 : 11 2 : 11 11 : 7 11 : 2 2 31 : 42 -11 9  
17 28 Blažková Marie 11 : 10 1 : 11 9 : 11 11 : 8 3 : 11 2 35 : 51 -16 8  
18 48 Zaplatílková Dagmar 6 : 11 6 : 11 11 : 9 1 : 11 11 : 9 2 35 : 51 -16 7  
19 11 Vajová Eva 0 : 11 11 : 7 11 : 9 1 : 11 9 : 11 2 32 : 49 -17 6  
20 59 Končítek Jakub 6 : 11 11 : 1   :     :     :   1 17 : 12 5 5  
21 2 Řezníček Jiří 6 : 11 8 : 11 11 : 8 7 : 11 8 : 11 1 40 : 52 -12 4  
22 14 Štechová Blanka 11 : 0 1 : 11 8 : 11 1 : 11 2 : 11 1 23 : 44 -21 3  
23 12 Kynčlová Alena 6 : 11 11 : 8 2 : 11 7 : 11 3 : 11 1 29 : 52 -23 2  
24 27 Srnská Jana 11 : 10 1 : 11 0 : 11 8 : 11 9 : 11 1 29 : 54 -25 1  

 

12. turnaj - 11. března

pořadí startovní číslo jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo body skóre rozdíl skóre body do MELE výhra Kč
1 16 Švimberský Jan 11 : 4 11 : 6 11 : 7 11 : 4 11 : 9 5 55 : 30 25 30 450
2 29 Matějíček Petr 11 : 2 6 : 11 11 : 2 11 : 4 11 : 7 4 50 : 26 24 29 375
3 6 Kapeš Roman 11 : 4 11 : 7 8 : 11 11 : 4 11 : 7 4 52 : 33 19 28 300
4 10 Havel Michal 11 : 7 11 : 6 11 : 6 11 : 3 7 : 11 4 51 : 33 18 27 225
5 55 Nývlt Adam 11 : 8 6 : 11 11 : 7 11 : 3 11 : 5 4 50 : 34 16 26 150
6 44 Kopáčová Jitka 4 : 11 11 : 3 11 : 8 11 : 7 11 : 5 4 48 : 34 14 25  
7 15 Sládková Hana 11 : 8 11 : 3 2 : 11 11 : 4 11 : 7 4 46 : 33 13 24  
8 22 Kynčl Martin 11 : 2 3 : 11 11 : 8 11 : 4 11 : 9 4 47 : 34 13 23  
9 26 Srnský Luboš nejml. 8 : 11 11 : 6 11 : 10 11 : 7 11 : 5 4 52 : 39 13 22  
10 17 Brázda Vladimír st.   :   11 : 6 11 : 7 11 : 3 9 : 11 3 42 : 27 15 21  
11 1 Bím Luboš 11 : 4 11 : 7 11 : 2 4 : 11 7 : 11 3 44 : 35 9 20  
12 5 Ton Petr 11 : 2 11 : 7 11 : 2 3 : 11 5 : 11 3 41 : 33 8 19  
13 9 Řezníčková Radka 4 : 11 11 : 7 8 : 11 11 : 3 11 : 5 3 45 : 37 8 18  
14 23 Bartoš Martin 2 : 11 11 : 3 10 : 11 11 : 7 11 : 5 3 45 : 37 8 17  
15 54 Bartošová Kristýna 8 : 11 3 : 11 11 : 7 11 : 3 11 : 5 3 44 : 37 7 16  
16 24 Novotný Petr 11 : 2 6 : 11 11 : 7 3 : 11 11 : 7 3 42 : 38 4 15  
17 11 Vajová Eva 2 : 11 6 : 11 11 : 6 11 : 3 11 : 7 3 41 : 38 3 14  
18 2 Řezníček Jiří 2 : 11 11 : 6 11 : 8 11 : 7 9 : 11 3 44 : 43 1 13  
19 14 Štechová Blanka 11 : 8 6 : 11 11 : 10 3 : 11 11 : 7 3 42 : 47 -5 12  
20 28 Blažková Marie 2 : 11 11 : 3 10 : 11 11 : 7 7 : 11 2 41 : 43 -2 11  
21 12 Kynčlová Alena 11 : 7 11 : 3 10 : 11 3 : 11 5 : 11 2 40 : 43 -3 10  
22 59 Končítek Jakub 8 : 11 11 : 7 6 : 11 11 : 4 5 : 11 2 41 : 44 -3 9  
23 3 Žižka Jaroslav 11 : 7 11 : 3 8 : 11 4 : 11 5 : 11 2 39 : 43 -4 8  
24 20 Michalička Lukáš 11 : 2 3 : 11 6 : 11 11 : 7 5 : 11 2 36 : 42 -6 7  
25 65 Švimberský Lukáš 2 : 11 11 : 6 11 : 7 4 : 11 9 : 11 2 37 : 46 -9 6  
26 34 Matějíčková Eva 11 : 2 3 : 11 2 : 11 4 : 11 11 : 7 2 31 : 42 -11 5  
27