1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 

                                                                                   ŽEBŘÍČKY

Žebříček ČAPEK

 České asociace petánkových klubů  

       

     Vrchlabský žebříček k 30. 4. 2018

(všechny akce ve Vrchlabí v uplynulém roce)

    čísla jednotlivých turnajů (vysvětlivky pod tabulkou)
Pořadí body JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
                               
1 318 Srnský Luboš nejml. 58 27 0 32 63 24 0 61 0 33 0 0 20
2 273 Řezníček Jiří 33 61 25 3 56 9 2 61 7 9 1 4 2
3 252 Bílek Daniel 33 10 0 32 33 32 0 49 31 0 0 25 7
4 236 Švimberský Jan 18 40 12 0 62 3 31 42 5 20 1 2 0
5 214 Havel Michal 33 68 0 3 33 8 4 20 8 10 0 25 2
6 209 Brázda Vladimír st. 45 3 0 0 28 0 31 36 18 0 18 30 0
7 199 Vajová Eva 23 32 18 9 22 8 3 31 0 5 18 30 0
8 196 Žižka Jaroslav 15 36 30 5 27 3 0 20 24 0 29 4 3
9 183 Kynčlová Alena 26 44 7 0 48 3 0 29 0 0 23 3 0
10 173 Sládková Hana 26 54 12 1 29 0 3 11 0 0 29 7 1
11 172 Bím Luboš 33 28 25 14 43 9 1 17 0 0 0 2 0
12 164 Blažek Pavel 13 40 18 0 38 8 0 15 7 5 18 2 0
13 163 Kynčl Petr ml. 32 37 7 2 10 3 0 29 18 0 23 2 0
14 161 Bílková Blanka 14 9 25 2 39 8 0 49 0 0 13 2 0
15 151 Bílek Vojtěch 27 8 0 11 11 32 0 28 1 0 0 0 33
16 148 Švimberská Blanka 17 31 7 0 29 2 18 15 5 9 13 2 0
17 139 Řezníčková Radka 15 29 7 0 30 2 18 15 0 3 13 7 0
18 125 Nývlt Adam 46 19 0 2 14 24 7 0 0 0 0 13 0
19 121 Bímová Alena 11 27 7 14 28 14 1 17 0 0 0 2 0
20 110 Michalička Lukáš 46 9 0 0 19 9 0 0 0 27 0 0 0
21 102 Šebek Viktor 35 9 0 3 9 20 13 0 0 0 0 13 0
22 101 Bartoš Martin 14 6 0 0 20 5 9 18 24 0 0 0 5
23 88 Mašek Pavel 35 5 0 25 2 0 0 1 0 0 0 8 12
24 87 Tauchmanová Radka 5 18 0 0 27 2 1 10 0 0 23 1 0
25 84 Blažková Marie 0 20 0 0 28 0 0 0 0 0 29 7 0
26 84 Vedralová Alena 8 13 30 2 11 0 0 0 0 0 1 19 0
27 83 Čermák Wilhelm 4 28 12 0 0 14 0 0 0 0 6 19 0
28 83 Kopáčová Jitka 17 9 0 0 22 0 3 16 0 10 6 0 0
29 82 Venclová Lucie 37 0 0 11 0 0 0 3 31 0 0 0 0
30 81 Havlová Martina  23 27 0 0 8 2 7 7 1 4 0 0 2
31 80 Matoušek Vladimír 25 0 0 3 9 0 0 42 0 0 1 0 0
32 80 Trýzna Petr 47 20 0 4 0 0 2 0 7 0 0 0 0
33 77 Srnská Jana 5 19 7 1 20 2 8 12 0 0 1 1 1
34 73 Srnský Jakub 34 0 7 1 0 2 8 0 0 0 0 1 20
35 70 Štěpánek Petr 25 0 0 0 8 9 0 28 0 0 0 0 0
36 69 Kadavá Petra 24 16 0 0 9 0 0 6 0 1 6 0 7
37 68 Štverková Renata 4 23 0 0 30 0 0 1 0 2 1 7 0
38 67 Maršík Jakub 10 19 0 9 9 0 0 11 0 1 0 0 8
39 65 Vedral Filip 10 12 0 1 13 0 0 26 0 0 0 0 3
40 63 Kynčl Martin 6 30 7 2 0 0 0 0 18 0 0 0 0
41 62 Matějíček Petr 18 28 0 0 8 0 0 0 7 0 0 1 0
42 61 Bartošová Zuzana 39 0 0 0 0 0 8 13 0 0 0 0 1
43 56 Vedral Jan 0 10 30 2 10 0 0 0 0 3 1 0 0
44 54 Kapeš Roman 26 4 0 4 0 0 4 0 8 0 0 0 8
45 53 Kobrová Petra 30 0 0 2 0 0 0 13 0 0 0 8 0
46 52 Koniková Radka 8 3 0 0 0 0 24 14 0 0 0 3 0
47 51 Erben Ladislav st. 14 20 0 0 17 0 0 0 0 0 0 0 0
48 48 Matějíčková Eva 13 16 18 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
49 47 Linhartová Jitka 0 22 0 0 18 2 1 3 0 0 0 1 0
50 45 Bartošová Kristýna 23 5 0 5 0 2 8 0 0 0 0 2 0
51 42 Blažek Petr 11 18 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0
52 42 Novotný Miroslav 4 0 0 0 21 0 0 13 0 0 0 4 0
53 42 Zaplatílková Dagmar 8 7 0 0 16 0 2 3 0 0 6 0 0
54 41 Horská Lenka 24 9 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 41 Novotný Petr 0 13 0 0 27 0 0 0 0 0 1 0 0
56 38 Kobr Štěpán 22 0 0 1 0 0 0 3 0 0 0 2 10
57 38 Štěpánková Zdena 10 0 0 0 0 0 0 28 0 0 0 0 0
58 35 Švecová Lída 1 4 0 0 0 0 24 5 0 0 0 0 1
59 34 Shon Šimon 7 3 0 0 0 5 0 0 0 14 0 0 5
60 33 Mašek Milan 5 0 0 0 14 0 0 10 0 0 0 4 0
61 31 Brázda Vladimír ml. 0 0 0 0 4 0 0 0 18 0 0 0 9
62 31 Hančová Alice 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
63 31 Kunert Jaroslav 9 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 31 Malý Radek 14 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 28 Kopáč Karel 3 0 0 0 0 0 3 16 0 0 6 0 0
66 27 Kubánek Luboš 10 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 9 0
67 25 Kynčl Petr st. 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 23 Dědina Martin 0 3 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0
69 23 Shonová Eliška 0 4 0 1 0 0 9 0 0 2 6 0 1
70 22 Malinská Iva 9 0 0 0 0 0 0 12 1 0 0 0 0
71 21 Kučerová Věra 6 0 0 0 0 0 0 14 1 0 0 0 0
72 19 Schliegsbírová Zdena 12 0 0 0 0 0 2 5 0 0 0 0 0
73 17 Magura Jan 0 0 0 0 17 0 0 0 0 0 0 0 0
74 16 Preuss Michal 0 3 0 11 0 2 0 0 0 0 0 0 0
75 15 Bydžovský Roman 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 9 0
76 15 Lukeš Jakub 0 0 0 0 11 0 0 4 0 0 0 0 0
77 14 Skákal Jaroslav 7 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0
78 13 Nývltová Eliška 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0
79 13 Špimerová Ivana 9 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
80 13 Vašina David 8 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 12 Srnský Luboš st. 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0 0 0
82 11 Erben Ladislav ml. 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83 10 Bucek Zdeněk 0 1 0 0 4 0 0 0 0 4 1 0 0
84 9 Čermáková Helena 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 9 Farská Natálie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
86 9 Krausová Věra 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87 9 Thomasová Jana 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
88 8 Boubínová Vendula 0 2 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2
89 7 Tauchmanová Jana 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 6 Fišera Václav 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
91 5 Heuvel Johan 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
92 5 Sedlák Roman 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
93 4 Mašková Markéta 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
94 4 Sládek Jan 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
95 3 Magura Jan ml. 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
96 3 Maršíková Martina 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
97 3 Petrovič Jiří 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
98 2 Kubizňáková Lucie 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
99 2 Kudr Stanislav 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
100 2 Lukeš Zdeněk 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
101 2 Nacu Lenka 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
102 2 Pěnička Jan 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
103 2 Stránský Lukáš 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
104 2 Ton Petr 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 1 Fiala Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 1 Chňoupek Jan  0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
107 1 Jičínský Jakub 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 1 Kholová Blanka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
109 1 Krajíček Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
110 1 Magura Jan nejml. 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 1 Nacu Táňa 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
112 1 Patka Petr 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
113 1 Petrovič Šimon 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
114 1 Patka Petr 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 1 Petrovič Šimon 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
116 1 Svoboda Tomáš 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

 

                
                                      Číslování soutěží:

                  1- Letní liga trojic 2017                                        9- vrchlabský pohár 2017

               2- Supermele 2017                                              10- prezidentský pohár 2017

               3- Zlatý košonek 2017                                         11- turnaj trojic - Divadelní klub 7.4.2018

               4-  Krakonošovy koule 2017  xxx                          12- Vánoční turnaj - Divadelní klub 2017

               5-  Zimní supermele 2017-18                               13- Turnaj generací 2017   xxx

               6- Jeffův pohár 2017                                                 

               7- O pohár Sklípku 2017

               8- Zimní liga dvojic 2017-18

                 xxx   skupiny, dohrávky pouze do 16. místa, celkové pořadí 

 

 

 

 

                                      Systém bodování:

            1) za každý vyhraný zápas v jakékoliv soutěži uvedené v tabulce - 1 bod

            2) prémie za celkové pořadí v jednotlivých soutěžích:

                                      1. místo ......... 25 bodů

                                      2. místo ......... 20 bodů

                                      3. místo ......... 15 bodů

                                      4. místo ......... 10 bodů

                                      5.-8. místo .....   5 bodů