1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 

                                                                                   ŽEBŘÍČKY

Žebříček ČAPEK

 České asociace petánkových klubů  

       

     Vrchlabský žebříček k 30. 9. 2017

(všechny akce ve Vrchlabí v uplynulém roce)

    čísla jednotlivých turnajů (vysvětlivky pod tabulkou)
Pořadí body JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
                               
1 285 Řezníček Jiří 33 61 25 3 48 9 32 46 7 9 8 2 2
2 236 Havel Michal 33 68 0 3 22 8 25 49 8 10 8 0 2
3 235 Srnský Luboš nejml. 58 27 0 32 5 24 3 33 0 33 0 0 20
4 233 Bílek Daniel 33 10 0 32 36 32 10 42 31 0 0 0 7
5 210 Švimberský Jan 18 40 12 0 66 3 8 27 5 20 3 8 0
6 202 Žižka Jaroslav 15 36 30 5 40 3 4 27 24 0 3 12 3
7 180 Vajová Eva 23 32 18 9 27 8 0 56 0 5 2 0 0
8 178 Bím Luboš 33 28 25 14 32 9 3 27 0 0 2 5 0
9 175 Sládková Hana 26 54 12 1 29 0 8 14 0 0 30 0 1
10 172 Blažek Pavel 13 40 18 0 31 8 1 25 7 5 23 1 0
11 172 Havlová Martina  23 27 0 0 21 2 25 44 1 4 0 23 2
12 164 Kynčlová Alena 26 44 7 0 32 3 4 27 0 0 2 19 0
13 151 Nývlt Adam 46 19 0 2 7 24 22 0 0 0 8 23 0
14 148 Kynčl Petr ml. 32 37 7 2 7 3 8 25 18 0 2 7 0
15 142 Brázda Vladimír st. 45 3 0 0 20 0 0 56 18 0 0 0 0
16 141 Bímová Alena 11 27 7 14 26 14 8 27 0 0 2 5 0
17 134 Kapeš Roman 26 4 0 4 62 0 22 0 8 0 0 0 8
18 131 Michalička Lukáš 46 9 0 0 21 9 10 9 0 27 0 0 0
19 128 Kynčl Martin 6 30 7 2 41 0 8 7 18 0 2 7 0
20 127 Bílek Vojtěch 27 8 0 11 6 32 0 9 1 0 0 0 33
21 127 Švimberská Blanka 17 31 7 0 26 2 1 17 5 9 4 8 0
22 125 Matoušek Vladimír 25 0 0 3 50 0 16 14 0 0 8 9 0
23 120 Bartoš Martin 14 6 0 0 20 5 0 16 24 0 30 0 5
24 118 Matějíček Petr 18 28 0 0 28 0 0 11 7 0 23 3 0
25 116 Bílková Blanka 14 9 25 2 10 8 1 42 0 0 4 1 0
26 116 Mašek Pavel 35 5 0 25 5 0 2 32 0 0 0 0 12
27 116 Trýzna Petr 47 20 0 4 6 0 32 0 7 0 0 0 0
28 107 Řezníčková Radka 15 29 7 0 27 2 1 17 0 3 4 2 0
29 103 Matějíčková Eva 13 16 18 0 19 0 0 11 0 0 23 3 0
30 101 Srnská Jana 5 19 7 1 18 2 1 17 0 0 0 30 1
31 94 Venclová Lucie 37 0 0 11 12 0 0 3 31 0 0 0 0
32 92 Kopáčová Jitka 17 9 0 0 22 0 0 26 0 10 8 0 0
33 88 Kadavá Petra 24 16 0 0 9 0 0 1 0 1 30 0 7
34 87 Čermák Wilhelm 4 28 12 0 4 14 16 0 0 0 2 7 0
35 84 Maršík Jakub 10 19 0 9 27 0 1 0 0 1 2 7 8
36 80 Vedralová Alena 8 13 30 2 5 0 0 9 0 0 13 0 0
37 73 Koniková Radka 8 3 0 0 16 0 1 8 0 0 18 19 0
38 73 Vedral Jan 0 10 30 2 4 0 0 11 0 3 13 0 0
39 69 Blažková Marie 0 20 0 0 34 0 0 0 0 0 3 12 0
40 68 Šebek Viktor 35 9 0 3 0 20 1 0 0 0 0 0 0
41 66 Erben Ladislav st. 14 20 0 0 32 0 0 0 0 0 0 0 0
42 64 Srnský Jakub 34 0 7 1 0 2 0 0 0 0 0 0 20
43 63 Bartošová Kristýna 23 5 0 5 18 2 2 0 0 0 8 0 0
44 63 Bartošová Zuzana 39 0 0 0 0 0 0 15 0 0 8 0 1
45 57 Vedral Filip 10 12 0 1 12 0 0 6 0 0 13 0 3
46 51 Novotný Petr 0 13 0 0 37 0 1 0 0 0 0 0 0
47 48 Štěpánek Petr 25 0 0 0 0 9 3 0 0 0 2 9 0
48 48 Zaplatílková Dagmar 8 7 0 0 19 0 0 6 0 0 8 0 0
49 47 Linhartová Jitka 0 22 0 0 4 2 1 0 0 0 18 0 0
50 46 Kobrová Petra 30 0 0 2 13 0 0 1 0 0 0 0 0
51 45 Tauchmanová Radka 5 18 0 0 1 2 1 0 0 0 18 0 0
52 42 Horská Lenka 24 9 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
53 40 Brázda Vladimír ml. 0 0 0 0 2 0 3 0 18 0 8 0 9
54 39 Kobr Štěpán 22 0 0 1 4 0 0 2 0 0 0 0 10
55 39 Kynčl Petr st. 25 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 0 0
56 37 Kopáč Karel 3 0 0 0 0 0 0 26 0 0 8 0 0
57 37 Švecová Lída 1 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 30 1
58 36 Blažek Petr 11 18 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0
59 34 Shon Šimon 7 3 0 0 0 5 0 0 0 14 0 0 5
60 31 Hančová Alice 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
61 31 Kunert Jaroslav 9 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 31 Malý Radek 14 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 29 Štverková Renata 4 23 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
64 28 Malinská Iva 9 0 0 0 0 0 0 18 1 0 0 0 0
65 26 Bucek Zdeněk 0 1 0 0 5 0 8 0 0 4 8 0 0
66 25 Kučerová Věra 6 0 0 0 0 0 0 18 1 0 0 0 0
67 23 Dědina Martin 0 3 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0
68 18 Preuss Michal 0 3 0 11 0 2 2 0 0 0 0 0 0
69 17 Srnský Luboš st. 0 0 0 0 0 0 0 17 0 0 0 0 0
70 16 Erben Ladislav ml. 11 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0
71 16 Skákal Jaroslav 7 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0
72 13 Vašina David 8 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 12 Schliegsbírová Zdena 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 11 Boubínová Vendula 0 2 0 2 2 2 1 0 0 0 0 0 2
75 11 Kubánek Luboš 10 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
76 10 Štěpánková Zdena 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 9 Čermáková Helena 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
78 9 Farská Natálie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
79 9 Krausová Věra 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
80 9 Špimerová Ivana 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 8 Hübner  ??? 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0
82 8 Řezníček Zbyněk 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0
83 8 Shonová Eliška 0 4 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 1
84 8 Sládek Jan 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0
85 7 Tauchmanová Jana 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 7 Thomasová Jana 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87 6 Fišera Václav 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
88 5 Bydžovský Roman 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
89 5 Heuvel Johan 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 5 Mašek Milan 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
91 5 Sedlák Roman 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
92 4 Kobr Otakar  0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
93 4 Novotný Miroslav 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
94 3 Maršíková Martina 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95 3 Petrovič Jiří 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96 3 Štěpán Ladislav 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
97 2 Hladký Jaroslav 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
98 2 Chvátalová Zuzana 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
99 2 Klír Tomáš 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
100 2 Kubizňáková Lucie 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 2 Kudr Stanislav 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
102 2 Nacu Lenka 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
103 2 Pěnička Jan 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
104 2 Stránský Lukáš 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 2 Ton Petr 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 1 Fiala Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
107 1 Chňoupek Jan  0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 1 Jankovský Ondřej 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
109 1 Jičínský Jakub 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
110 1 Kholová Blanka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 1 Krajíček Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
112 1 Montagnová Ivona 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
113 1 Nacu Táňa 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
114 1 Patka Petr 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 1 Petrovič Šimon 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
116 1 Svoboda Tomáš 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

 

                
                                      Číslování soutěží:

                  1- Letní liga trojic 2017                                        9- vrchlabský pohár 2017

               2- Supermele 2017                                              10- prezidentský pohár 2017

               3- Zlatý košonek 2017                                         11- turnaj trojic - Divadelní klub 8.4.2017

               4-  Krakonošovy koule 2017  xxx                          12- Vánoční turnaj - Divadelní klub 2016

               5-  Zimní supermele 2016-17                               13- Turnaj generací 2017   xxx

               6- Jeffův pohár 2017                                                 

               7- O pohár Sklípku 2016

               8- Zimní liga dvojic 2016-17

                 xxx   skupiny, dohrávky pouze do 16. místa, celkové pořadí 

 

 

 

 

                                      Systém bodování:

            1) za každý vyhraný zápas v jakékoliv soutěži uvedené v tabulce - 1 bod

            2) prémie za celkové pořadí v jednotlivých soutěžích:

                                      1. místo ......... 25 bodů

                                      2. místo ......... 20 bodů

                                      3. místo ......... 15 bodů

                                      4. místo ......... 10 bodů

                                      5.-8. místo .....   5 bodů