1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
Jarní turnaj trojic - Divadelní klub - 2022

 

  Startovní listina - 26.3.2022    
  název  týmu jména nasazení celkové pořadí "B" body do vrchl. žebř.
           
1 3 in 1 Řezníček Jiří 1. koš 5.   3+5
Sládková Hana
Bílek Dan
2 Tým snů Švimberský Jan 1. koš 3.   5+15
Bílek Vojta
Lukeš Jakub
3 2B a R Bílková Blanka 1. koš   7. 3
Švimberská Blanka
Řezníčková Radka
4 Šroáci Kynčl Petr 1. koš 4.   4+10
Kynčlová Alena
Matoušek Vladimír
5 JaMaMa Žižka Jaroslav 1. koš 2.   4+20
Bartoš Martin
Blažková Marie
6 VRH Havel Michal 2. koš   9. 2
Novotný Petr
Dvořák Rudolf
7 Marezde Kholová Zdena 2. koš   2. 3
Kratochvílová Marie
Štverková Renata
8 Přátelé Vajová Eva 2. koš 7.   2+5
Brázda Vladimír st.
López Rubi Gorroño
9 Kopáčata Erben Ladislav 3. koš   8. 3
Kopáčová Jitka
Zaplatílková Dáša
10 Přímo z gauče Michalička Lukᚠ3. koš 6.   3+5
Brázda Vladimír ml.
Semeniv Maryana
11 3 M Mašek Milan 3. koš   3. 3
Mašková Markéta
Michalička Jan
12 Rodinka Vedral Filip 3. koš 8.   2+5
Vedral Jan
Vedralová Alena
13 PIP Malínská Ivana 3. koš   4. 2
Tunklová Pavla
Kadavá Petra
14 Srnky Srnská Jana 3. koš 1.   5+25
Srnský Jakub
Švecová Lída
15 Chicago Kynčl Pavel 3. koš   10. 2
Kynčl Martin
López Blanka Gorroño
16 EMP Kúřil Josef 3. koš   6. 2
Řezníčková Emma
Čejpová Marta
17 Out Čejpa Marek 3. koš   5. 2
Kříž Jan
Novotná Radka
18 SBT Rychnov A Beran Petr 2. koš   11. 2
Brzobohatý Josef
TomᚠRadek
19 SBT Rychnov B Špiegl Petr 2. koš   12. 0
Hofmanová Vendula
Klose Jan
20 Zahozeno Nývlt Adam 3. koš   1. 5
Nývlt Jakub
Srnský Luboš

 

 

 
  skupina    A Tým snů Marezde Out Zahozeno Počet        výher  skore Celkové    pořadí  
1 Tým snů XXX 7:5 8:7 4:1 3   1 Q
2 Marezde 5:7 XXX 11:0 2:5 1   3  
3 Out 7:8 0:11 XXX 3:7 0   4  
4 Zahozeno 1:4 5:2 7:3 XXX 2 4 2  
                             
  skupina    B JaMaMa SBT A Přímo z gauče PIP Počet        výher  skore Celkové    pořadí  
1 JaMaMa XXX 8:6 3:4 8:2 2 7 2 Q
2 SBT A 6:8 XXX 0:11 7:2 1   3  
3 Přímo z gauče 4:3 11:0 XXX 8:5 3   1 Q
4 PIP 2:8 2:7 5:8 XXX 0   4  
                             
  skupina    C Šroáci Přátelé Chicago EMP Počet        výher  skore Celkové    pořadí  
1 Šroáci XXX 6:3 10:7 11:1 3   1 Q
2 Přátelé 3:6 XXX 6:4 6:1 2 4 2 Q
3 Chicago 7:10 4:6 XXX 8:1 1   3  
4 EMP 1:11 1:6 1:8 XXX 0   4  
                             
  skupina    D 2B a R VRH Srnky 3M Počet        výher  skore Celkové    pořadí  
1 2B a R XXX 5:4 0:8 6:5 2 -6 2  
2 VRH 4:5 XXX 2:9 10:5 1 -3 3  
3 Srnky 8:0 9:2 XXX 2:5 2 12 1 Q
4 3M 5:6 5:10 5:2 XXX 1 -3 4  
                             
  skupina    E 3 in 1 SBT B Rodinka Kopáčata Počet        výher  skore Celkové    pořadí  
1 3 in 1 XXX 11:0 10:2 7:9 2 17 1 Q
2 SBT B 0:11 XXX 0:11 2:10 0   4  
3 Rodinka 2:10 11:0 XXX 9:2 2 10 2 Q
4 Kopáčata 9:7 10:2 2:9 XXX 2 3 3  

 

 

                                                 
A1 Tým snů 10                                                
LL3 Přátelé 4                                      
                Tým snů 9                                  
    Srnky 10                                  
E1 3 in 1 5                                      
D1 Srnky 6                 Finále                    
                              Srnky 7   Srnky   1.  
                  JaMaMa 6   JaMaMa   2.  
C1 Šroáci 11                                                
LL1 Rodinka 2                                      
                Šroáci 4                                  
    JaMaMa 5                                  
LL2 JaMaMa 6                                      
B1 Přímo z gauče 5                 o 3. místo                    
                              Tým snů 10   Tým snů   3.  
                              Šroáci 9   Šroáci   4.  
                                                             
                                                   
                                                   
                o 5.- 8. místo                                  
                Přátelé 6                        
                3 in 1 7   o 5. místo                    
                              3 in 1 11   3 in 1   5.  
                kontumačně   Přímo z gauče 7   Přímo z gauče   6.  
                Rodinka 7   kontumačně                    
                Přímo z gauče 11   o 7. místo                    
                              Přátelé 11   Přátelé   7.  
                              Rodinka 7   Rodinka   8.  

                           kontumačně

Turnaj "B":

Tým č.  TÝM 1. kolo 2. kolo 3. kolo   počet  skore pořadí
soupeř č.  výsledek soupeř č.  výsledek soupeř č.  výsledek   výher
11 Zahozeno 10 10:5 3 9:0 12 9:2   3   1.
1 Marezde 3 3:4 5 5:2 6 11:0   2 13 2.
9 3 M 8 6:5 2 7:8 3 11:0   2 11 3.
4 PIP 2 9:4 6 4:7 8 10:4   2 8 4.
2 Out 4 4:9 9 8:7 5 11:2   2 5 5.
6 EMP 7 7:4 4 7:4 1 0:11   2 -5 6.
7 2B a R 6 4:7 8 6:8 10 10:2   1 3 7.
12 Kopáčata 5 5:11 10 11:2 11 2:9   1 -4 8.
8 VRH 9 5:6 7 8:6 4 4:10   1 -5 9.
5 Chicago 12 11:5 1 2:5 2 2:11   1 -6 10.
3 SBT Rychnov A 1 4:3 11 0:9 9 0:11   1 -19 11.
10 SBT Rychnov B 11 5:10 12 2:11 7 2:10   0   12.