1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
Krakonošovy koule 2010
1 SKUPINA A
1 1 1. KPK VRCHLABÍ - Vencl Aleš 1         4 2 13 1 3 1 13 1 2 1 13 1 1 2 13 12
2 16 JAPKO - Patočka Jaroslav 4 4 2 1 13         2 2 11 13 1 1 13 2 5 1 12 13
3 17 PC SOKOL PP Hr. Králové - Vajsar Jan 2 3 1 1 13 2 2 13 11         5 2 13 6 4 1 13 6
4 32   - Kunc Tomáš   5 2 1 1 13 1 1 2 13 5 2 6 13         3 2 10 13
5 33   - Linhartová Jitka   3 1 2 12 13 5 1 13 12 4 1 6 13 3 2 13 10        

 

2 SKUPINA B
1 2 PK JUPITER Vědomice - Demčík Milan St. 3         4 4 10 13 3 3 13 5 2 3 8 13 1 4 13 12
2 15 PEK STOLÍN - Nývltová Eliška 1 4 4 13 10         2 4 13 3 1 3 13 5 5 3 13 7
3 18 PC SOKOL PP Hr. Králové - Melgr Pavel 5 3 3 5 13 2 4 3 13         5 4 0 13 4 3 7 13
4 31   - Kokoszka Artur   2 2 3 13 8 1 3 5 13 5 4 13 0         3 4 13 2
5 34   - Kynčl Petr   4 1 4 12 13 5 3 7 13 4 3 13 7 3 4 2 13        

 

3 SKUPINA C
1 3 PEK  STOLÍN - Hájková Iveta 5         4 6 13 8 3 5 6 13 2 5 3 13 1 6 10 13
2 14 PK OSIKA - Mráz Václav 2 4 6 8 13         2 6 13 9 1 5 10 13 5 5 13 6
3 19 JAPKO - Zahradník Miloš 3 3 5 13 6 2 6 9 13         5 6 5 13 4 5 13 9
4 30 1. KPK VRCHLABÍ - Bartoš Martin 1 2 5 13 3 1 5 13 10 5 6 13 5         3 6 13 0
5 35   - Žižka Jaroslav   4 1 6 13 10 5 5 6 13 4 5 9 13 3 6   13        

 

4 SKUPINA D
1 4 PK OSIKA - Mrázová Eva 1         4 8 13 10 3 7 13 3 2 7 13 3 1 8 13 0
2 13 1. KPK VRCHLABÍ - Řezníček Jiří 2 4 8 10 13         2 8 13 7 1 7 13 4 5 7 13 12
3 20 Vrchlabí - Řehoř Karel   5 3 7 3 13 2 8 7 13         5 8 2 13 4 7 8 13
4 29 Vrchlabí - Šíla Vladimír   3 2 7 3 13 1 7 4 13 5 8 13 2         3 8 13 7
5 36 1.KPK Vrchlabí - Zirmová Karolína 4 1 8 0 13 5 7 12 13 4 7 13 8 3 8 7 13        

 

5 SKUPINA E
1 5 PEK  STOLÍN - Hájek Martin 4         4 10 7 13 3 9 13 5 2 9 5 13 1 10 4 13
2 12 1. KPK VRCHLABÍ - Bílek Daniel 2 4 10 13 7         2 10 13 0 1 9 13 2 5 9 4 13
3 21   - NACU Romain   5 3 9 5 13 2 10 0 13         5 10 11 13 4 9 3 13
4 28 Trutnov - Čermáková Helena   3 2 9 13 5 1 9 2 13 5 10 13 11         3 10 1 13
5 37 1. KPK VRCHLABÍ - Hančová Alice 1 1 10 13 4 5 9 13 4 4 9 13 3 3 10 13 1        

 

6 SKUPINA F
1 6 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 2         4 12 13 1 3 11 13 1 2 11 13 8 1 12 9 13
2 11 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří ml. 4 4 12 1 13         2 12 13 0 1 11 10 13 5 11 11 13
3 22   - Polonský Daniel   5 3 11 1 13 2 12 0 13         5 12 7 13 4 11 7 13
4 27 1.KPK Vrchlabí - Švimberský Jan 3 2 11 8 13 1 11 13 10 5 12 13 7         3 12 3 13
5 38 JAPKO - Vochoč Ondřej 1 1 12 13 9 5 11 13 11 4 11 13 7 3 12 13 3        

 

7 SKUPINA G
1 7 ČESKÝ RÁJ - Kocourek Bedřich 5         4 14 8 13 3 13 9 13 2 13 3 13 1 14 10 13
2 10 PC LEAP - Vaníček Rudolf 2 4 14 13 8         2 14 7 13 1 13 13 6 5 13 13 9
3 23 Jelenia Gora - Balcerek Robert   1 3 13 13 9 2 14 13 7         5 14 13 5 4 13 13 10
4 26 1. KPK VRCHLABÍ - Bím Luboš 4 2 13 13 3 1 13 6 13 5 14 5 13         3 14 11 13
5 39   - Vaja Jan   3 1 14 13 10 5 13 9 13 4 13 10 13 3 14 13 11        

 

8 SKUPINA H
1 8 1. KPK VRCHLABÍ - Bartošová Kristýna 2         4 17 3 13 3 16 13 6 2 15 13 8 1 15 13 3 5 17 13
2 9 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 1 4 17 13 3         2 17 13 4 1 16 13 1 5 16 13 3 3 15 13
3 24 JAPKO - Fukal Milan 4 3 16 6 13 2 17 4 13         5 15 9 13 4 15 13 10 1 17 13
4 25 Jilemnice - Šebek   3 2 15 8 13 1 16 1 13 5 15 13 9         3 17 13 4 4 16 13
5 40 1.KPK Vrchlabí - Ton Petr 6 1 15 3 13 5 16 3 13 4 15 10 13 3 17 4 13         2 16 12
6 41 1.KPK Vrchlabí - Srnská Jana 5 5 17 8 13 3 15 8 13 1 17 12 13 4 16 10 13 2 16 13 12      

 

16 PAVOUK KO     8 PAVOUK KO     4 SEMIFINÁLE     2 FINÁLE       VÍTĚZ  
  Hřiště        Losovat hřitě    1-8 pro KO
 
                         
1 1 1. KPK VRCHLABÍ - Vencl Aleš 13                                
16 31   - Kokoszka Artur   1     Hřiště                           
        1 1 1. KPK VRCHLABÍ - Vencl Aleš 12    

Bez hřišť

                 
  Hřiště      8 9 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 13                      
9 10 PC LEAP - Vaníček Rudolf 4                              
8 9 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 13             Hřiště                   
                1 9 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 13                
  Hřiště              4 6 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 7                
5 37 1. KPK VRCHLABÍ - Hančová Alice 11                                
12 6 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 13     Hřiště                           
        5 6 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 13                        
  Hřiště      4 14 PK OSIKA - Mráz Václav 5                        
13 14 PK OSIKA - Mráz Václav 13                     FINÁLE          
4 4 PK OSIKA - Mrázová Eva 5                     Hřiště           
                        1 9 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 13     9 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 1
  Hřiště                      2 12 1. KPK VRCHLABÍ - Bílek Daniel 5     12 1. KPK VRCHLABÍ - Bílek Daniel 2
3 30 1. KPK VRCHLABÍ - Bartoš Martin 2                                
14 13 1. KPK VRCHLABÍ - Řezníček Jiří 13     Hřiště                           
        3 13 1. KPK VRCHLABÍ - Řezníček Jiří 4                        
  Hřiště      6 12 1. KPK VRCHLABÍ - Bílek Daniel 13                        
11 12 1. KPK VRCHLABÍ - Bílek Daniel 13                                
6 38 JAPKO - Vochoč Ondřej 10             Hřiště                   
                3 12 1. KPK VRCHLABÍ - Bílek Daniel 13                
  Hřiště              2 8 1. KPK VRCHLABÍ - Bartošová Kristýna 8                
7 23 Jelenia Gora - Balcerek Robert   4                                
10 8 1. KPK VRCHLABÍ - Bartošová Kristýna 13     Hřiště                Dohrávka          
        7 8 1. KPK VRCHLABÍ - Bartošová Kristýna 13             o 3 - 4. Místo          
  Hřiště      2 17 PC SOKOL PP Hr. Králové - Vajsar Jan 4             Hřiště           
15 17 PC SOKOL PP Hr. Králové - Vajsar Jan 13                   4 6 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 6     8 1. KPK VRCHLABÍ - Bartošová Kristýna 3
2 15 PEK STOLÍN - Nývltová Eliška 9                   3 8 1. KPK VRCHLABÍ - Bartošová Kristýna 13     6 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 4

 

16 Dohrávka 9-16               Bez hřišť
 
         
  Hřiště                           
16 31   - Kokoszka Artur   13                        
9 10 PC LEAP - Vaníček Rudolf       Hřiště                   
          31   - Kokoszka Artur                    
  Hřiště        4 PK OSIKA - Mrázová Eva 13                
12 37 1. KPK VRCHLABÍ - Hančová Alice                          
13 4 PK OSIKA - Mrázová Eva 13             o 9. - 10. místo          
                  4 PK OSIKA - Mrázová Eva       38 JAPKO - Vochoč Ondřej 9
  Hřiště                38 JAPKO - Vochoč Ondřej 13     4 PK OSIKA - Mrázová Eva 10
14 30 1. KPK VRCHLABÍ - Bartoš Martin                          
11 38 JAPKO - Vochoč Ondřej 13     Hřiště                   
          38 JAPKO - Vochoč Ondřej 13                
  Hřiště        23 Jelenia Gora - Balcerek Robert                    
10 23 Jelenia Gora - Balcerek Robert   13                        
15 15 PEK STOLÍN - Nývltová Eliška               o 11. - 12. místo          
                  31   - Kokoszka Artur   13     31   - Kokoszka Artur   11
                  23 Jelenia Gora - Balcerek Robert         23 Jelenia Gora - Balcerek Robert   12
                             
          o 13. - 16. místo                  
          10 PC LEAP - Vaníček Rudolf 13                
          37 1. KPK VRCHLABÍ - Hančová Alice                  
                             
                  o 13. - 14. místo          
                  10 PC LEAP - Vaníček Rudolf 13     10 PC LEAP - Vaníček Rudolf 13
                  15 PEK STOLÍN - Nývltová Eliška       15 PEK STOLÍN - Nývltová Eliška 14
                             
          o 13. - 16. místo                  
          30 1. KPK VRCHLABÍ - Bartoš Martin                  
          15 PEK STOLÍN - Nývltová Eliška 13                
                             
                  o 15. - 16. místo          
                  37 1. KPK VRCHLABÍ - Hančová Alice 13     37 1. KPK VRCHLABÍ - Hančová Alice 15
                  30 1. KPK VRCHLABÍ - Bartoš Martin       30 1. KPK VRCHLABÍ - Bartoš Martin 16

 

8 Dohrávka 5-8               Bez hřišť
 
 
  Hřiště                   
8 1 1. KPK VRCHLABÍ - Vencl Aleš 13                
5 14 PK OSIKA - Mráz Václav 1     o 5. - 6. místo          
          1 1. KPK VRCHLABÍ - Vencl Aleš 13     1 1. KPK VRCHLABÍ - Vencl Aleš 5
  Hřiště        13 1. KPK VRCHLABÍ - Řezníček Jiří 8     13 1. KPK VRCHLABÍ - Řezníček Jiří 6
6 13 1. KPK VRCHLABÍ - Řezníček Jiří 13                
7 17 PC SOKOL PP Hr. Králové - Vajsar Jan 4                
                     
          o 7. - 8. místo          
          14 PK OSIKA - Mráz Václav 13     14 PK OSIKA - Mráz Václav 7
          17 PC SOKOL PP Hr. Králové - Vajsar Jan       17 PC SOKOL PP Hr. Králové - Vajsar Jan 8

 

  Konečné pořadí
1 9 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš
2 12 1. KPK VRCHLABÍ - Bílek Daniel
3 8 1. KPK VRCHLABÍ - Bartošová Kristýna
4 6 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st.
5 1 1. KPK VRCHLABÍ - Vencl Aleš
6 13 1. KPK VRCHLABÍ - Řezníček Jiří
7 14 PK OSIKA - Mráz Václav
8 17 PC SOKOL PP Hr. Králové - Vajsar Jan
9 38 JAPKO - Vochoč Ondřej
10 4 PK OSIKA - Mrázová Eva
11 31   - Kokoszka Artur  
12 23 Jelenia Gora - Balcerek Robert  
13 10 PC LEAP - Vaníček Rudolf
14 15 PEK STOLÍN - Nývltová Eliška
15 37 1. KPK VRCHLABÍ - Hančová Alice
16 30 1. KPK VRCHLABÍ - Bartoš Martin

 

Krakonošovy koule 2010 - turnaj "B" - základní část
Tým č.  jméno licence jméno licence   1. kolo 2. kolo 3. kolo   počet  skore pořadí
  soupeř č.  výsledek soupeř č.  výsledek soupeř č.  výsledek   výher
1 Ježek Jiří ml. 25046 Ježek Jiří nejml.     14 11:9 4 11:8 22 5:11   2 -1 11.
2 Čermáková Helena   Vajová Eva     7 11:1 20 8:11 23 11:8   2 10 8.
3 Ton Petr 10135 Blažková Marie     16 0:11 9 11:10 5 10:11   1 -11 19.
4 Nacu Romain   Kazakov Sláva     11 11:4 1