1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
Krakonošovy koule 2011
1 SKUPINA A
1 1 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 1         4 2 11 10 3 1 11 3 2 1 11 0 1 2 11 0
2 16 PCP LIPNÍK - Kocourek Bedřich 2 4 2 10 11         2 2 11 8 1 1 11 10 5 1 11 2
3 17 PC SOKOL LIPNÍK - Muzikant Jaroslav 5 3 1 3 11 2 2 8 11         5 2 2 11 4 1 11 7
4 32 1. KPK Vrchlabí - Kapeš Roman 3 2 1 0 11 1 1 10 11 5 2 11 2         3 2 9 11
5 33 PEK STOLÍN - Ježek Jiří 4 1 2 0 11 5 1 2 11 4 1 7 11 3 2 11 9        

 

2 SKUPINA B
1 2 JAPKO - Zahradník Miloš 5         4 4 5 11 3 3 11 6 2 3 3 11 1 4 8 11
2 15 JAPKO - Kubík Jaroslav 2 4 4 11 5         2 4 8 11 1 3 11 4 5 3 11 8
3 18 1. KPK Vrchlabí - Hančová Alice 1 3 3 6 11 2 4 11 8         5 4 11 8 4 3 11 8
4 31 1.KPK Vrchlabí - Ton Petr 4 2 3 11 3 1 3 4 11 5 4 8 11         3 4 5 11
5 34   - Valenta Milan 3 1 4 11 8 5 3 8 11 4 3 8 11 3 4 11 5        

 

3 SKUPINA C
1 3 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 2         4 6 11 1 3 5 11 7 2 5 11 6 1 6 8 11
2 14 POP PRAHA - Preuss Ondřej 3 4 6 1 11         2 6 11 2 1 5 11 1 5 5 8 11
3 19 1. KPK Vrchlabí - Řezníček Jiří 4 3 5 7 11 2 6 2 11         5 6 11 10 4 5 11 4
4 30 PC SOKOL PP Hr. Králové - Melgr Pavel 5 2 5 6 11 1 5 1 11 5 6 10 11         3 6 1 11
5 35   - Kynčl Petr 1 1 6 11 8 5 5 11 8 4 5 4 11 3 6 11 1        

 

4 SKUPINA D
1 4 PEK  STOLÍN - Hájková Iveta 1         4 8 11 9 3 7 11 3 2 7 11 8 1 8 11 0
2 13 1. KPK Vrchlabí - Brázda Vladimír 4 4 8 9 11         2 8 5 11 1 7 11 7 5 7 11 9
3 20 1. KPK Vrchlabí - Mašek Pavel 3 3 7 3 11 2 8 11 5         5 8 4 11 4 7 11 0
4 29 1.KPK Vrchlabí - Srnská Jana 2 2 7 8 11 1 7 7 11 5 8 11 4         3 8 11 9
5 36   - Hašek Slávek 5 1 8 0 11 5 7 9 11 4 7 0 11 3 8 9 11        

 

5 SKUPINA E
1 5 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Zdeněk 1         4 10 11 0 3 9 11 0 2 9 11 1 1 10 11 1
2 12 JAPKO - Schwarz Tomáš 2 4 10 0 11         2 10 11 5 1 9 11 4 5 9 2 11
3 21 JAPKO - Lukáš Petr 3 3 9 0 11 2 10 5 11         5 10 11 10 4 9 11 5
4 28 PC SOKOL LIPNÍK - Chludilová Marie 4 2 9 1 11 1 9 4 11 5 10 10 11         3 10 11 5
5 37   - Řehoř Karel 5 1 10 1 11 5 9 11 2 4 9 5 11 3 10 5 11        

 

6 SKUPINA F
1 6 JAPKO - Vochoč Ondřej 1         4 12 11 4 3 11 11 6 2 11 11 8 1 12 11 7
2 11 PEK  STOLÍN - Hájek Martin 3 4 12 4 11         2 12 11 4 1 11 9 11 5 11 11 8
3 22 1. KPK Vrchlabí - Bím Luboš 4 3 11 6 11 2 12 4 11         5 12 1 11 4 11 11 4
4 27 1. KPK Vrchlabí - Šebek Viktor 2 2 11 8 11 1 11 11 9 5 12 11 1         3 12 11 1
5 38   - Polonská Alena 5 1 12 7 11 5 11 8 11 4 11 4 11 3 12 1 11        

 

7 SKUPINA G
1 7 PCP LIPNÍK - Čihák Josef 3         3 13 11 9 2 13 11 7 1 13 5 11
2 10 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Miroslav 1 3 13 9 11         1 14 11 7 2 14 11 2
3 23 1. KPK Vrchlabí - Bartošová Zuzana 4 2 13 7 11 1 14 7 11         3 14 6 11
4 26 1.KPK Vrchlabí - Štechová Blanka 2 1 13 11 5 2 14 2 11 3 14 11 6        

 

8 SKUPINA H
1 8 1. KPK Vrchlabí - Vencl Aleš 1         3 15 11 8 2 15 11 6 1 15 11 9
2 9 PEK STOLÍN - Mallat Oldřich 2 3 15 8 11         1 16 11 3 2 16 11 9
3 24 PC SOKOL PP Hr. Králové - Gavlas Ivo 4 2 15 6 11 1 16 3 11         3 16 10 11
4 25 1.KPK Vrchlabí - Žižka Jaroslav 3 1 15 9 11 2 16 9 11 3 16 11 10        

 

1 1 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 13     Losovat hřitě    1-8 pro KO
 
                         
16 15 JAPKO - Kubík Jaroslav 11     Hřiště                           
        1 1 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 13    

Bez hřišť

                 
  Hřiště      8 8 1. KPK Vrchlabí - Vencl Aleš 4                      
9 26 1.KPK Vrchlabí - Štechová Blanka 10                              
8 8 1. KPK Vrchlabí - Vencl Aleš 13             Hřiště                   
                1 1 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 6                
  Hřiště              4 4 PEK  STOLÍN - Hájková Iveta 13                
5 5 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Zdeněk 11                                
12 27 1. KPK Vrchlabí - Šebek Viktor 13     Hřiště                           
        5 27 1. KPK Vrchlabí - Šebek Viktor 3                        
  Hřiště      4 4 PEK  STOLÍN - Hájková Iveta 13                        
13 3 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 11                     FINÁLE          
4 4 PEK  STOLÍN - Hájková Iveta 13                     Hřiště           
                        1 4 PEK  STOLÍN - Hájková Iveta 13     4 PEK  STOLÍN - Hájková Iveta 1
  Hřiště                      2 16 PCP LIPNÍK - Kocourek Bedřich 3     16 PCP LIPNÍK - Kocourek Bedřich 2
3 35   - Kynčl Petr 6                                
14 29 1.KPK Vrchlabí - Srnská Jana 13     Hřiště                           
        3 29 1.KPK Vrchlabí - Srnská Jana 13                        
  Hřiště      6 6 JAPKO - Vochoč Ondřej 3                        
11 12 JAPKO - Schwarz Tomáš 6                                
6 6 JAPKO - Vochoč Ondřej 13             Hřiště                   
                3 29 1.KPK Vrchlabí - Srnská Jana 0                
  Hřiště              2 16 PCP LIPNÍK - Kocourek Bedřich 13                
7 10 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Miroslav 8                                
10 9 PEK STOLÍN - Mallat Oldřich 13     Hřiště                Dohrávka          
        7 9 PEK STOLÍN - Mallat Oldřich 8             o 3 - 4. Místo          
  Hřiště      2 16 PCP LIPNÍK - Kocourek Bedřich 13             Hřiště           
15 16 PCP LIPNÍK - Kocourek Bedřich 13                   4 1 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 13     1 PEK  STOLÍN - Ježek Jiří st. 3
2 18 1. KPK Vrchlabí - Hančová Alice 1                   3 29 1.KPK Vrchlabí - Srnská Jana 10     29 1.KPK Vrchlabí - Srnská Jana 4

 

8 Dohrávka 5-8               Bez hřišť
 
 
  Hřiště                   
8 8 1. KPK Vrchlabí - Vencl Aleš 13                
5 27 1. KPK Vrchlabí - Šebek Viktor 6     o 5. - 6. místo          
          8 1. KPK Vrchlabí - Vencl Aleš 4     9 PEK STOLÍN - Mallat Oldřich 5
  Hřiště        9 PEK STOLÍN - Mallat Oldřich 13     8 1. KPK Vrchlabí - Vencl Aleš 6
6 6 JAPKO - Vochoč Ondřej 7                
7 9 PEK STOLÍN - Mallat Oldřich 13                
                     
          o 7. - 8. místo          
          27 1. KPK Vrchlabí - Šebek Viktor 13     27 1. KPK Vrchlabí - Šebek Viktor 7
          6 JAPKO - Vochoč Ondřej 8     6 JAPKO - Vochoč Ondřej 8

 

16 Dohrávka 9-16               Bez hřišť
 
         
  Hřiště                           
16 15 JAPKO - Kubík Jaroslav 11                        
9 26 1.KPK Vrchlabí - Štechová Blanka 13     Hřiště                   
          26 1.KPK Vrchlabí - Štechová Blanka                  
  Hřiště        5 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Zdeněk 1                
12 5 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Zdeněk 1                        
13 3 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš               o 9. - 10. místo          
                  5 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Zdeněk 13     5 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Zdeněk 9
  Hřiště                35   - Kynčl Petr 8     35   - Kynčl Petr 10
14 35   - Kynčl Petr 13                        
11 12 JAPKO - Schwarz Tomáš 9     Hřiště                   
          35   - Kynčl Petr 13                
  Hřiště        10 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Miroslav 7                
10 10 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Miroslav 13                        
15 18 1. KPK Vrchlabí - Hančová Alice 0             o 11. - 12. místo          
                  26 1.KPK Vrchlabí - Štechová Blanka 11     10 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Miroslav 11
                  10 PC SOKOL LIPNÍK - Vavrovič Miroslav 13     26 1.KPK Vrchlabí - Štechová Blanka 12
                             
          o 13. - 16. místo                  
          15 JAPKO - Kubík Jaroslav 2                
          3 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 13                
                             
                  o 13. - 14. místo          
                  3 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 13     3 PEK  STOLÍN - Nývlt Tomáš 13
                  12 JAPKO - Schwarz Tomáš 10     12 JAPKO - Schwarz Tomáš 14
                             
          o 13. - 16. místo                  
          12 JAPKO - Schwarz Tomáš 1                
          18 1. KPK Vrchlabí - Hančová Alice                  
                             
                  o 15. - 16. místo          
                  15 JAPKO - Kubík Jaroslav 1     15 JAPKO - Kubík Jaroslav 15
                  18 1. KPK Vrchlabí - Hančová Alice       18 1. KPK Vrchlabí - Hančová Alice 16

 

         Doprovodný turnaj - o pohár SKLÍPKU

Tým č.  TÝM 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo   počet  skore počet pořadí
soupeř č.  výsledek soupeř č.  výsledek soupeř č.  výsledek soupeř č.  výsledek   výher získ. bodů
1 Ježek Jiří nejml. Panochová Iva 2 1:11 15 5:11 8 5:11 20 5:11   0 -28   24
2 Brázda Vladimír ml. Bartošová Kristýna 1 11:1 7 11:7 10 11:3 12 0:11   3 11   6
3 Chludilová Marie Zdobinská Libuše 12 10:11 17 8:11 7 11:8 8 4:11   1 -8   19
4 Řehoř Karel Chňoupek Jan 5 11:5 10 6:11 16 8:11 18 6:11   1 -7   18
5 Hašek Slávek Hašek Michal 4 5:11 6 4:11 14 6:11 15 7:11   0 -22   23
6 Lukáš Petr Lukášová Jana 9 1:11 5 11:4 22 11:3 24 3:11   2 -3 24 15
7 Palátová Finke 13 11:6 2 7:11 3 8:11 16 7:11   1 -6   17
8 Bím Luboš Bímová Alena 14 6:11 16 8:11 1 11:5 3 11:4   2 5   10
9 Čihák Josef Pažout Pavel 6 11:1 13 11:9 20 11:10 22 11:2   4 22   2.
10 Zahradník Miloš Goroňo Lopéz Rubi 23 11:3 4 11:6 2 3:11 19 9:11   2 3 34 12
11 Muzikant Jaroslav Zdobinský Michal 17 11:8 24 5:11 13 11:5 14 11:6   3 8   8
12 Trýzna Petr Bartošová Zuzana 3 11:10 21 11:8 17 11:1 2 11:0   4 25   1.
13 Melgr Pavel Kyncl Kryštof 7 6:11 9 9:11 11 5:11 21 10:11   0 -14   21.
14 Preuss Ondřej Hladký Jaroslav 8 11:6 19 11:7 5 11:6 11 6:11   3 9   7
15 Vajsar Jan Gavlas Ivo 24 8:11 1 11:5 23 11:1 5 11:7   3 17   4
16 Žižka Jaroslav Škoda Lubomír 18 8:11 8 11:8 4 11:8 7 11:7   3 7   9
17 Hájek Martin Hájek Martin ml. 11 8:11 3 11:8 12 1:11 23 7:11   1 -14   20
18 Řezníček Jiří Švimberský Jan 16 11:8 20 11:5 24 11:6 4 11:6   4 19   3.
19 Polonská Alena Polonský Dan 22 11:8 14 7:11 21