1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
LETNÍ LIGA TROJIC 2019
start. číslo název týmu složení týmu
1 BIBERON Žižka Jaroslav Bartoš Martin Vedral Jan Vedral Filip Maršík Jakub        
2 TORNÁDO Kučerová Věra Malinská Iva Krausová Věra Pokorná Ivana          
3 KULOVÝ H Řezníček Jiří Bím Luboš Štěpánek Petr Michalička Lukáš          
4 ŠROŤÁCI Matoušek Vladimír Kynčl Petr st. Kynčl Petr ml. Kynčlová Alena Vajová Eva        
5 EMZULÁK Bartošová Zuzana Trýzna Petr Brázda Vladimír st. Bartošová Kristýna Horská Lenka Erben Ladislav      
6 BILĎOVI Bílek Daniel Bílek Vojta Bílková Blanka            
7 KOMETY Schliegsbirová Zdenka Malínská Ivana Vedralová Alena Zaplatílková Dáša Kapeš Roman        
8 MINIHOLOBRÁDCI Lukeš Jakub Kobr Štěpán Srnský Jakub Srnský Luboš Nývlt Adam Čejpa Marek      
9 VOUSÁČI Šebek Viktor Havel Michal Novotný Miroslav Novotný Petr Hašek Michal        
10 VIOLKY Řezníčková Radka Kopáčová Jitka Bártová Věra Kopáč Karel Kadavá Petra        
11 SKLÍPEK Švimberský Jan Švimberská Blanka Sládková Hana Štverková Renata Čermák Wilda        
12 REBELS Blažek Pavel Matějíček Petr Matějíčková Eva            
13 FIČÁCI Mašek Pavel Mašek Milan Venclová Lucie Kobrová Petra Mašková Markéta Mošna Josef      
14 HOLKY Štěpánková Zdenka Bímová Alena Srnská Jana Tauchmanová Radka Linhartová Jitka Švecová Lída Slavíková Dáša    
   
15 KULATICE Kubánek Luboš Skákal Jaroslav Bydžovský Roman Řezníček Zbyněk Krajíček Václav Fiala Josef Dvořák Miroslav    

 

 

       

        

 
Konečné pořadí
       
  tým počet odehraných zápasů výhry prohry
         
1. BILĎOVI 51 44 7
2. VOUSÁČI 51 32 19
3. KULOVÝ "H" 51 32 19
4. EMZULÁK 51 37 14
5. SKLÍPEK 51 26 25
6. BIBERON 51 31 20
7. ŠROŤÁCI 51 31 20
8. REBELS 42 23 19
9. FIČÁCI 42 19 23
10. VIOLKY 42 16 26
11. KOMETY 42 14 28
12. MINIHOLOBRÁDCI 42 14 28
13. HOLKY 42 13 29
14. TORNÁDO 42 10 32
15. KULATICE 42 5 37

 

 

Konečná tabulka po základní části
Pořadí   počet utkání výhry prohry skore rozdíl body
                   
1. BILĎOVI 42 35 7 503 : 287 216 35
2. EMZULÁK 42 32 10 476 : 333 143 32
3. VOUSÁČI 42 28 14 488 : 384 104 28
4. KULOVÝ H 42 28 14 462 : 351 111 28
5. ŠROŤÁCI 42 27 15 453 : 402 51 27
6. BIBERON 42 26 16 461 : 370 91 26
7. REBELS 42 23 19 430 : 402 28 23
8. SKLÍPEK 42 22 20 415 : 436 -21 22
9. FIČÁCI 42 19 23 434 : 425 9 19
10. VIOLKY 42 16 26 406 : 463 -57 16
11. KOMETY 42 14 28 359 : 467 -108 14
12. MINIHOLOBRÁDCI 42 14 28 374 : 464 -90 14
13. HOLKY 42 13 29 399 : 468 -69 13
14. TORNÁDO 42 10 32 324 : 504 -180 10
15. KULATICE 42 5 37 256 : 520 -264 5

 

 
neděle 25.8.                                                        
1 Bilďovi 13 13 13                                                        
8 Sklípek 8 2 6                                            
                    Bilďovi 13 13 13                                      
úterý   20.8.   Kulový H 6 10 0                                      
5 Šroťáci 1 13 8                     finále                    
4 Kulový H 13 1 13                     úterý 10.9. v 18.00                    
                                      Bilďovi 15 15 15   Bilďovi   1.  
čtvrtek   22.8.                     Vousáči 8 1 13   Vousáči   2.  
3 Vousáči 13 13 7                                                        
6 Biberon 6 12 13   úterý 27.8.                                      
                    Vousáči 12 13 13                                      
pondělí 26.8.   Emzulák 13 0 6                                      
7 Rebels 2 11 7                     o 3. místo                    
2 Emzulák 13 13 13                     čtvrtek   5.9.                    
                K                     Kulový H 11 13 13   Kulový H   3.  
                                      Emzulák 13 11 6   Emzulák   4.  
                    o 5. - 8. místo                                      
                      čtvrtek 29.8.                                      
                    Sklípek 13 1 13   o 5. místo                    
                    Šroťáci 7 13 12                        
                                      Sklípek 13 13 10   Sklípek   5.  
                    čtvrtek 29.8.   Biberon 10 5 13   Biberon   6.  
                    Biberon 13 13 13   o 7. místo                    
                    Rebels 10 12 7   úterý   3.9.                    
                                  K   Šroťáci 10 13 13   Šroťáci   7.  
                                      Rebels 13 4 9   Rebels   8.  

 

 

Jednotlivci dle vyhraných zápasů - konečná tabulka

    jedničky dvojky trojky odehrané výhry %
Pořadí   odehrané vyhrané odehrané vyhrané odehrané vyhrané celkem celkem úspěšnosti
1 Bílek Vojta 17 15     17 14 34 29 85
2-3 Bílek Dan     17 15 17 14 34 29 85
2-3 Bílková Blanka     17 15 17 14 34 29 85
4 Trýzna Petr 15 14     14 10 29 24 83
5 Matoušek Vladimír     13 11 12 9 25 20 80
6 Šebek Viktor 13 9 3 2 15 9 31 20 65
7 Havel Michal 1 0 13 11 14 8 28 19 68
8 Štěpánek Petr 11 9 3 2 15 8 29 19 66
9 Bartošová Zuzana     16 9 15 10 31 19 61
10 Řezníček Jiří 2 1 14 8 17 10 33 19 58
11 Kynčlová Alena     11 9 14 9 25 18 72
12 Bím Luboš     13 9 14 8 27 17 63
13 Matějíček Petr 17 9     15 8 32 17 53
14 Kynčl Petr ml. 1 0 10 10 9 6 20 16 80
15 Brázda Vladimír st. 1 0 12 8 12 8 25 16 64
16 Vedral Filip 4 1 9 6 13 9 26 16 62
17 Bartoš Martin 4 2 7 3 16 11 27 16 59
18 Žižka Jaroslav 7 6 10 3 11 6 28 15 54
19 Švimberská Blanka 2 2 12 7 15 6 29 15 52
20 Švimberský Jan     16 9 13 6 29 15 52
21-22 Blažek Pavel     17 7 15 8 32 15 47
21-22 Matějíčková Eva     17 7 15 8 32 15 47
23 Novotný Miroslav 2 0 10 7 11 7 23 14 61
24 Vajová Eva 15 3     15 11 30 14 47
25 Maršík Jakub 2 1 7 5 8 7 17 13 76
26 Sládková Hana 15 8     14 5 29 13 45
27 Řezníčková Radka 2 1 12 6 14 4 28 11 39
28 Hašek Michal 1 0 5 4 8 6 14 10 71
29 Kobrová Petra     8 5 8 5 16 10 63
30 Srnský Jakub 2 2 8 3 10 5 20 10 50
31 Bártová Věra 1 0 11 5 12 4 24 9 38
32 Kučerová Věra 13 6     13 3 26 9 35
33 Michalička Lukáš 4 1 4 3 6 4 14 8 57
34 Schliegsbirová Zdenka 4 1 4 3 10 4 18 8 44
35 Venclová Lucie 2 2 6 3 6 2 14 7 50
36 Kapeš Roman 7 3     8 4 15 7 47
37 Štěpánková Zdena     6 2 11 5 17 7 41
38 Bímová Alena     10 3 11 4 21 7 33
39 Lukeš Jakub 1 0 8 1 13 6 22 7 32
40 Mašek Pavel 4 1 2 2 5 3 11 6 55
41 Mašková Markéta 1 0 7 4 6 2 14 6 43
42 Vedralová Alena 2 0 7 2 7 4 16 6 38
43 Mašek Milan 6 2 2 0 9 4 17 6 35
44 Štverková Renata     6 4 9 1 15 5 33
45 Zaplatílková Dáša     8 1 10 4 18 5 28
46 Kopáčová Jitka 5 2 5 1 10 2 20 5 25
47 Nývlt Adam 6 0 4 2 10 3 20 5 25
48 Kadavá Petra 4 2     4 2 8 4 50
49 Švecová Lída 4 1     6 3 10 4 40
50 Kobr Štěpán 1 1 8 0 5 3 14 4 29
51 Malínská Ivana 1 0 9 2 7 2 17 4 24
52 Krausová Věra     11 1 11 3 22 4 18
53 Skákal Jaroslav 8 2 4 0 12 2 24 4 17
54 Malinská Iva     13 1 13 3 26 4 15
55 Bartošová Kristýna     2 1 2 2 4 3 75
56 Srnský Luboš 3 2     3 1 6 3 50
57 Linhartová Jitka     4 2 3 1 7 3 43
58 Mošna Josef 1 1 1 0 7 2 9 3 33
59 Srnská Jana 8 2     3 1 11 3 27
60 Tauchmanová Radka 1 1 6 1 5 1 12 3 25
61 Novotný Petr     3 2 3 0 6 2 33
62-63 Kubánek Luboš 5 0 4 1 9 1 18 2 11
62-63 Dvořák Miroslav     9 1 9 1 18 2 11
64 Vedral Jan     1 1     1 1 100
65 Kynčl Petr st.         1 1 1 1 100
66 Kopáč Karel 2 1     2 0 4 1 25
67-68 Fiala Josef     2 0 2 1 4 1 25
67-68 Krajíček Václav     2 0 2 1 4 1 25
69 Řezníček Zbyněk     4 0 4 0 8 0 0
70 Pokorná Ivana     2 0 2 0 4 0 0
71 Vencl Aleš junior     2 0 1 0 3 0 0
72-74 Bydžovský Roman     1 0 1 0 2 0 0
72-74 Erben Ladislav st.     1 0 1 0 2 0 0
72-74 Horská Lenka     1 0 1 0 2 0 0

 

Kritéria: počet výher, % úspěšnosti, počet odehraných zápasů, počet výher jedniček, počet výher dvojek, počet výher trojek

 

Vzájemné zápasy:

    JEDNOTLIVCI            DVOJICE            TROJICE       

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15    
     
1                    Biberon X 13 : 8 13 : 7 13 : 10 4 : 13 9 : 13 13 : 3 13 : 9 1 : 13 11 : 13 7 : 13 13 : 4 13 : 6 13 : 8 13 : 4    
13 : 8 7 : 13 7 : 13 12 : 13 13 : 8 13 : 2 13 : 3 12 : 13 13 : 12 12 : 13 13 : 6 6 : 13 13 : 11 13 : 2    
13 : 5 13 : 3 11 : 13 8 : 13 4 : 13 13 : 4 13 : 9 5 : 13 13 : 5 13 : 7 13 : 5 7 : 13 13 : 4 13 : 9    
2                    Tornádo 8 : 13 X 11 : 13 13 : 6 2 : 13 2 : 13 13 : 10 13 : 12 10 : 13 13 : 11 3 : 13 9 : 13 13 : 10 13 : 9 7 : 13    
8 : 13 3 : 13 7 : 13 4 : 13 0 : 13 8 : 13 6 : 13 6 : 13 3 : 13 8 : 13 10 : 13 9 : 13 13 : 8 7 : 13    
5 : 13 1 : 13 8 : 13 12 : 13 3 : 13 1 : 13 11 : 13 0 : 13 9 : 13 13 : 1 13 : 9 6 : 13 13 : 12 7 : 13    
3            Kulový H 7 : 13 13 : 11 X 13 : 6 13 : 6 13 : 5 13 : 11 13 : 3 7 : 13 13 : 10 9 : 13 12 : 13 13 : 11 13 : 11 13 : 12    
13 : 7 13 : 3 13 : 12 12 : 13 2 : 13 13 : 6 13 : 1 11 : 13 13 : 7 10 : 13 13 : 8 13 : 9 13 : 8 13 : 5    
3 : 13 13 : 1 5 : 13 6 : 13 3 : 13 13 : 2 13 : 2 3 : 13 8 : 13 13 : 4 13 : 5 13 : 3 13 : 0 13 : 0    
4                    Šroťáci 10 : 13 6 : 13 6 : 13 X 1 : 13 8 : 13 13 : 12 13 : 7 4 : 13 13 : 10 10 : 13 2 : 13 12 : 13 3 : 13 13 : 1    
13 : 7 13 : 7 12 : 13 13 : 4 3 : 13 13 : 5 13 : 8 13 : 10 13 : 10 13 : 5 13 : 5 13 : 10 13 : 5 13 : 8    
13 : 11 13 : 8 13 : 5 11 : 13 3 : 13 13 : 6 13 : 6 13 : 11 13 : 3 13 : 9 13 : 10 13 : 12 11 : 13 13 : 12    
5                    Emzulák 13 : 4 13 : 2 6 : 13 13 : 1 X 13 : 9 13 : 2 13 : 8 13 : 9 13 : 5 13 : 7 11 : 13 13 : 10 13 : 5 13 : 2    
13 : 12 13 : 4 13 : 12 4 : 13 0 : 13 13 : 12 13 : 4 8