1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
LETNÍ LIGA TROJIC 2021                                                          aktualizováno: 30.09.2021 21:28
start. číslo název týmu složení týmu
2 EMZULÁK Bartošová Zuzana Trýzna Petr Brázda Vladimír st. Bartošová Kristýna        
13 KULATICE Kubánek Luboš Skákal Jaroslav Řezníček Zbyněk Dvořák Miroslav        
3 SKLÍPEK Švimberský Jan Švimberská Blanka Sládková Hana Štverková Renata        
6 KOVEM Kobrová Petra Venclová Lucie Mašek Milan Mašková Markéta Mošna Josef Kobr Štěpán    
1 ŠROŤÁCI Matoušek Vladimír Kynčl Petr Kynčlová Alena Vajová Eva        
15 BIBERON Bartoš Martin Žižka Jaroslav Michalička Jan Maršík Tomáš Vedralová Alena      
7 GRÁCIE Kholová Zdenka Ditmarová Táňa Kratochvílová Marie Lukeš Jakub        
12 VOUSÁČI Šebek Viktor Havel Michal Hašek Michal Novotný Petr Nývlt Adam      
8 KOMETY Schliegsbirová Zdenka Malínská Ivana Zaplatílková Dáša Koniková Radka        
5 VIOLKY Řezníčková Radka Kopáčová Jitka Bártová Věra Kadavá Petra Baines Mark      
10 KULOVÝ H Řezníček Jiří Bím Luboš Štěpánek Petr Michalička Lukáš        
4 HOLKY Srnská Jana Bímová Alena Štěpánková Zdenka Tauchmanová Radka Linhartová Jitka Švecová Lída    
16 PARŤÁCI Matějíčková Eva Matějíček Petr Blažek Pavel Kapeš Roman Kučerová Věra Malinská Iva    
11 AMIGOS Novotný Miroslav Jonák Petr Novotná Blanka Novotná Alžběta Punčochářová Martina Brejša Viktor    
9 BILĎA TÝM Bílek Daniel Bílek Vojta Bílková Blanka Vedral Filip        
14 PÉRÁCI Kunert Jaroslav Vrbata Miroslav Malý Radek Erben Ladislav Vedral Jan      

                       
Konečné pořadí
       
  tým počet odehraných zápasů výhry prohry
         
1. BILĎA TÝM 55 46 9
2. KULOVÝ H 55 40 15
3. EMZULÁK 54 37 17
4. BIBERON 58 31 27
5. PARŤÁCI 58 35 23
6. VOUSÁČI 57 34 23
7. ŠROŤÁCI 57 32 25
8. SKLÍPEK 59 28 31
9. GRÁCIE 49 23 26
10. KOVEM 48 22 26
11. VIOLKY 48 21 27
12. KOMETY 48 20 28
13. PÉRÁCI 45 15 30
14. HOLKY 45 14 31
15. KULATICE 45 8 37
16. AMIGOS 45 7 38

 

                   Konečná tabulka po základní části
Pořadí   počet utkání výhry prohry skore rozdíl body
                   
1. BILĎA TÝM 45 38 7 549 : 299 250 38
2. KULOVÝ H 45 35 10 528 : 328 200 35
3. EMZULÁK 45 31 14 494 : 410 84 31
4. VOUSÁČI 45 29 16 503 : 376 127 29
5. BIBERON 45 27 18 460 : 419 41 27
6. ŠROŤÁCI 45 26 19 493 : 386 107 26
7. PARŤÁCI 45 26 19 460 : 371 89 26
8. SKLÍPEK 45 22 23 418 : 438 -20 22
9. GRÁCIE 45 21 24 418 : 471 -53 21
10. KOVEM 45 21 24 442 : 454 -12 21
11. VIOLKY 45 21 24 402 : 423 -21 21
12. KOMETY 45 19 26 407 : 468 -61 19
13. PÉRÁCI 45 15 30 347 : 473 -126 15
14. HOLKY 45 14 31 363 : 505 -142 14
15. KULATICE 45 8 37 352 : 538 -186 8
16. AMIGOS 45 7 38 279 : 546 -267 7
                 
o umístění na 9. až 11. místě rozhodla minitabulka těchto tří týmů
o umístění na 6. a 7. místě rozhodl vzájemný zápas
  přímý postup do KO 8                
                 
  postup do baráže o 4 místa v KO 8                

 

Finálová část letní ligy 2021

                1 Bilďa tým 9 13 13                                                                  
8 Sklípek 8 12 13 13     8 Sklípek 13 2 7                                                    
9 Grácie 13 13 9 10                           Bilďa tým 13 13 13                                              
      Biberon 8 3 12                                              
5 Biberon 13 12 13       5 Biberon 11 12 13 13                       finále                        
12 Komety 5 13 5       4 Vousáči 13 13 12 10                                                
                                                                  Bilďa tým 15 15 7 15   Bilďa tým   1.      
                          Kulový H 13 6 15 3   Kulový H   2.      
11 Violky 10 5 6       3 Emzulák 13 11 13                                                                  
6 Šroťáci 13 13 13       6 Šroťáci 8 13 12                                                  
                                              Emzulák 13 7 11                                              
                    Kulový H 10 13 13                                              
7 Parťáci 13 8 13       7 Parťáci 3 13 4                         o 3. místo                        
10 Kovem 10 13 3       2 Kulový H 13 7 13                                                  
                                                                  Biberon 8 0 2     Emzulák   3.      
                                                                  Emzulák 13 13 13     Biberon   4.      
                                                                                                           
                                              o 5. - 8. místo                                            
                                                                           
                                              Sklípek 13 13 5 8   o 5. místo                        
                                              Vousáči 7 3 13 13                            
                                                                  Vousáči 4 12 13 4   Parťáci   5.      
                                                  Parťáci 13 13 5 13   Vousáči   6.      
                                              Šroťáci 12 8 1     o 7. místo                        
                                              Parťáci 13 13 13                              
                                                                  Sklípek 10 13 8     Šroťáci   7.      
                                                                  Šroťáci 13 11 13     Sklípek   8.      

 

 

Jednotlivci dle vyhraných zápasů

  jméno tým jedničky dvojky trojky odehrané výhry %
Pořadí     odehrané vyhrané odehrané vyhrané odehrané vyhrané celkem celkem úspěšnosti
1 Kynčl Petr ml. Šroťáci 8 5 11 9 19 13 38 27 71
2 Bílek Dan Bilďa tým     14 13 15 12 29 25 86
3 Bílek Vojta Bilďa tým 11 10 4 3 15 12 30 25 83
4 Trýzna Petr Emzulák 15 11 1 1 16 13 32 25 78
5 Havel Michal Vousáči 1 1 17 9 21 14 39 24 62
6 Vedral Filip Bilďa tým 7 4 4 4 15 15 26 23 88
7 Bím Luboš Kulový H 4 3 10 7 16 13 30 23 77
8 Matoušek Vladimír Šroťáci     16 10 16 13 32 23 72
9 Řezníček Jiří Kulový H 4 2 12 8 16 12 32 22 69
10 Bílková Blanka Bilďa tým     14 12 12 9 26 21 81
11 Matějíček Petr Parťáci 13 11 1 1 15 9 29 21 72
12 Šebek Viktor Vousáči 14 7 2 1 19 13 35 21 60
13 Blažek Pavel Parťáci 4 3 13 8 18 10 35 21 60
14 Žižka Jaroslav Biberon 9 6 9 4 19 11 37 21 57
15 Brázda Vladimír st. Emzulák 2 1 14 7 15 12 31 20 65
16 Bartoš Martin Biberon 7 4 10 6 17 10 34 20 59
17 Bartošová Zuzana Emzulák     15 9 13 10 28 19 68
18 Štěpánek Petr Kulový H 4 2 9 7 12 9 25 18 72
19 Nývlt Adam Vousáči 3 2 8 4 13 11 24 17 71
20 Kapeš Roman Parťáci 1 0 11 7 13 9 25 16 64
21 Lukeš Jakub Grácie 14 8 1 1 16 7 31 16 52
22 Sládková Hana Sklípek 11 8 5 3 16 5 32 16 50
23 Michalička Lukáš Kulový H 5 4 3 2 10 8 18 14 78
24 Kunert Jaroslav Péráci     14 8 15 6 29 14 48
25 Švimberská Blanka Sklípek 8 4 7 4 18 6 33 14 42
26 Kratochvílová Marie Grácie     16 7 17 7 33 14 42
27 Vedralová Alena Biberon     11 7 13 6 24 13 54
28 Kholová Zdenka Grácie 1 0 14 6 17 7 32 13 41
29 Řezníčková Radka Violky 3 3 12 7 10 2 25 12 48
30 Schliegsbirová Zdenka Komety 2 0 13 6 15 6 30 12 40
31 Švimberský Jan Sklípek     15 7 15 5 30 12 40
32 Venclová Lucie Kovem 4 4 2 2 6 5 12 11 92
33 Bartošová Kristýna Emzulák 1 1 6 3 10 7 17 11 65
34 Kynčlová Alena Šroťáci     3 1 16 10 19 11 58
35 Malínská Ivana Komety 13 5 1 0 14 6 28 11 39
36 Bártová Věra Violky     9 6 12 4 21 10 48
37 Kobrová Petra Kovem     11 6 10 4 21 10 48
38 Bímová Alena Holky     11 5 13 5 24 10 42
39 Zaplatílková Dáša Komety     14 5 13 5 27 10 37
40 Malý Radek Péráci 1 0 6 6 7 3 14 9 64
41 Michalička Jan Biberon 3 0 8 3 11 6 22 9 41
42 Štverková Renata Sklípek     11 4 13 5 24 9 38
43 Novotný Petr Vousáči     5 5 6 3 11 8 73
44 Mašek Milan Kovem 2 1 4 2 7 5 13 8 62
45 Vajová Eva Šroťáci 11 3 8 2 6 3 25 8 32
46 Baines Mark Violky 1 0 6 3 11 4 18 7 39
47 Štěpánková Zdena Holky     9 4 9 3 18 7 39
48 Kadavá Petra Violky 11 4 1 0 8 3 20 7 35
49 Vrbata Miroslav Péráci 10 1 4 0 13 6 27 7 26
50 Matějíčková Eva Parťáci     7 3 7 3 14 6 43
51 Kobr Štěpán Kovem 6 2 4 1 10 3 20 6 30
52 Srnská Jana Holky 9 2 2 0 9 4 20 6 30
53 Kubánek Luboš Kulatice 10 4 4 0 13 2 27 6 22
54 Erben Ladislav Péráci 3 0 6 2 9 3 18 5 28
55 Švecová Lída Holky 4 1 1 0 6 3 11 4 36
56 Kopáčová Jitka Violky 1 0 4 2 7 2 12 4 33
57 Novotný Miroslav Amigos 12 4     12 0 24 4 17
58 Skákal Jaroslav Kulatice 2 1 12 1 14 2 28 4 14
59 Jonák Petr Amigos 1 0 9 2 11 1 21 3 14
60 Dvořák Miroslav Kulatice 1 0 11 1 11 2 23 3 13
61 Punčochářová Martina Amigos 1 0 11 2 12 1 24 3 13
62 Koniková Radka Komety     2 1 3 1 5 2 40
63 Linhartová Jitka Holky     4 2 4 0 8 2 25
64 Hašek Michal Vousáči     4 1 4 1 8 2 25
65 Malinská Iva Parťáci     4 1 4 1 8 2 25
66 Mašková Markéta Kovem     4 1 4 1 8 2 25
67 Kučerová Věra Parťáci 1 0 2 0 3 1 6 1 17
68 Tauchmanová Radka Holky 1 0 3 1 5 0 9 1 11
69 Novotná Alžběta Amigos 1 0 6 0 6 1 13 1 8
70 Novotná Blanka Amigos     3 0 3 0 6 0 0
71 Mošna Josef Kovem 1 0 1 0 2 0 4 0 0
72 Řezníček Zbyněk Kulatice     1 0 3 0 4 0 0
73 Vedral Jan Péráci 1 0     1 0 2 0 0
74 Brejša Viktor Amigos     1 0 1 0 2 0 0
75 Ditmarová Táňa Grácie     1 0 1 0 2 0 0

 

Kritéria: počet výher, % úspěšnosti, počet odehraných zápasů, počet výher jedniček, počet výher dvojek, počet výher trojek

 

 

Vzájemné zápasy:

kontumačně 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  
   
1            Šroťáci X 7 : 13 9 : 13 13 : 2 13 : 6 4 : 13 10 : 13 13 : 4 4 : 13 13 : 7 13 : 6 12 : 13 10 : 13 13 : 3 8 : 13 9 : 13  
13 : 7 13 : 2 8 : 13 13 : 5 9 : 13 13 : 4 10 : 13 8 : 13 9 : 13 13 : 1 5 : 13 13 : 7 13 : 4 13 : 6 13 : 2  
12 : 13 13 : 8 13 : 11 13 : 12 10 : 13 13 : 3 13 : 7 4 : 13 13 : 11 13 : 10 13 : 5 13 : 1 13 : 5 7 : 13 13 : 0  
2                    Emzulák 13 : 7 X 7 : 13 13 : 9 13 : 2 13 : 7 13 : 7 13 :