1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 

ZIMNÍ LIGA DVOJIC 2013 - 14

Soupisky
       
start.        číslo   tým
         
1. TÝME Kapeš Roman Srnský Luboš Havel Michal
2. KULATICE Kubánek Luboš Skákal Jaroslav  
3. POZOR Kynčl Petr ml. Kynčlová Alena Kynčl Martin
4. PRALINKY Vajová Eva Sládková Hana  
5. BLANKA A RADKA Štechová Blanka Řezníčková Radka  
6.  2 M Bartoš Martin Jirků Marcela  
7. BILĎA TÝM Bílek Daniel Bílková Blanka Bílek Vojta
8. A JE TO …! Matějíček Petr Matějíčková Eva Stránský Milan
9. KULOSKLÍPEK Řezníček Jiří Švimberský Jan  
10. KOPÁČATA Kopáčová Jitka Kopáč Karel Kapešová Jiřina
11. ŽÍŽALA Žižka Jaroslav Brázda Vladimír st. Bartošová Zuzana
12. ŠROŤÁCI Matoušek Vladimír Kynčl Petr st. Zajíc Jan
13. APEL Bím Luboš Bímová Alena Štěpánek Petr
14. TORNÁDO Kučerová Věra Malínská Iva  

 

Konečná tabulka po základní části
           
Pořadí   odehrané                       zápasy skore             celkové skore                 (+)  (-) prohry výhry
             
1. Bilďa tým 26 254:170 84 7 19
2. Kulosklípek 26 241:163 78 7 19
3. Pozor 26 237:192 45 9 17
4. APEL 26 233:193 40 10 16
5. Šroťáci 26 221:213 8 11 15
6. Blanka a Radka 26 235:210 25 12 14
7. Týme 26 224:207 17 12 14
8. ŽížaLa 26 231:220 11 13 13
9. A je to …! 26 209:207 2 13 13
10. Kulatice 26 188:225 -37 14 12
11. Pralinky 26 194:215 -21 15 11
12. Kopáčata 26 205:233 -28 15 11
13. 2 M 26 176:258 -82 21 5
14. Tornádo 26 140:282 -142 23 3

 

  vzájemné zápasy
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
1                                  Týme X 11 : 4 10 : 11 6 : 11 11 : 10 11 : 7 8 : 11 2 : 11 1 : 11 11 : 8 4 : 11 6 : 11 11 : 2 11 : 8
4 : 11 11 : 3 11 : 0 8 : 11 11 : 8 11 : 7 11 : 9 3 : 11 11 : 3 8 : 11 10 : 11 11 : 3 11 : 3
2                                Kulatice 4 : 11 X 5 : 11 11 : 2 6 : 11 11 : 10 11 : 4 1 : 11 3 : 11 11 : 8 6 : 11 4 : 11 0 : 11 11 : 4
11 : 4 3 : 11 11 : 5 7 : 11 11 : 9 11 : 7 2 : 11 11 : 7 7 : 11 5 : 11 11 : 9 3 : 11 11 : 2
3                                Pozor 11 : 10 11 : 5 X 9 : 11 8 : 11 11 : 2 2 : 11 11 : 6 11 : 3 9 : 11 11 : 10 5 : 11 11 : 7 11 : 0
3 : 11 11 : 3 11 : 8 11 : 7 11 : 4 1 : 11 11 : 4 11 : 8 11 : 10 11 : 6 3 : 11 10 : 11 11 : 0
4               Pralinky 11 : 6 2 : 11 11 : 9 X 4 : 11 11 : 6 1 : 11 5 : 11 3 : 11 11 : 0 11 : 3 11 : 1 6 : 11 11 : 6
0 : 11 5 : 11 8 : 11 11 : 6 11 : 3 8 : 11 9 : 11 7 : 11 2 : 11 11 : 3 11 : 7 3 : 11 10 : 11
5      Blanka a Radka 10 : 11 11 : 6 11 : 8 11 : 4 X 11 : 5 5 : 11 11 : 8 11 : 2 6 : 11 11 : 6 11 : 6 11 : 1 11 : 7
11 : 8 11 : 7 7 : 11 6 : 11 4 : 11 8 : 11 11 : 0 4 : 11 7 : 11 11 : 10 5 : 11 10 : 11 9 : 11
6                            2 M 7 : 11 10 : 11 2 : 11 6 : 11 5 : 11 X 7 : 11 6 : 11 10 : 11 7 : 11 2 : 11 4 : 11 3 : 11 11 : 1
8 : 11 9 : 11 4 : 11 3 : 11 11 : 4 8 : 11 1 : 11 2 : 11 7 : 11 11 : 8 11 : 7 10 : 11 11 : 7
7                 Bilďa tým 11 : 8 4 : 11 11 : 2 11 : 1 11 : 5 11 : 7 X 11 : 8 7 : 11 11 : 5 8 : 11 11 : 3 11 : 4 11 : 1
7 : 11 7 : 11 11 : 1 11 : 8 11 : 8 11 : 8 11 : 0 7 : 11 11 : 5 11 : 4 5 : 11 11 : 8 11 : 7
8                                A je to …! 11 : 2 11 : 1 6 : 11 11 : 5 8 : 11 11 : 6 8 : 11 X 5 : 11 11 : 10 10 : 11 3 : 11 11 : 4 11 : 6
9 : 11 11 : 2 4 : 11 11 : 9 0 : 11 11 : 1 0 : 11 4 : 11 11 : 5 11 : 9 3 : 11 6 : 11 11 : 4
9               Kulosklípek 11 : 1 11 : 3 3 : 11 11 : 3 2 : 11 11 : 10 11 : 7 11 : 5 X 11 : 4 1 : 11 11 : 10 9 : 11 11 : 7
11 : 3 7 : 11 8 : 11 11 : 7 11 : 4 11 : 2 11 : 7 11 : 4 11 : 5 11 : 3 11 : 0 2 : 11 11 : 1
10                                 Kopáčata 8 : 11 8 : 11 11 : 9 0 : 11 11 : 6 11 : 7 5 : 11 10 : 11 4 : 11 X 7 : 11 11 : 3 1 : 11 11 : 4
3 : 11 11 : 7 10 : 11 11 : 2 11 : 7 11 : 7 5 : 11 5 : 11 5 : 11 11 : 8 10 : 11 3 : 11 11 : 8
11                       ŽížaLa 11 : 4 11 : 6 10 : 11 3 : 11 6 : 11 11 : 2 11 : 8 11 : 10 11 : 1 11 : 7 X 9 : 11 11 : 10 11 : 9
11 : 8 11 : 5 6 : 11 3 : 11 10 : 11 8 : 11 4 : 11 9 : 11 3 : 11 8 : 11 11 : 6 9 : 11 11 : 1
12                    Šroťáci 11 : 6 11 : 4 11 : 5 1 : 11 6 : 11 11 : 4 3 : 11 11 : 3 10 : 11 3 : 11 11 : 9 X 4 : 11 11 : 9
11 : 10 9 : 11 11 : 3 7 : 11 11 : 5 7 : 11 11 : 5 11 : 3 0 : 11 11 : 10 6 : 11 11 : 8 11 : 8
13                  APEL 2 : 11 11 : 0 7 : 11 11 : 6 1 : 11 11 : 3 4 : 11 4 : 11 11 : 9 11 : 1 10 : 11 11 : 4 X 10 : 11
3 : 11 11 : 3 11 : 10 11 : 3 11 : 10 11 : 10 8 : 11 11 : 6 11 : 2 11 : 3 11 : 9 8 : 11 11 : 4
14                                Tornádo 8 : 11 4 : 11 0 : 11 6 : 11 7 : 11 1 : 11 1 : 11 6 : 11 7 : 11 4 : 11 9 : 11 9 : 11 11 : 10 X
3 : 11 2 : 11 0 : 11 11 : 10 11 : 9 7 : 11 7 : 11 4 : 11 1 : 11 8 : 11 1 : 11 8 : 11 4 : 11

zápasy takto barevně označené - kontumačně

 

 

PLAY - OFF        

úterý 18. 3.

  hřiště 1                          
Bilďa tým 13 13                  
ŽížaLa 9 8           hřiště 1    
            Bilďa tým 13 13        
úterý 18. 3.   hřiště 2     APEL 10 1        
Šroťáci 13 1 10                 Finále        
APEL 7 13 13                 úterý 25. 3.   hřiště 1  
                        Bilďa tým 13 13    
úterý 11. 3.   hřiště 2                 Pozor 1 11    
Pozor 13 13                            
Blanka a Radka 5 3           hřiště 2              
            Pozor 13 13                
úterý 18. 3.   hřiště 1     Týme 0 2                
Týme 13 13                   o 3. místo        
Kulosklípek 7 12                   úterý 25. 3.   hřiště 2  
                        APEL 13 13    
                        Týme 0 10    

                                                                                                          
Konečné pořadí
       
  tým počet odehraných zápasů výhry prohry
         
1. Bilďa tým 32 25 7
2. Pozor 32 21 11
3. APEL 33 20 13
4. Týme 32 16 16
5. Kulosklípek 28 19 9
6. Šroťáci 29 16 13
7. Blanka a Radka 28 14 14
8. ŽížaLa 28 13 15
9. A je to …! 26 13 13
10. Kulatice 26 12 14
11. Pralinky 26 11 15
12 Kopáčata 26 11 15
13 2 M 26 5 21
14 Tornádo 26 3 23

                                    

                               JEDNOTLIVÉ ZÁPASY
play - off o 3. místo
APEL 25. březen 2014 Týme
         
Luboš Bím 13 : 0 Roman Kapeš
Petr Štěpánek Michal Havel
   
         
Luboš Bím 13 : 10 Roman Kapeš
Petr Štěpánek Michal Havel
   
play - off finále
Bilďa tým 25. březen 2014 Pozor
         
Dan Bílek    13 : 1 Alena Kynčlová
Blanka Bílková Petr Kynčl ml.
   
         
Dan Bílek    13 : 11 Alena Kynčlová
Blanka Bílková Petr Kynčl ml.
   

 
play - off semifinále
Týme 23. března 2014 Pozor
         
Roman Kapeš 0 : 13 Alena Kynčlová
Luboš Srnský Petr Kynčl ml.
   
         
Roman Kapeš 2 : 13 Alena Kynčlová
Luboš Srnský Petr Kynčl ml.
   

 

 
play - off semifinále
Bilďa tým 20. března 2014 APEL
         
Dan Bílek    13 : 10 Luboš Bím
Vojta Bílek Alena Bímová
   
         
Dan Bílek    13 : 1 Petr Štěpánek
Blanka Bílková Alena Bímová
   

 
  play - off čtvrtfinále
Pozor 11. března 2014 Blanka a Radka
         
Alena Kynčlová 13 : 5 Blanka Štechová
Petr Kynčl ml. Radka Řezníčková
   
         
Alena Kynčlová 13 : 3 Blanka Štechová
Petr Kynčl ml. Radka Řezníčková
   
play - off čtvrtfinále
Týme 18. března 2014 Kulosklípek
         
Roman Kapeš 13 : 7 Jiří Řezníček
Luboš Srnský Jan Švimberský
   
         
Roman Kapeš 13 : 12 Jiří Řezníček
Luboš Srnský Jan Švimberský
   
play - off čtvrtfinále
Bilďa tým 18. března 2014 ŽížaLa
         
Dan Bílek    13 : 9 Vladimír Brázda st.
Vojta Bílek Zuzana Bartošová
   
         
Dan Bílek    13 : 8 Vladimír Brázda st.
Blanka Bílková Zuzana Bartošová
   
play - off čtvrtfinále
APEL 18. března 2014 Šroťáci
         
Luboš Bím 7 : 13 Vladimír Matoušek
Alena Bímová Jan Zajíc
   
         
Luboš Bím 13 : 1 Vladimír Matoušek
Alena Bímová Jan Zajíc
   
         
Luboš Bím 13 : 10 Vladimír Matoušek
Alena Bímová Jan Zajíc
   

 
Kulatice 6. března 2014 Tornádo
         
Jaroslav Skákal 11 : 4 Věra Kučerová
Luboš Kubánek Iva Malínská
   
         
Jaroslav Skákal 11 : 2 Věra Kučerová
Luboš Kubánek Iva Malínská
   
       
Bilďa tým 6. března 2014 APEL
         
Dan Bílek    11 : 4 Luboš Bím
Blanka Bílková Alena Bímová
   
         
Dan Bílek    11 : 8 Luboš Bím
Vojta Bílek    Alena Bímová
   
       
APEL 6. března 2014 Pralinky
         
Luboš Bím 11 : 6 Eva Vajová
Alena Bímová Hana Sládková
   
         
Luboš Bím 11 : 3 Eva Vajová
Alena Bímová Hana Sládková
   

 
ŽížaLa 5. března 2014 Kulatice
         
Vladimír Brázda st. 11 : 6 Jaroslav Skákal
Zuzana Bartošová Luboš Kubánek
   
         
Vladimír Brázda st. 11 : 5 Jaroslav Skákal
Zuzana Bartošová Luboš Kubánek
   
       
Kulosklípek 5. března 2014 A je to …!
         
Jiří Řezníček 11 : 5 Petr Matějíček 
Jan Švimberský Milan Stránský
   
         
Jiří Řezníček 11 : 4 Petr Matějíček 
Jan Švimberský Eva Matějíčková
   
       
Pozor 5. března 2014 Blanka a Radka
         
Alena Kynčlová 8 : 11 Blanka Štechová
Petr Kynčl ml. Radka Řezníčková
   
         
Alena Kynčlová 11 : 7 Blanka Štechová
Petr Kynčl ml. Radka Řezníčková
   

 
ŽížaLa 4. března 2014 Kopáčata
         
Vladimír Brázda st. 11 : 7 Karel Kopáč
Zuzana Bartošová Jitka Kopáčová
   
         
Vladimír Brázda st. 8 : 11 Karel Kopáč
Zuzana Bartošová Jitka Kopáčová
   
       
APEL 4. března 2014 A je to …!
         
Luboš Bím 4 : 11 Petr Matějíček 
Alena Bímová Milan Stránský
   
         
Luboš Bím 11 : 6 Petr Matějíček 
Alena Bímová Milan Stránský
   
       
Bilďa tým 4. března 2014 Týme
         
Dan Bílek    11 : 8 Roman Kapeš
Vojta Bílek    Luboš Srnský
   
         
Dan Bílek    7 : 11 Roman Kapeš
Blanka Bílková Luboš Srnský
   

 
Bilďa tým 27. února 2014 Kulatice
         
Blanka Bílková 4 : 11 Jaroslav Skákal
Vojta Bílek    Luboš Kubánek
   
         
Blanka Bílková 7 : 11 Jaroslav Skákal
Vojta Bílek    Luboš Kubánek
   
       
APEL 27. února 2014 Tornádo
         
Luboš Bím 10 : 11 Věra Kučerová
Petr Štěpánek