1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 

ZIMNÍ LIGA DVOJIC 2014 - 15

Soupisky
       
start.        číslo   tým
         
1. B & R Štechová Blanka Řezníčková Radka  
2. KOPÁČATA Kopáčová Jitka Kopáč Karel Zaplatílková Dagmar
3. T Ý M E Kapeš Roman Havel Michal  
4. BILĎOVI Bílek Daniel Bílková Blanka Bílek Vojta
5. TORNÁDO Kučerová Věra Malínská Iva  
6. PRALINKY  Sládková Hana Vajová Eva  
7. POZOR Kynčl Petr ml. Kynčlová Alena Kynčl Martin
8. KULATICE Kubánek Luboš Skákal Jaroslav Krajíček Václav
9. KULOVÝ Řezníček Jiří Štěpánek Michal  
10. ŽÍŽALA Žižka Jaroslav Brázda Vladimír st.  
11. APEL Bím Luboš Bímová Alena Štěpánek Petr
12. ŠROŤÁCI Matoušek Vladimír Kynčl Petr st.  
13. A JE TO …! Matějíček Petr Matějíčková Eva Michalička Lukáš
14. SKLÍPEK Švimberský Jan Novotný Petr  

 

Konečná tabulka po základní části
               
Pořadí   odehrané                       zápasy celkové skore                 (+)  (-) prohry výhry
skore
                 
1. ŽÍŽALA 26 251 : 192 59 7 19
2. APEL 26 246 : 176 70 8 18
3. SKLÍPEK 26 234 : 186 48 9 17
4. KULOVÝ 26 235 : 175 60 10 16
5. TÝME 26 222 : 181 41 12 14
6. A JE TO …! 26 222 : 203 19 12 14
7. ŠROŤÁCI 26 208 : 190 18 12 14
8. PRALINKY 26 208 : 209 -1 12 14
9. POZOR 26 204 : 217 -13 13 13
10. B & R 26 199 : 215 -16 15 11
11. BILĎOVI 26 198 : 235 -37 16 10
12. KOPÁČATA 26 173 : 241 -68 18 8
13. KULATICE 24 164 : 237 -73 17 7
14. TORNÁDO 24 128 : 235 -107 19 5

 

 

  vzájemné zápasy
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  
   
1                          B & R X 11 : 5 6 : 11 1 : 11 5 : 11 7 : 11 11 : 7 11 : 8 7 : 11 8 : 11 4 : 11 11 : 1 11 : 6 10 : 11  
5 : 11 10 : 11 11 : 9 11 : 6 3 : 11 5 : 11 11 : 5 11 : 2 0 : 11 3 : 11 11 : 0 11 : 1 4 : 11  
2                                 Kopáčata 5 : 11 X 11 : 3 4 : 11 3 : 11 7 : 11 6 : 11 10 : 11 3 : 11 2 : 11 3 : 11 3 : 11 6 : 11 3 : 11  
11 : 5 7 : 11 11 : 4 9 : 11 1 : 11 11 : 3 11 : 4 11 : 8 6 : 11 11 : 10 11 : 6 1 : 11 6 : 11  
3                           Týme 11 : 6 3 : 11 X 11 : 1 11 : 0 11 : 3 6 : 11 11 : 2 11 : 4 4 : 11 8 : 11 0 : 11 10 : 11 7 : 11  
11 : 10 11 : 7 11 : 1 5 : 11 11 : 0 10 : 11 11 : 1 2 : 11 11 : 2 4 : 11 11 : 9 9 : 11 11 : 3  
4                 Bilďovi 11 : 1 11 : 4 1 : 11 X 11 : 8 11 : 5 11 : 7 4 : 11 2 : 11 8 : 11 11 : 4 7 : 11 9 : 11 5 : 11  
9 : 11 4 : 11 1 : 11 11 : 10 6 : 11 11 : 5 11 : 8 11 : 7 8 : 11 5 : 11 9 : 11 2 : 11 8 : 11  
5                                Tornádo 11 : 5 11 : 3 0 : 11 8 : 11 X 4 : 11 2 : 11   :   1 : 11 7 : 11 1 : 11 2 : 11 1 : 11 2 : 11  
6 : 11 11 : 9 11 : 5 10 : 11 11 : 4 4 : 11   :   0 : 11 7 : 11 4 : 11 6 : 11 0 : 11 8 : 11  
6               Pralinky 11 : 7 11 : 7 3 : 11 5 : 11 11 : 4 X 7 : 11 10 : 11 11 : 9 11 : 6 5 : 11 1 : 11 11 : 4 2 : 11  
11 : 3 11 : 1 0 : 11 11 : 6 4 : 11 5 : 11 11 : 10 11 : 6 10 : 11 11 : 9 11 : 0 2 : 11 11 : 5  
7                               Pozor 7 : 11 11 : 6 11 : 6 7 : 11 11 : 2 11 : 7 X 6 : 11 0 : 11 8 : 11 3 : 11 11 : 2 6 : 11 0 : 11  
11 : 5 3 : 11 11 : 10 5 : 11 11 : 4 11 : 5 7 : 11 11 : 7 11 : 9 8 : 11 1 : 11 11 : 6 11 : 5  
8               Kulatice 8 : 11 11 : 10 2 : 11 11 : 4   :   11 : 10 11 : 6 X 11 : 6 2 : 11 4 : 11 2 : 11 10 : 11 5 : 11  
5 : 11 4 : 11 1 : 11 8 : 11   :   10 : 11 11 : 7 3 : 11 4 : 11 4 : 11 8 : 11 11 : 7 7 : 11  
9               Kulový 11 : 7 11 : 3 4 : 11 11 : 2 11 : 1 9 : 11 11 : 0 6 : 11 X 11 : 6 11 : 4 11 : 3 5 : 11 11 : 4  
2 : 11 8 : 11 11 : 2 7 : 11 11 : 0 6 : 11 7 : 11 11 : 3 5 : 11 11 : 7 11 : 7 11 : 9 11 : 7  
10                       ŽížaLa 11 : 8 11 : 2 11 : 4 11 : 8 11 : 7 6 : 11 11 : 8 11 : 2 6 : 11 X 11 : 9 11 : 5 7 : 11 11 : 9  
11 : 0 11 : 6 2 : 11 11 : 8 11 : 7 11 : 10 9 : 11 11 : 4 11 : 5 8 : 11 11 : 4 11 : 9 4 : 11  
11                  APEL 11 : 4 11 : 3 11 : 8 4 : 11 11 : 1 11 : 5 11 : 3 11 : 4 4 : 11 9 : 11 X 3 : 11 11 : 8 11 : 5  
11 : 3 10 : 11 11 : 4 11 : 5 11 : 4 9 : 11 11 : 8 11 : 4 7 : 11 11 : 8 11 : 8 11 : 3 2 : 11  
12                    Šroťáci 1 : 11 11 : 3 11 : 0 11 : 7 11 : 2 11 : 1 2 : 11 11 : 2 3 : 11 5 : 11 11 : 3 X 11 : 10 11 : 6  
0 : 11 6 : 11 9 : 11 11 : 9 11 : 6 0 : 11 11 : 1 11 : 8 7 : 11 4 : 11 8 : 11 11 : 0 9 : 11  
13                                A je to …! 6 : 11 11 : 6 11 : 10 11 : 9 11 : 1 4 : 11 11 : 6 11 : 10 11 : 5 11 : 7 8 : 11 10 : 11 X 11 : 3  
1 : 11 11 : 1 11 : 9 11 : 2 11 : 0 11 : 2 6 : 11 7 : 11 9 : 11 9 : 11 3 : 11 0 : 11 5 : 11  
14                                Sklípek 11 : 10 11 : 3 11 : 7 11 : 5 11 : 2 11 : 2 11 : 0 11 : 5 4 : 11 9 : 11 5 : 11 6 : 11 3 : 11 X  
11 : 4 11 : 6 3 : 11 11 : 8 11 : 8 5 : 11 5 : 11 11 : 7 7 : 11 11 : 4 11 : 2 11 : 9 11 : 5  

 

 

 

PLAY - OFF        

úterý 10. března

                               
ŽÍŽALA 12 13 13                
PRALINKY 13 8 3     čtvrtek 19. března          
            ŽÍŽALA 13 10 13      
čtvrtek 12. března           TÝME 3 13 7      
TÝME 13 13                   Finále        
KULOVÝ 0 9                   čtvrtek 26. března        
                        ŽÍŽALA 11 13 13  
úterý 10. března                       ŠROŤÁCI 13 3 6  
SKLÍPEK 13 13                            
A JE TO ...! 3 12       čtvrtek 19. března                    
            SKLÍPEK 9 13 8              
čtvrtek 12. března           ŠROŤÁCI 13 2 13              
ŠROŤÁCI 3 13 13                 o 3. místo        
APEL 13 5 11                 čtvrtek 26. března        
                        TÝME 13 8 6  
                        SKLÍPEK 10 13 13  

                                                                                                          
Konečné pořadí
       
  tým počet odehraných zápasů výhry prohry
         
1. ŽÍŽALA 35 25 10
2. ŠROŤÁCI 35 19 16
3. SKLÍPEK 34 22 12
4. TÝME 34 18 16
5. APEL 29 19 10
6. KULOVÝ 28 16 12
7. A JE TO ...! 28 14 14
8. PRALINKY 29 15 14
9. POZOR 26 13 13
10. B & R 26 11 15
11. BILĎOVI 26 10 16
12 KOPÁČATA 26 8 18
13 KULATICE 24 7 17
14 TORNÁDO 24 5 19

                                    

                               JEDNOTLIVÉ ZÁPASY
APEL 5. březen 2015 A je to …!
         
Alena Bímová 11 : 8 Petr Matějíček
Luboš Bím Lukáš Michalička
   
         
Alena Bímová 11 : 3 Petr Matějíček
Luboš Bím Eva Matějíčková
   

 
Kopáčata 3. březen 2015 Týme
         
Karel Kopáč 11 : 3 Roman Kapeš
Jitka Kopáčová Michal Havel
   
         
Karel Kopáč 7 : 11 Roman Kapeš
Jitka Kopáčová Michal Havel
   
       
ŽížaLa 3. březen 2015 Týme
         
Vladimír Brázda 11 : 4 Roman Kapeš
Jaroslav Žižka Michal Havel
   
         
Vladimír Brázda 2 : 11 Roman Kapeš
Jaroslav Žižka Michal Havel
   
       
Pozor 3. březen 2015 Pralinky
         
Petr Kynčl ml. 11 : 7 Eva Vajová
Martin Kynčl Hana Sládková
   
         
Petr Kynčl ml. 11 : 5 Eva Vajová
Martin Kynčl Hana Sládková
   

 
Kulový 26. únor 2015 Kopáčata
         
Jiří Řezníček 11   3 Karel Kopáč
Michal Štěpánek Jitka Kopáčová
   
         
Jiří Řezníček 8   11 Karel Kopáč
Michal Štěpánek Jitka Kopáčová
   
       
Sklípek 26. únor 2015 A je to …!
         
Jan Švimberský 3   11 Petr Matějíček
Petr Novotný Lukáš Michalička
   
         
Jan Švimberský 11   5 Petr Matějíček
Petr Novotný Lukáš Michalička
   
       
Sklípek 26. únor 2015 Šroťáci
         
Jan Švimberský 6   11 Vladimír Matoušek
Petr Novotný Petr Kynčl st.
   
         
Jan Švimberský 11   9 Vladimír Matoušek
Petr Novotný Petr Kynčl st.
   
       
Kulový 26. únor 2015 Bilďovi
         
Jiří Řezníček 11   2 Blanka Bílková
Michal Štěpánek Dan Bílek
   
         
Jiří Řezníček 7   11 Blanka Bílková
Michal Štěpánek Dan Bílek
   

 
APEL 24. únor 2015 Kopáčata
         
Petr Štěpánek 11   3 Karel Kopáč
Luboš Bím Jitka Kopáčová
   
         
Petr Štěpánek 10   11 Karel Kopáč
Luboš Bím Jitka Kopáčová
   

 
Šroťáci 19. únor 2015 B & R
         
Vladimír Matoušek 1   11 Blanka Štechová
Petr Kynčl st. Radka Řezníčková
   
         
Vladimír Matoušek 0   11 Blanka Štechová
Petr Kynčl st. Radka Řezníčková
   
       
B & R 19. únor 2015 Kulatice
         
Blanka Štechová 11   8 Jaroslav Skákal
Radka Řezníčková Václav Krajíček
   
         
Blanka Štechová 11   5 Jaroslav Skákal
Radka Řezníčková Václav Krajíček
   

 
Tornádo 17. únor 2015 Pralinky
         
Věra Kučerová 4   11 Eva Vajová
Iva Malínská Hana Sládková
   
         
Věra Kučerová 11   4 Eva Vajová
Iva Malínská Hana Sládková
   
       
ŽížaLa 17. únor 2015 B & R
         
Vladimír Brázda 11   8 Blanka Štechová
Jaroslav Žižka Radka Řezníčková
   
         
Vladimír Brázda 11   0 Blanka Štechová
Jaroslav Žižka Radka Řezníčková
   
       
       
Týme 17. únor 2015 Kulatice
         
Roman Kapeš 11   2 Jaroslav Skákal
Michal Havel Václav Krajíček
   
         
Roman Kapeš 11   1 Jaroslav Skákal
Michal Havel Václav Krajíček
   
       
Bilďovi 17. únor 2015 Pozor
         
Blanka Bílková 11   7 Petr Kynčl ml.
Dan Bílek Alena Kynčlová
   
         
Blanka Bílková 11   5 Petr Kynčl ml.
Dan Bílek Alena Kynčlová
   

 
Sklípek 12. únor 2015 APEL
         
Jan Švimberský 5 : 11 Petr Štěpánek
Petr Novotný Luboš Bím
   
         
Jan Švimberský 11 : 2 Petr Štěpánek
Petr Novotný Luboš Bím
   
       
ŽížaLa 12. únor 2015 Šroťáci
         
Vladimír Brázda 11 : 5 Vladimír Matoušek
Jaroslav Žižka Petr Kynčl st.
   
         
Vladimír Brázda 11 : 4 Vladimír Matoušek
Jaroslav Žižka Petr Kynčl st.
   
       
A je to …! 12. únor 2015 Kulový
         
Petr Matějíček 11   5 Jiří Řezníček