|
O pohár Sklípku 2019 (24.8.)
|
|
Startovní listina |
|
|
|
Poř. č. |
tým |
Tým - jména |
celkové pořadí |
body do vrchl. žebř. |
|
|
jméno 1 |
jméno 2 |
|
výhry |
umístění |
1 |
Sklípek |
Švimberský Jan |
Šebek Viktor |
2. "B" |
4 |
|
2 |
IA |
Malínská Ivana |
Vedralová Alena |
1. "B" |
4 |
|
3 |
B a R |
Švimberská Blanka |
Řezníčková Radka |
3. "B" |
3 |
|
4 |
Blaka |
Blažek Pavel |
Kadavá Petra |
4. |
3 |
10 |
5 |
Lupáci |
Čejpa Marek |
Lukeš Jakub |
4. "B" |
2 |
|
6 |
Srny |
Srnská Jana |
Srnský Luboš st. |
5. "B" |
1 |
|
7 |
:D |
Srnský Jakub |
Vedral Filip |
2. |
5 |
20 |
8 |
Placky |
Sládková Hana |
Havel Michal |
1. |
7 |
25 |
9 |
Černý kůň |
Řezníček Jiří |
Štverková Renata |
6. |
3 |
5 |
10 |
Rum *** |
Chňoupek Jan |
Patka Petr |
6. "B" |
2 |
|
11 |
Trauma |
Trýzna Petr |
Matoušek Vladimír |
5. |
5 |
5 |
12 |
Péráci |
Malý Radek |
Kunert Jaroslav |
8. |
2 |
5 |
13 |
Přátelé |
Brázda Vladimír st. |
Vajová Eva |
3. |
5 |
15 |
14 |
Biberon |
Bartoš Martin |
Žižka Jaroslav |
7. |
3 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
*** do turnaje "B" nastoupila Táňa Berčuková místo Petra
Patky |
|
1. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hřiště |
název týmu 1 |
název týmu 2 |
výsledek |
|
|
|
|
|
|
1 |
Srny |
Péráci |
0 |
: |
11 |
2 |
Trauma |
Sklípek |
11 |
: |
4 |
3 |
Rum |
Pátelé |
4 |
: |
11 |
4 |
Placky |
Biberon |
11 |
: |
2 |
5 |
IA |
B a R |
0 |
: |
11 |
6 |
Lupáci |
:D |
3 |
: |
11 |
7 |
Blaka |
Černý kůň |
11 |
: |
6 |
|
2. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hřiště |
název týmu 1 |
název týmu 2 |
výsledek |
|
|
|
|
|
|
1 |
IA |
Biberon |
5 |
: |
11 |
2 |
Lupáci |
Rum |
0 |
: |
11 |
3 |
Černý kůň |
Srny |
11 |
: |
7 |
4 |
B a R |
Sklípek |
0 |
: |
11 |
5 |
Blaka |
Placky |
3 |
: |
11 |
6 |
Péráci |
Pátelé |
11 |
: |
6 |
7 |
:D |
Trauma |
1 |
: |
11 |
|
3. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hřiště |
název týmu 1 |
název týmu 2 |
výsledek |
|
|
|
|
|
|
1 |
IA |
Srny |
11 |
: |
2 |
2 |
Sklípek |
Černý kůň |
6 |
: |
11 |
3 |
Biberon |
Pátelé |
9 |
: |
11 |
4 |
B a R |
:D |
3 |
: |
11 |
5 |
Lupáci |
Blaka |
8 |
: |
11 |
6 |
Rum |
Trauma |
3 |
: |
11 |
7 |
Placky |
Péráci |
11 |
: |
4 |
|
4. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hřiště |
název týmu 1 |
název týmu 2 |
výsledek |
|
|
|
|
|
|
1 |
Srny |
Lupáci |
10 |
: |
11 |
2 |
Sklípek |
Rum |
11 |
: |
6 |
3 |
Biberon |
B a R |
11 |
: |
10 |
4 |
Černý kůň |
Pátelé |
7 |
: |
11 |
5 |
:D |
Péráci |
11 |
: |
3 |
6 |
IA |
Blaka |
11 |
: |
10 |
7 |
Placky |
Trauma |
11 |
: |
9 |
|
Pořadí po "švýcaru" |
|
|
|
|
1. kritérium |
2. kritérium |
3. kritérium |
4. kritérium |
|
TÝM |
počet výher |
výhry soupeřů celkem |
vzájemný zápas |
skore |
1 |
Placky |
4 |
|
|
|
2 |
Trauma |
3 |
10 |
|
|
3 |
:D |
3 |
7 |
ne |
14 |
4 |
Přátelé |
3 |
7 |
ne |
8 |
5 |
Péráci |
2 |
10 |
ne |
1 |
6 |
Biberon |
2 |
10 |
ne |
-4 |
7 |
Blaka |
2 |
9 |
|
|
8 |
Černý kůň |
2 |
7 |
ano + |
|
9 |
Sklípek |
2 |
7 |
ano - |
|
10 |
IA |
2 |
5 |
|
|
11-12 |
B a R |
1 |
9 |
ne |
-9 |
11-12 |
Rum |
1 |
9 |
ne |
-9 |
13 |
Lupáci |
1 |
6 |
|
|
14 |
Srny |
0 |
|
|
|
Finálová část
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placky |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý kůň |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placky |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přátelé |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Péráci |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přátelé |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
finále |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placky |
13 |
|
Placky - Sládková H., Havel M. |
|
1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
:D |
11 |
|
:D - Vedral F., Srnský J. |
|
2. |
|
|
:D |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biberon |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
:D |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaka |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaka |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trauma |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
o 3. místo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přátelé |
13 |
|
Přátelé - Brázda V. st., Vajová E. |
|
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaka |
6 |
|
Blaka - Blažek P., Kadavá P. |
|
4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
o 5. - 8. místo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý kůň |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Péráci |
11 |
|
o 5. místo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý kůň |
9 |
|
Trauma - Trýzna P., Matoušek V. |
|
5. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trauma |
13 |
|
Černý kůň - Řezníček J., Štverková R. |
|
6. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biberon |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trauma |
13 |
|
o 7. místo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Péráci |
10 |
|
Biberon - Bartoš M., Žižka J. |
|
7. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biberon |
13 |
|
Péráci - Kunert J., Malý R. |
|
8. |
|
O pohár Sklípku - 24. srpna 2019 - turnaj "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tým č. |
Název týmu |
|
1. kolo |
2. kolo |
3. kolo |
|
počet |
skore |
pořadí |
|
soupeř č. |
výsledek |
skore |
soupeř č. |
výsledek |
skore |
soupeř č. |
výsledek |
skore |
|
výher |
1 |
Sklípek - Švimberský J., Šebek V. |
|
2 |
1:11 |
-10 |
3 |
11:2 |
9 |
4 |
11:1 |
10 |
|
2 |
9 |
2. |
2 |
IA - Vedralová A., Malínská I. |
|
1 |
11:1 |
10 |
6 |
9:11 |
-2 |
5 |
11:2 |
9 |
|
2 |
17 |
1. |
3 |
B a R - Švimberská B., Řezníčková R. |
|
4 |
11:3 |
8 |
1 |
2:11 |
-9 |
6 |
11:3 |
8 |
|
2 |
7 |
3. |
4 |
Rum - Chňoupek J., Berčuková T. |
|
3 |
3:11 |
-8 |
5 |
11:10 |
1 |
1 |
1:11 |
-10 |
|
1 |
-17 |
6. |
5 |
Lupáci - Čejpa M., Lukeš J. |
|
6 |
11:7 |
4 |
4 |
10:11 |
-1 |
2 |
2:11 |
-9 |
|
1 |
-6 |
4. |
6 |
Srny - Srnská J., Srnský L. st. |
|
5 |
7:11 |
-4 |
2 |
11:9 |
2 |
3 |
3:11 |
-8 |
|
1 |
-10 |
5. |
|
|