1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
ROZPIS  ZIMA  2018-19
Datum den hřiště 17.00 hod.   19.00 hod.
               
13. listopad úterý 1 Bilďovi Srnky   Hra team Přátelé
2 Kouličky Fotbalisti   Rouleři Kulatice
3 B & R Cápci   Tornádo Biberon
4 Hra team Biberon      
15. listopad čtvrtek 1 Sněhuláci Sklípek   Mladí Pozor
2 Bímáci Šroáci   Etienni Kopáčata
3 Mladí Kopáčata   Sněhuláci Bímáci
4          
               
20. listopad úterý 1 Mladí Přátelé   Etienni Pozor
2 Bilďovi Kulatice   Bímáci Cápci
3 Kopáčata Fotbalisti   Bilďovi Přátelé
4          
22. listopad čtvrtek 1 Sněhuláci Srnky   Rouleři Tornádo
2 Hra team Sklípek   B & R Biberon
3 Rouleři Biberon   Kouličky Šroáci
4          
               
27. listopad

LIGA SE

NEHRAJE

úterý

!!!!!!!!!

1 Mladí Sklípek   Kopáčata Šroáci
2 Fotbalisti Cápci   Kouličky Cápci
3 Bilďovi Sněhuláci   Fotbalisti Pozor
4 !!!!! PŘEDEHRÁT   ODLOŽIT !!!!!
29. listopad čtvrtek 1 Hra team Srnky   Tornádo Kulatice
2 Rouleři B & R   Biberon Přátelé
3 Bímáci Biberon   B & R Hra team
4       Rouleři Kouličky
               
4. prosinec

LIGA SE

NEHRAJE

úterý

!!!!!!!!!

1 Bilďovi Hra team   Kopáčata Cápci
2 Tornádo B & R   Mladí Srnky
3 Fotbalisti Přátelé   Kouličky Biberon
4 Mladí Kouličky   PŘEDEHRÁT ODLOŽIT
6. prosinec čtvrtek 1 Etienni Sklípek   Pozor Šroáci
2 Pozor Kulatice   Sněhuláci Kulatice
3 Sněhuláci Šroáci   Rouleři Bímáci
4 Tornádo Bímáci   Tornádo B & R
               
11. prosinec úterý 1 Etienni Srnky   Pozor Cápci
2 Fotbalisti Sklípek   Šroáci Přátelé
3 volno volno   Sklípek Srnky
4 B & R Kulatice   B & R Kouličky
13. prosinec

LIGA SE

NEHRAJE

čtvrtek

!!!!!!!!!

1 Tornádo Bímáci   B & R Kulatice
2 Kopáčata Biberon   Sněhuláci Hra team
3 B & R Kouličky   Rouleři Kouličky
4 !!!!! PŘEDEHRÁT   ODLOŽIT !!!!!
               
18. prosinec úterý 1 volno volno   Rouleři Kopáčata
2 Fotbalisti Srnky   Hra team Kulatice
3 Přátelé Cápci   Přátelé Srnky
4 Hra team Kopáčata   Kouličky Biberon
20. prosinec čtvrtek 1 Sněhuláci Mladí   Pozor Biberon
2 Bilďovi Etienni   Bilďovi Sněhuláci
3 B & R Bímáci   Šroáci Sklípek
4          
               
3. leden čtvrtek 1 Kouličky Etienni   Kouličky Sklípek
2 Bilďovi Sklípek   Sněhuláci Přátelé
3 B & R Šroáci   Hra team Pozor
4 Sněhuláci Pozor   Rouleři Etienni
               
8. leden úterý 1 Bilďovi Fotbalisti   Hra team Fotbalisti
2 Sněhuláci Etienni   B & R Etienni
3 Hra team Mladí   Cápci Sklípek
4 Kopáčata Cápci   Mladí Kouličky
10. leden čtvrtek 1 Bímáci Kulatice   Šroáci Srnky
2 Přátelé Etienni   Rouleři Pozor
3 Tornádo Kouličky   Tornádo Kopáčata
4          
               
15. leden úterý 1 Sněhuláci Fotbalisti   Bímáci Kouličky
2 Bilďovi Kopáčata   B & R Kopáčata
3 Mladí Kulatice   Hra team Etienni
4 Bímáci Etienni   Bilďovi Šroáci
17. leden čtvrtek 1 Rouleři Přátelé   Sklípek Biberon
2 Cápci Biberon   Cápci Srnky
3 Pozor Srnky   Tornádo Pozor
4 Tornádo Mladí   Bilďovi Mladí
               
22. leden úterý 1 Bilďovi Cápci   B & R Pozor
2 Mladí Etienni   Kouličky Kulatice
3 Bímáci Fotbalisti   Sněhuláci Biberon
4          
24. leden čtvrtek 1 Tornádo Přátelé   Tornádo Šroáci
2 Hra team Šroáci   Kopáčata Přátelé
3 Kopáčata Srnky   Rouleři Sklípek
4          
               
29. leden úterý 1 Sněhuláci Cápci   Rouleři Srnky
2 Bilďovi Biberon   Bímáci Pozor
3 Mladí Fotbalisti   Tornádo Sklípek
4 Bímáci Sklípek   Fotbalisti Biberon
31. leden čtvrtek 1 Kouličky Kopáčata   B & R Přátelé
2       Etienni Šroáci
3 Etienni Kulatice   Kopáčata Kulatice
4          
               
5. únor úterý 1 Etienni Fotbalisti   Sklípek Kulatice
2 B & R Sklípek   Kouličky Pozor
3 Bímáci Kopáčata   Bímáci Přátelé
4       B & R Fotbalisti
7. únor čtvrtek 1 Rouleři Sněhuláci   Biberon Srnky
2 Tornádo Srnky   Rouleři Bilďovi
3 Hra team Cápci   Mladí Šroáci
4          
               
12. únor úterý 1 Mladí Biberon   Bilďovi B & R
2 Bímáci Srnky   Tornádo Sněhuláci
3 Fotbalisti Šroáci   Biberon Kulatice
4          
14. únor čtvrtek 1 Pozor Sklípek   Kopáčata Pozor
2 Kouličky Přátelé   Rouleři Hra team
3 Rouleři Cápci   Etienni Cápci
4 Etienni Kopáčata      
               
19. únor úterý 1 Rouleři Mladí   Kouličky Srnky
2 Bilďovi Bímáci   Šroáci Kulatice
3 Fotbalisti Kulatice   Sněhuláci B & R
4          
21. únor čtvrtek 1 Tornádo Hra team   Tornádo Cápci
2 Kopáčata Sklípek   Pozor Přátelé
3       Etienni Biberon
4          
               
26. únor úterý 1 Šroáci Biberon   Tornádo Etienni
2 Sněhuláci Kouličky   Přátelé Sklípek
3 Hra team Bímáci   Bilďovi Kouličky
4 Bilďovi Tornádo      
28. únor čtvrtek 1 Srnky Kulatice      
2 B & R Mladí   Rouleři Fotbalisti
3       Cápci Kulatice
4          
               
5. březen úterý 1 Hra team Kouličky      
2 Tornádo Fotbalisti   B & R Srnky
3 Sněhuláci Kopáčata   Bilďovi Pozor
4          
7. březen čtvrtek 1 Bímáci Mladí   Rouleři Šroáci
2 Šroáci Cápci   Mladí Cápci
3 Přátelé Kulatice      
4          
               
Všechny následující zápasy jsou od 17.00 - na dva vítězné, do 13. bodů
12. březen úterý 1 čtvrtfinále 1-8      
3 čtvrtfinále 4-5      
14. březen čtvrtek 1 čtvrtfinále 2-7      
3 čtvrtfinále 3-6      
               
19. březen úterý 1 semifinále (vítěz 1-8) - (vítěz 4-5)       
3 semifinále (vítěz 2-7) - (vítěz 3-6)       
21. březen čtvrtek 1 finále    
3 o 3. místo    
               
26. březen úterý 1 náhradní  termín      
3 náhradní  termín      
               
!!!!!      DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ      !!!!!
!!! Náhradní termíny, odkládání a předehrávání zápasů !!!
             
Všechny termíny na neobsazených hřištích (převážně č. 4) lze využívat na odložené (předehrané) zápasy.
Je ale nutné včas zapsat do rozpisu v Divadle a současně nahlásit změnu (731621341 Řezníček),