1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 
Přehled vítězů - Zlatý košonek
1997
pořadí název týmu hráči
1.   Štěpánek P. Štěpánek M. Žižková  
         
1998
pořadí název týmu hráči
1.   Švimberský Žižka Kerekanič  
         
1999
pořadí název týmu hráči
1. ZKL Řehoř Mikšík Tišer Valešová
2. Sklípek Srnská Švimberský Kubizňák  
3. MPM Vrbata Vrbatová Žižková  
         
2000
pořadí název týmu hráči
1. Petra team Vrbata Jezdínský Kunert  
2. Trutnov 1 Čermák Dvořáčková Jahoda  
3. Rebels Blažek M. Chvojková Štěpánková  
         
2001
pořadí název týmu hráči
1. Petra team Vrbata Jezdínský Kunert  
2. M.A.S.H. Řehoř Tišer Patka  
3. Malteam Žižka Vencl Mašek Brázda ml.
         
2002
pořadí název týmu hráči
1. Petra team Vrbata Jezdínský Kunert  
2. Malteam Žižka Vencl Mašek  
3. Krnap Bílek Klusová Řezníček  
         
2003
pořadí název týmu hráči
1. Teletubbies Bílek Štěpánek P. Vencl  
2. Tři veteráni Rádl Tišer Brázda st.  
3. Tři Vrbata Jezdínský Kunert  
         
2004
pořadí název týmu hráči
1. Tučňáci Čermák Čermáková Brázda ml.  
2. Kudy kam? Klusová Vencl Presl  
3. Alfi Řehoř Šíla Patka  
         
2005
pořadí název týmu hráči
1. Kudy kam? Klusová Vencl Brázda ml.  
2. Torpéda Žižka Trýzna Mašek  
3. Holky Sklípek Srnská Švecová Slavíková  
         
2006
pořadí název týmu hráči
1. Kudy kam? Klusová Vencl Brázda ml.  
2. Kulový "C" Řezníček Bím Brázda st.  
3. H.I.T. Mašek Žižka Vacek  
         
2007
pořadí název týmu hráči
1. Kulový "H" Řezníček Bím Štěpánek P.  
2. Trutnov Čermák Čermáková Žižka  
3. Kudy kam? Klusová L. Vencl Klusová I.  
         
2008
pořadí název týmu hráči
1.   Jezdínský Kunert Malý  
2.   Bílek Bílková Hanč  
3.   Štechová Řezníčková Bímová  
         
2009
pořadí název týmu hráči
1. Lánov Řezníček Bím Vencl  
2. Esa Čermáková Vajová Tyčová  
3. Netuším Mašek Bartošová K. Bartoš  
         
2010
pořadí název týmu hráči
1. Potlesk prosím Brázda ml. Bartošová K. Šebek  
2. Hlavy Mašek Bím Brázda st.  
3. Víme kam? Vencl Venclová Srnský  
         
2011
pořadí název týmu hráči
1. Sklípek Švimberský Štechová Čermák  
2. Kudy kam? Vencl Venclová Kynčl P. ml.  
3. Kluci Řezníček Trýzna Žižka  
         
2012
pořadí název týmu hráči
1. Cool-team Řezníček Mašek Kapeš  
2. Košťata Hladký Bartošová K. Šebek  
3. 3 B Bartoš Bartošová Z. Brázda st.  
         
2013
pořadí název týmu hráči
1. Huhuláci Řezníček Mašek Bartošová K.  
2. Zrovna nevím Vencl Venclová Kapeš  
3. Tahouni Žižka Tauchmanová R. Havel  
         
2014
pořadí název týmu hráči
1. Sluníčka Matoušek Kapeš Havel  
2. Fousáči Šebek Trýzna Hladký  
3. Wilda team Sládková Čermák Vajová  
         
2015
pořadí název týmu hráči
1. Sluníčka Matoušek Kapeš Havel  
2. Blančiny koloušci Bílek Bílková Srnský  
3. VEBA Bartoš Vedralová Vedral F.  
         
2016
pořadí název týmu hráči
1. Sklípek Švimberský Sládková Čermák  
2. Kulový H Řezníček Bím Štěpánek P.  
3. Sluníčka Matoušek Kapeš Havel  
         
2017
pořadí název týmu hráči
1. ALHOJA Žižka Vedral J. Vedralová  
2. Blančiny koloušci Řezníček Bím Bílková  
3. EPE Blažek  Matějíčková Vajová  
         
2018
pořadí název týmu hráči
1. Blankaboys Bílek D. Bílková Řezníček  
2. Srajdy Šebek Nývlt Pěnička  
3. ALHOJA Žižka Vedral J. Vedralová  
         
2019
pořadí název týmu hráči
1. Blančiny koloušci Bílek D. Bílková Řezníček  
2. Fanatici Michalička Srnský J. Maršík  
3. Kopr Mašek P. Mašek M. Bartošová K.  
         
2020
pořadí název týmu hráči
1. GOAT Michalička L. Bílek V. Vedral F.  
2. Sincy Kapeš R. Srnský J. Maršík J.  
3. Rosničky Brázda V. ml. Kadavá P. Farská N.  
         
2021
pořadí název týmu hráči
1. Hafani Havel Bílková Vajová  
2. Šroťáci Matoušek Kynčl Petr Blažek  
3. Sklípek Švimberský Švimberská B. Řezníčková R.  
         
2022
pořadí název týmu hráči
1. Sklípek Švimberský J. Bílek V. Žižka J.  
2. Čolci Brázda st. Kunert Malý  
3. Šroťáci Matoušek Kynčl Petr Kynčlová  
         
2023
pořadí název týmu hráči
1. Sklípek Švimberský Matoušek Kynčl Pavel  
2. Špunti Kadavá Maršík Kobr  
3. Hřebíci Řezníček Sládková Bílková  
         
2024
pořadí název týmu hráči
1. Boží bojovníci Srnský L Šebek Trýzna  
2. Sněhuláci Kobrová Kobr Havel  
3. Adepti Řezníček Sládková Bílek V.  

 

Zlatý košonek - jednotlivci podle medailí
         
    zlato stříbro bronz
1 Řezníček Jiří 6 3 4
2 Švimberský Jan 5 1 1
3 Vencl Aleš 4 4 3
4 Kunert Jaroslav 4 1 1
5 Brázda Vladimír ml. 4 0 1
6 Jezdínský Petr 4 0 1
7 Žižka Jaroslav 3 3 5
8 Bílková Blanka 3 3 1
9 Bílek Daniel 3 2 1
10 Čermák Wilhelm 3 2 1
11 Kapeš Roman 3 2 1
12 Havel Michal 3 1 2
13 Matoušek Vladimír 3 1 2
14 Štěpánek Petr 3 1 0
15 Vrbata Miroslav 3 0 2
16 Bím Luboš 2 4 0
17 Mašek Pavel 2 3 4
18 Venclová (Klusová) Lucie 2 3 3
19 Šebek Viktor 2 3 0
20 Bartošová Kristýna 2 1 2
21 Bílek Vojta 2 0 1
22 Čermáková (Dvořáčková) Helena 1 3 0
23 Trýzna Petr 1 2 1
24 Tišer Vladimír 1 2 0
25 Vajová Eva 1 1 2
26 Řehoř Karel 1 1 1
27 Srnský Lubomír 1 1 1
28 Malý Radek 1 1 0
29 Michalička Lukáš 1 1 0
30 Sládková Hana 1 0 3
31 Švimberská (Štechová) Blanka 1 0 2
32 Vedralová Alena 1 0 2
33 Vedral Filip 1 0 1
34 Vedral Jan 1 0 1
35 Žižková Martina 1 0 1
36 Kerekanič Jan 1 0 0
37 Kynčl Pavel 1 0 0
38 Mikšík Rudolf 1 0 0
39 Štěpánek Michal 1 0 0
40 Valešová Zdena 1 0 0
41 Brázda Vladimír st. 0 4 1
42 Maršík Jakub 0 3 0
43 Kynčl Petr ml. 0 2 1
44 Hladký Jaroslav 0 2 0
45 Kobr Štěpán 0 2 0
46 Srnský Jakub 0 2 0
47 Blažek Pavel 0 1 1
48 Kadavá Petra 0 1 1
49 Patka Petr 0 1 1
50 Srnská Jana 0 1 1
51 Hanč Jaroslav 0 1 0
52 Jahoda 0 1 0
53 Kobrová Petra 0 1 0
54 Kubizňák Miloš 0 1 0
55 Nývlt Adam 0 1 0
56 Pěnička Jan 0 1 0
57 Presl Petr 0 1 0
58 Rádl Miloš 0 1 0
59 Tyčová Iveta 0 1 0
60 Bartoš Martin 0 0 3
61 Řezníčková Radka 0 0 2
62 Bartošová Zuzana 0 0 1
63 Bímová Alena 0 0 1
64 Blažek Martin 0 0 1
65 Blažková (Chvojková) Hana 0 0 1
66 Farská Natálie 0 0 1
67 Klusová Ivona 0 0 1
68 Kynčlová Alena 0 0 1
69 Mašek Milan 0 0 1
70 Matějíčková Eva 0 0 1
71 Slavíková Dáša 0 0 1
72 Šíla Vladimír 0 0 1
73 Štěpánková Zdeňka 0 0 1
74 Švecová Lída 0 0 1
75 Tauchmanová Radka 0 0 1
76 Vacek Radim 0 0 1
77 Vrbatová Petra 0 0 1