1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 

ZIMNÍ LIGA DVOJIC 2021 - 22            aktualizováno: 15.03.2022

                          Soupisky:

1 KOMETY Schliegsbirová Zdenka Malínská Ivana Tunklová Pavla
2 KOM Kobrová Petra Kobr Štěpán Mašek Milan
3 DRŽÁCI Řezníček Jiří Sládková Hana Štverková Renata
4 POZOR Kynčl Petr Kynčlová Alena Kynčl Martin
5 HALUZÁCI Lukeš Jakub Čejpa Marek Michalička Jan
6 GRÁCIE Kholová Zdenka Kratochvílová Marie Novotná Alžběta
7 B & R Řezníčková Radka Švimberská Blanka  
8 SKLÍPEK Švimberský Jan Matoušek Vladimír  
9 HAFANI Havel Michal Nývlt Adam Nývltová Kamila
10 BÍMÁCI Bím Luboš Bímová Alena Novotný Miroslav
11 KOPÁČATA Kopáčová Jitka Kopáč Karel Erben Ladislav
12 PŘÁTELÉ Vajová Eva Brázda Vladimír st. Novotný Petr
13 PMP Blažková Marie Ton Petr Blažek Petr
14 KULATICE Kubánek Luboš Řezníček Zbyněk Bydžovský Roman
15 BILĎOVI Bílek Daniel Bílková Blanka Bílek Vojta
16 BIBERON Žižka Jaroslav Bartoš Martin  
17 ETIENNI Štěpánek Petr Štěpánková Zdenka  

 

 

Konečná tabulka po základní části
Pořadí   odehrané                       zápasy celkové skore                 (+)  (-) prohry výhry
skore
                 
1. BILĎOVI 32 341 : 137 204 2 30
2. BIBERON 32 308 : 214 94 11 21
3. DRŽÁCI 32 295 : 234 61 12 20
4. PŘÁTELÉ 32 303 : 244 59 12 20
5. POZOR 32 299 : 249 50 12 20
6. SKLÍPEK 32 275 : 247 28 13 19
7. HAFANI 32 294 : 236 58 14 18
8. B & R 32 250 : 260 -10 17 15
9. KOPÁČATA 32 256 : 274 -18 17 15
10. HALUZÁCI 32 251 : 271 -20 17 15
11. BÍMÁCI 32 263 : 286 -23 17 15
12. KOM  32 259 : 287 -28 17 15
13. ETIENNI 32 252 : 261 -9 18 14
14. KOMETY 32 244 : 291 -47 18 14
15. KULATICE 32 188 : 307 -119 24 8
16. PMP 32 176 : 330 -154 25 7
17. GRÁCIE 32 193 : 319 -126 26 6

 

Konečné pořadí
       
  tým počet odehraných zápasů výhry prohry
         
1 BILĎOVI 39 36 3
2 BIBERON 39 26 13
3 DRŽÁCI 40 24 16
4 PŘÁTELÉ 40 23 17
5 POZOR 35 21 14
6 SKLÍPEK 35 20 15
7 HAFANI 34 18 16
8 B & R 34 15 19
9 KOPÁČATA 32 15 17
10 HALUZÁCI 32 15 17
11 BÍMÁCI 32 15 17
12 KOM  32 15 17
13 ETIENNI 32 14 18
14 KOMETY 32 14 18
15 KULATICE 32 8 24
16 PMP 32 7 25
17 GRÁCIE 32 6 26

 

      úterý 1.3.    17.00                                                
1 hřiště   1 Bilďovi 13 13                                                  
8 B a R 7 0                                                  
                                                                   
                          čtvrtek 10.3.                            
                      hřiště   1 Bilďovi 13 13                              
                      Přátelé 4 7                              
                                                                   
      úterý 1.3.    17.30                                                
5 hřiště   3 Pozor 13 8 7                                                
4 Přátelé 6 13 13                                                
                                              Finále        
                                              úterý 15.3.        
                                          hřiště   1 Bilďovi 13 7 13   1. místo  
                                          Biberon 4 13 12   2. místo  
                                                                   
      čtvrtek 3.3.    17.00                                                
3 hřiště   3 Držáci 13 5 13                                                
6 Sklípek 12 13 5                                                
                                                                   
                          čtvrtek 10.3.                            
                      hřiště   3 Držáci 8 8                              
                      Biberon 13 13                              
                                                                   
      čtvrtek 3.3.    17.00                                                
7 hřiště   1 Hafani 8 12                             o 3. místo        
2 Biberon 13 13                             úterý 15.3.        
                                          hřiště   3 Přátelé 13 4 12   4. místo  
                                          Držáci 8 13 13   3. místo  

 

 

 

 

  vzájemné zápasy  
kontumačně 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  
   
1                    Komety X 11 : 0 9 : 11 11 : 9 11 : 4 11 : 1 11 : 7 4 : 11 6 : 11 11 : 9 4 : 11 4 : 11 9 : 11 11 : 6 9 : 11 0 : 11 11 : 10  
11 : 10 11 : 3 3 : 11 9 : 11 11 : 9 5 : 11 4 : 11 1 : 11 11 : 10 9 : 11 11 : 10 11 : 5 0 : 11 5 : 11 6 : 11 3 : 11  
2                    KOM 0 : 11 X 7 : 11 11 : 9 11 : 6 11 : 2 5 : 11 11 : 9 11 : 6 5 : 11 11 : 0 11 : 10 11 : 6 9 : 11 4 : 11 1 : 11 4 : 11  
10 : 11 11 : 10 8 : 11 11 : 6 11 : 9 6 : 11 2 : 11 9 : 11 11 : 4 10 : 11 5 : 11 11 : 6 11 : 8 1 : 11 8 : 11 11 : 9  
3                      Držáci 11 : 9 11 : 7 X 11 : 7 11 : 6 10 : 11 11 : 8 4 : 11 11 : 10 5 : 11 11 : 4 5 : 11 10 : 11 11 : 2 3 : 11 9 : 11 11 : 2  
3 : 11 10 : 11 7 : 11 11 : 2 11 : 2 11 : 5 11 : 3 11 : 7 11 : 3 11 : 5 9 : 11 11 : 10 11 : 1 0 : 11 11 : 1 11 : 8  
4                Pozor 9 : 11 9 : 11 7 : 11 X 11 : 2 11 : 8 11 : 2 4 : 11 4 : 11 6 : 11 11 : 8 11 : 7 10 : 11 4 : 11 7 : 11 5 : 11 11 : 9  
11 : 3 11 : 8 11 : 7 11 : 6 11 : 9 11 : 3 11 : 1 11 : 8 10 : 11 11 : 6 4 : 11 11 : 5 11 : 0 11 : 10 11 : 10 11 : 5  
5                    Haluzáci 4 : 11 6 : 11 6 : 11 2 : 11 X 11 : 4 6 : 11 8 : 11 11 : 4 7 : 11 8 : 11 11 : 9 11 : 2 11 : 6 4 : 11 11 : 9 11 : 8  
11 : 9 6 : 11 2 : 11 6 : 11 11 : 6 11 : 9 11 : 4 11 : 8 3 : 11 11 : 4 9 : 11 11 : 1 11 : 1 1 : 11 3 : 11 5 : 11  
6                              Grácie 1 : 11 2 : 11 11 : 10 8 : 11 4 : 11 X 11 : 3 4 : 11 4 : 11 11 : 7 6 : 11 2 : 11 7 : 11 11 : 4 2 : 11 8 : 11 11 : 0  
9 : 11 9 : 11 2 : 11 9 : 11 6 : 11 0 : 11 5 : 11 8 : 11 10 : 11 11 : 9 7 : 11 1 : 11 1 : 11 2 : 11 8 : 11 2 : 11  
7                    B & R 7 : 11 11 : 5 8 : 11 2 : 11 11 : 6 3 : 11 X 11 : 0 3 : 11 11 : 4 7 : 11 5 : 11 11 : 0 11 : 10 3 : 11 1 : 11 8 : 11  
11 : 5 11 : 6 5 : 11 3 : 11 9 : 11 11 : 0 10 : 11 11 : 0 11 : 7 2 : 11 8 : 11 11 : 3 11 : 9 1 : 11 11 : 10 11 : 8  
8                    Sklípek 11 : 4 9 : 11 11 : 4 11 : 4 11 : 8 11 : 4 0 : 11 X 2 : 11 11 : 7 11 : 7 6 : 11 11 : 2 11 : 6 3 : 11 10 : 11 11 : 4  
11 : 4 11 : 2 3 : 11 1 : 11 4 : 11 11 : 5 11 : 10 11 : 8 11 : 6 10 : 11 11 : 10 11 : 1 4 : 11 8 : 11 11 : 8 6 : 11  
9                       Hafani 11 : 6 6 : 11 10 : 11 11 : 4 4 : 11 11 : 4 11 : 3 11 : 2 X 11 : 1 11 : 10 10 : 11 11 : 3 11 : 2 9 : 11 11 : 7 1 : 11  
11 : 1 11 : 9 7 : 11 8 : 11 8 : 11 11 : 8 0 : 11 8 : 11 11 : 6 10 : 11 11 : 6 11 : 2 11 : 3 10 : 11 5 : 11 11 : 5  
10                 Bímáci 9 : 11 11 : 5 11 : 5 11 : 6 11 : 7 7 : 11 4 : 11 7 : 11 1 : 11 X 3 : 11 11 : 5 11 : 9 11 : 7 3 : 11 11 : 7 11 : 6  
10 : 11 4 : 11 3 : 11 11 : 10 11 : 3 11 : 10 7 : 11 6 : 11 6 : 11 6 : 11 5 : 11 11 : 6 11 : 4 7 : 11 11 : 9 10 : 11  
11                    Kopáčata 11 : 4 0 : 11 4 : 11 8 : 11 11 : 8 11 : 6 11 : 7 7 : 11 10 : 11 11 : 3 X 7 : 11 11 : 1 9 : 11 11 : 1 5 : 11 2 : 11  
11 : 9 11 : 10 5 : 11 6 : 11 4 : 11 9 : 11 11 : 2 11 : 10 11 : 10 11 : 6 7 : 11 11 : 4 11 : 6 0 : 11 3 : 11 5 : 11  
12                              Přátelé 11 : 4 10 : 11 11 : 5 7 : 11 9 : 11 11 : 2 11 : 5 11 : 6 11 : 10 5 : 11 11 : 7 X 11 : 1 11 : 9 3 : 11 10 : 11 11 : 6  
10 : 11 11 : 5 11 : 9 11 : 4 11 : 9 11 : 7 11 : 8 10 : 11 6 : 11 11 : 5 11 : 7 11 : 3 11 : 0 7 : 11 3 : 11 3 : 11  
13                              PMP 11 : 9 6 : 11 11 : 10 11 : 10 2 : 11 11 : 7 0 : 11 2 : 11 3 : 11 9 : 11 1 : 11 1 : 11 X 9 : 11 0 : 11 4 : 11 6 : 11  
5 : 11 6 : 11 10 : 11 5 : 11 1 : 11 11 : 1 3 : 11 1 : 11 2 : 11 6 : 11 4 : 11 3 : 11 7 : 11 3 : 11 11 : 10 11 : 8  
14                    Kulatice 6 : 11 11 : 9 2 : 11 11 : 4 6 : 11 4 : 11 10 : 11 6 : 11 2 : 11 7 : 11 11 : 9 9 : 11 11 : 9 X 7 : 11 0 : 11 6 : 11