1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 

ZIMNÍ LIGA DVOJIC 2022 - 23            aktualizováno: 16.03.2023

                          Soupisky:

start. č.  název týmu složení
         
1.  Přátelé Vajová Eva Brázda Vladimír st.  
2. Kobrakoncza Kobrová Petra Kobr Štěpán Rakoncza Roman
3. Cápci Mašek Milan Mašek Pavel Novotný Miroslav
4. Grácie Kholová Zdenka Kratochvílová Marie Novotná Alžběta
5. Sklípek Švimberský Jan Matoušek Vladimír  
6. Pozor Kynčl Petr Kynčlová Alena Kynčl Martin
7. Komety Schliegsbirová Zdena Malínská Ivana Zaplatílková Dagmar
8. B & R Švimberská Blanka Řezníčková Radka  
9. Držáci Řezníček Jiří Sládková Hana Štverková Renata
10. Biberon Bartoš Martin Žižka Jaroslav  
11. Bímáci Bím Luboš Bímová Alena  
12. Hafčert Havel Michal Erben Ladislav  
13. Bilďovi Bílek Daniel Bílková Blanka Bílek Vojtěch
14. Hospodyňky Lukeš Jakub Čejpa Marek Kříž Jan
15. Etienni Štěpánek Petr Štěpánková Zdenka  

 

Konečná tabulka po základní části
Pořadí   odehrané                       zápasy celkové skore                 (+)  (-) prohry výhry
skore
                 
1. BILĎOVI 28 279 : 169 110 7 21
2. HOSPODYŇKY 28 248 : 223 25 10 18
3. PŘÁTELÉ 28 240 : 204 36 11 17
4. POZOR 28 260 : 232 28 11 17
5. BÍMÁCI 28 232 : 210 22 11 17
6. SKLÍPEK 28 255 : 189 66 12 16
7. DRŽÁCI 28 238 : 234 4 14 14
8. KOBRAKONCZA 28 236 : 233 3 14 14
9. ETIENNI 28 214 : 241 -27 14 14
10. BIBERON 28 222 : 256 -34 15 13
11. CÁPCI 28 244 : 249 -5 16 12
12. HAFČERT 28 235 : 240 -5 16 12
13. GRÁCIE 28 203 : 259 -56 17 11
14. B & R 28 212 : 257 -45 19 9
15. KOMETY 28 163 : 285 -122 23 5

 

 

      čtvrtek  2.3.    17.00                                                
1 hřiště   1 Bilďovi 13 13                                                  
8 Kobrakoncza 12 7                                                  
                                                                   
                          úterý 14.3.  17.00                            
                      hřiště   1 Bilďovi 8 13 13                            
                      Pozor 13 10 4                            
                                                                   
      čtvrtek  2.3.    17.00                                                
5 hřiště   3 Bímáci 13 8 4                                                
4 Pozor 2 13 13                                                
                                              Finále        
                                              čtvrtek 16.3.  17.00        
                                          hřiště   1 Bilďovi 4 12     1. Hospodyňky  
                                          Hospodyňky 13 13     2. Bilďovi  
                                                                   
      úterý  7.3.    17.00                                                
3 hřiště   3 Přátelé 13 10 10                                                
6 Sklípek 5 13 13                                                
                                                                   
                          úterý 14.3.  17.00                            
                      hřiště   3 Sklípek 9 9                              
                      Hospodyňky 13 13                              
                                                                   
      úterý  7.3.    17.00                                                
7 hřiště   1 Držáci 1 12                             o 3. místo        
2 Hospodyňky 13 13                             čtvrtek 16.3.  17.00        
                                          hřiště   3 Pozor 13 5 7   3. Sklípek  
                                          Sklípek 9 13 13   4. Pozor  

 

KONEČNÉ POŘADÍ:

  tým počet odehraných zápasů výhry prohry
         
1 HOSPODYŇKY 34 24 10
2 BILĎOVI 35 25 10
3 SKLÍPEK 36 20 16
4 POZOR 37 21 16
5 PŘÁTELÉ 31 18 13
6 BÍMÁCI 31 18 13
7 DRŽÁCI 30 14 16
8 KOBRAKONCZA 30 14 16
9 ETIENNI 28 14 14
10 BIBERON 28 13 15
11 CÁPCI 28 12 16
12 HAFČERT 28 12 16
13 GRÁCIE 28 11 17
14 B & R 28 9 19
15 KOMETY 28 5 23

 

 

 

  vzájemné zápasy
kontumačně 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  
   
1                    Přátelé X 11 : 2 11 : 3 11 : 1 11 : 6 10 : 11 11 : 8 11 : 10 1 : 11 9 : 11 11 : 2 3 : 11 3 : 11 0 : 11 11 : 3  
7 : 11 9 : 11 11 : 7 5 : 11 3 : 11 11 : 3 11 : 7 11 : 4 11 : 4 3 : 11 11 : 8 11 : 5 11 : 9 11 : 1  
2                    Kobrakoncza 2 : 11 X 11 : 8 6 : 11 5 : 11 7 : 11 11 : 2 3 : 11 8 : 11 11 : 1 9 : 11 11 : 7 7 : 11 11 : 4 3 : 11  
11 : 7 8 : 11 11 : 3 11 : 9 11 : 4 11 : 6 11 : 3 11 : 5 11 : 10 8 : 11 11 : 10 3 : 11 6 : 11 7 : 11  
3                      Cápci 3 : 11 8 : 11 X 11 : 9 11 : 2 8 : 11 11 : 9 11 : 9 11 : 3 9 : 11 9 : 11 11 : 8 11 : 5 10 : 11 8 : 11  
11 : 9 11 : 8 9 : 11 11 : 3 6 : 11 4 : 11 11 : 5 2 : 11 8 : 11 7 : 11 11 : 3 9 : 11 10 : 11 2 : 11  
4                Grácie 1 : 11 11 : 6 9 : 11 X 11 : 7 11 : 10 11 : 5 4 : 11 8 : 11 1 : 11 6 : 11 3 : 11 3 : 11 11 : 6 9 : 11  
7 : 11 3 : 11 11 : 9 2 : 11 11 : 10 11 : 9 11 : 2 7 : 11 9 : 11 11 : 0 11 : 8 4 : 11 4 : 11 2 : 11  
5                    Sklípek 6 : 11 11 : 5 2 : 11 7 : 11 X 11 : 1 11 : 1 11 : 3 7 : 11 11 : 5 9 : 11 10 : 11 11 : 5 11 : 2 11 : 6  
11 : 5 9 : 11 3 : 11 11 : 2 3 : 11 7 : 11 9 : 11 11 : 2 7 : 11 11 : 2 11 : 1 11 : 10 11 : 3 11 : 4  
6                              Pozor 11 : 10 11 : 7 11 : 8 10 : 11 1 : 11 X 11 : 8 10 : 11 11 : 10 11 : 5 11 : 5 3 : 11 11 : 5 10 : 11 11 : 8  
11 : 3 4 : 11 11 : 6 10 : 11 11 : 3 11 : 3 11 : 9 11 : 6 7 : 11 8 : 11 11 : 8 7 : 11 11 : 7 3 : 11  
7                    Komety 8 : 11 2 : 11 9 : 11 5 : 11 1 : 11 8 : 11 X 1 : 11 5 : 11 11 : 3 4 : 11 11 : 8 6 : 11 7 : 11 3 : 11  
3 : 11 6 : 11 11 : 4 9 : 11 11 : 7 3 : 11 5 : 11 11 : 10 5 : 11 3 : 11 0 : 11 2 : 11 8 : 11 5 : 11  
8                    B  &  R 10 : 11 11 : 3 9 : 11 11 : 4 3 : 11 11 : 10 11 : 1 X 1 : 11 9 : 11 3 : 11 5 : 11 6 : 11 2 : 11 11 : 6  
7 : 11 3 : 11 5 : 11 2 : 11 11 : 9 9 : 11 11 : 5 9 : 11 9 : 11 5 : 11 11 : 1 8 : 11 8 : 11 11 : 9  
9                       Držáci 11 : 1 11 : 8 3 : 11 11 : 8 11 : 7 10 : 11 11 : 5 11 : 1 X 11 : 8 11 : 9 9 : 11 1 : 11 8 : 11 11 : 0  
4 : 11 5 : 11 11 : 2 11 : 7 2 : 11 6 : 11 10 : 11 11 : 9 11 : 10 2 : 11 10 : 11 4 : 11 11 : 5 10 : 11  
10                 Biberon 11 : 9 1 : 11 11 : 9 11 : 1 5 : 11 5 : 11 3 : 11 11 : 9 8 : 11 X 8 : 11 11 : 10 0 : 11 1 : 11 11 : 4  
4 : 11 10 : 11 11 : 8 11 : 9 11 : 7 11 : 7 11 : 5 11 : 9 10 : 11 3 : 11 7 : 11 6 : 11 8 : 11 11 : 4  
11                    Bímáci 2 : 11 11 : 9 11 : 9 11 : 6 11 : 9 5 : 11 11 : 4 11 : 3 9 : 11 11 : 8 X 2 : 11 4 : 11 8 : 11 11 : 2  
11 : 3 11 : 8 11 : 7 0 : 11 2 : 11 11 : 8 11 : 3 11 : 5 11 : 2 11 : 3 2 : 11 4 : 11 11 : 0 7 : 11  
12                              Hafčert 11 : 3 7 : 11 8 : 11 11 : 3 11 : 10 11 : 3 8 : 11 11 : 5 11 : 9 10 : 11 11 : 2 X 2 : 11 9 : 11 9 : 11  
8 : 11 10 : 11 3 : 11 8 : 11 1 : 11 8 : 11 11 : 0 1 : 11 11 : 10 11 : 7 11 : 2 2 : 11 11 : 10 9 : 11  
13                             Bilďovi 11 : 3 11 : 7 5 : 11 11 : 3 5 : 11 5 : 11 11 : 6 11 : 6 11 : 1 11 : 0 11 : 4 11 : 2 X 8 : 11 11 : 7  
5 : 11 11 : 3 11 : 9 11 : 4 10 : 11 11 : 7 11 : 2 11 : 8 11 : 4 11 : 6 11 : 4 11 : 2 11 : 4 10 : 11  
14                    Hospodyňky 11 : 0 4 : 11 11 : 10 6 : 11 2 : 11 11 : 10 11 : 7 11 : 2 11 : 8 11 : 1 11 : 8 11 : 9 11 : 8 X 11 : 3  
9 : 11 11 : 6 11 : 10 11 : 4 3 : 11 7 : 11 11 : 8 11 : 8 5 : 11 11 : 8 0 : 11 10 : 11 4 : 11 11 : 3  
15                  Etienni 3 : 11 11 : 3 11 : 8 11 : 9 6 : 11 8 : 11 11 : 3 6 : 11 0 : 11 4 : 11 2 : 11 11 : 9 7 : 11 3 : 11 X  
1 : 11 11 : 7 11 : 2 11 : 2 4 : 11 11 : 3 11 : 5 9 : 11 11 : 10 4 : 11 11 : 7 11 : 9 11 : 10 3 : 11  

 

 

 Jednotlivci podle vyhraných zápasů 

 

      zápasy 3. kritérium 2. kritérium 1. kritérium
Pořadí   TÝM odehrané prohrané skore % úspěšnosti vyhrané
1 Lukeš Jakub HOSPODYŇKY 29 6 78 79 23
2 Kynčl Petr POZOR 37 16 12 57 21
3-4 Matoušek Vladimír SKLÍPEK 36 16 66 56 20
3-4 Švimberský Jan SKLÍPEK 36 16 66 56 20
5 Bílková Blanka BILĎOVI 25 7 85