1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 

ZIMNÍ LIGA DVOJIC 2023 - 24            aktualizováno: 19.03.2024

                          Soupisky:

start.    číslo název týmu složení týmu
                     
1 SKLÍPEK Švimberský Jan Matoušek Vladimír  
2 POZOR Kynčl Petr Kynčlová Alena Kynčl Martin
3 GRÁCIE Kholová Zdenka Kratochvílová Mária Štverková Renata
4 DRŽÁCI Řezníček Jiří Sládková Hana  
5 KOMETY Schliegsbirová Zdenka Malínská Ivana Zaplatílková Dáša
6 PŘÁTELÉ Brázda Vladimír st. Vajová Eva Erben Ladislav
7 B a R Švimberská Blanka Řezníčková Radka  
8 BÍMÁCI Bím Luboš Bímová Alena  
9 BILĎA DÝM Bílek Dan Srnský Luboš  
10 BIBERON Bartoš Martin Žižka Jaroslav  
11 LABUŽNÍCI Lukeš Jakub Čejpa Marek Kříž Jan
12 KOBRA 11 Kobrová Petra Kobr Štěpán  Shonová Eliška
13 KOPÁČATA Kopáčová Jitka Kopáč Karel  
14 KOLIBŘÍCI Novotný Miroslav Novotná Blanka Novotná Alžběta
15 CÁPCI Mašek Milan Mašek Pavel Nývlt Adam
16 ETIENNI Štěpánek Petr Štěpánková Zdenka  
17  DŮM HRŮZY  Straka Luboš Moravec Dominik  Jeřábek Michal
18  KLUB TYGRŮ  Straka Martin Straka Jiří   

 

Konečná tabulka po základní části
Pořadí   odehrané                       zápasy celkové skore                 (+)  (-) prohry výhry
skore
                 
1. BILĎA DÝM 34 360 : 146 214 2 32
2. BIBERON 34 338 : 227 111 7 27
3. CÁPCI 34 327 : 237 90 9 25
4. LABUŽNÍCI 34 317 : 238 79 12 22
5. DRŽÁCI 34 298 : 244 54 13 21
6. POZOR 34 298 : 227 71 14 20
7. SKLÍPEK 34 291 : 259 32 14 20
8. ETIENNI 34 310 : 240 70 15 19
9. BÍMÁCI 34 286 : 264 22 15 19
10. KOLIBŘÍCI 34 276 : 273 3 17 17
11. PŘÁTELÉ 34 277 : 277 0 17 17
12. KOBRA 11 34 269 : 277 -8 19 15
13. B & R 34 264 : 305 -41 19 15
14. KOPÁČATA 34 267 : 301 -34 21 13
15. KOMETY 34 246 : 307 -61 22 12
16. GRÁCIE 34 224 : 344 -120 26 8
17. KLUB TYGRŮ 34 138 : 361 -223 32 2
18. DŮM HRŮZY 34 107 : 369 -262 32 2

 

          play-off              
hřiště   1 Bilďa dým                      
                úterý 5.3.                                              
                      hřiště   1 Bilďa dým 13 13                                                
    čtvrtek 29.2.   Etienni 4 6                                                
hřiště   3 9 Bímáci 12 7                                                                    
8 Etienni 13 13                             čtvrtek 14. 3./změna 13.3.                           
                                          hřiště   1 Bilďa dým 13 11 13                          
    úterý 27.2.                       Kobra 11 9 13 4                          
hřiště   1 5 Držáci 11 8                                                                    
12 Kobra 11 13 13         čtvrtek 7.3.                                              
                      hřiště   3 Kobra 11 3 13 13                                              
        Labužníci 13 0 8                                              
hřiště                                                           Finále      
4 Labužníci                                                     úterý 19. 3.      
                                                              hřiště   1 Bilďa dým 13 13     1.  
                                                Cápci 9 4     2.  
hřiště   3 Cápci                                                                        
                čtvrtek 7.3.                                              
                      hřiště   1 Cápci 5 13 13                                              
    úterý 27.2.   Pozor 13 3 8                                              
hřiště   3 11 Přátelé 8 13 11                                                                  
6 Pozor 13 12 13                           čtvrtek 14. 3.                           
                                          hřiště   3 Cápci 9 13 13                          
    čtvrtek 29.2.                       Biberon 13 4 11                          
hřiště   1 7 Sklípek 9 13 9                                                                  
10 Kolibříci 13 1 13       úterý 5.3.                                              
                      hřiště   3 Kolibříci 7 7                             o 3. místo      
        Biberon 13 13                             úterý 19. 3.      
hřiště                                                      hřiště   3 Kobra 11 13 13     3.  
2 Biberon                                                 Biberon 10 12     4.  
                                                                                     

 

Konečné pořadí
       
  tým počet odehraných zápasů prohry výhry
         
1 BILĎA DÝM 41 3 38
2 CÁPCI 42 13 29
3 KOBRA 11 44 22 22
4 BIBERON 41 11 30
5 LABUŽNÍCI 37 14 23
6 POZOR 40 17 23
7 ETIENNI 38 17 21
8 KOLIBŘÍCI 39 20 19
9 DRŽÁCI 36 15 21
10 SKLÍPEK 37 16 21
11 BÍMÁCI 36 17 19
12 PŘÁTELÉ 37 19 18
13 B & R 34 19 15
14 KOPÁČATA 34 21 13
15 KOMETY 34 22 12
16 GRÁCIE 34 26 8
17 KLUB TYGRŮ 34 32 2
18 DŮM HRŮZY 34 32 2

 

 

 

 

  vzájemné zápasy
kontumačně 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
   
1                    Sklípek X 11 : 10 11 : 4 5 : 11 11 : 10 11 : 7 7 : 11 2 : 11 7 : 11 11 : 8 2 : 11 3 : 11 11 : 4 3 : 11 8 : 11 11 : 10 11 : 3 11 : 9  
5 : 11 11 : 4 11 : 6 11 : 0 11 : 7 11 : 6 11 : 5 1 : 11 11 : 4 8 : 11 11 : 7 8 : 11 8 : 11 4 : 11 11 : 0 11 : 0 11 : 1  
2                    Pozor 10 : 11 X 11 : 3 0 : 11 11 : 8 11 : 2 11 : 3 11 : 2 6 : 11 0 : 11 11 : 3 11 : 5 11 : 1 11 : 2 9 : 11 0 : 11 11 : 4 11 : 1  
11 : 5 11 : 6 11 : 2 11 : 2 11 : 10 7 : 11 10 : 11 1 : 11 10 : 11 10 : 11 3 : 11 11 : 7 11 : 3 10 : 11 2 : 11 11 : 4 11 : 0  
3                      Grácie 4 : 11 3 : 11 X 4 : 11 7 : 11 9 : 11 11 : 9 7 : 11 4 : 11 7 : 11 11 : 7 8 : 11 9 : 11 3 : 11 0 : 11 11 : 10 11 : 9 11 : 10  
4 : 11 6 : 11 10 : 11 6 : 11 3 : 11 4 : 11 4 : 11 0 : 11 3 : 11 11 : 2 4 : 11 10 : 11 7 : 11 7 : 11 3 : 11 11 : 5 11 : 6  
4                Držáci 11 : 5 11 : 0 11 : 4 X 11 : 3 11 : 9 9 : 11 11 : 7 11 : 4 5 : 11 3 : 11 5 : 11 11 : 6 11 : 9 6 : 11 5 : 11 11 : 1 11 : 2  
6 : 11 2 : 11 11 : 10 11 : 4 11 : 3 11 : 8 11 : 1 1 : 11 6 : 11 10 : 11 11 : 2 11 : 7 5 : 11 11 : 6 4 : 11 11 : 4 11 : 6  
5                    Komety 10 : 11 8 : 11 11 : 7 3 : 11 X 9 : 11 11 : 4 8 : 11 0 : 11 3 : 11 7 : 11 4 : 11 6 : 11 7 : 11 11 : 0 4 : 11 11 : 7 11 : 10  
0 : 11 2 : 11 11 : 6 4 : 11 8 : 11 11 : 8 2 : 11 1 : 11 10 : 11 8 : 11 11 : 7 4 : 11 11 : 8 6 : 11 11 : 4 11 : 1 11 : 3  
6                              Přátelé 7 : 11 2 : 11 11 : 9 9 : 11 11 : 9 X 9 : 11 1 : 11 9 : 11 10 : 11 11 : 6 11 : 6 11 : 4 11 : 9 3 : 11 11 : 10 11 : 1 11 : 1  
7 : 11 10 : 11 11 : 3 3 : 11 11 : 8 11 : 0 11 : 8 5 : 11 2 : 11 11 : 6 2 : 11 4 : 11 11 : 4 0 : 11 7 : 11 11 : 0 11 : 6  
7                    B  &  R 11 : 7 3 : 11 9 : 11 11 : 9 4 : 11 11 : 9 X 8 : 11 10 : 11 5 : 11 1 : 11 11 : 8 11 : 9 4 : 11 10 : 11 1 : 11 11 : 3 11 : 2  
6 : 11 11 : 7 11 : 4 8 : 11 8 : 11 0 : 11 11 : 9 0 : 11 1 : 11 5 : 11 9 : 11 11 : 2 7 : 11 11 : 9 11 : 9 11 : 3 11 : 6  
8                    Bímáci 11 : 2 2 : 11 11 : 7 7 : 11 11 : 8 11 : 1 11 : 8 X 1 : 11 9 : 11 11 : 10 11 : 9 11 : 10 11 : 6 11 : 5 11 : 10 11 : 1 11 : 0  
5 : 11 11 : 10 11 : 4 1 : 11 11 : 2 8 : 11 9 : 11 1 : 11 9 : 11 4 : 11 11 : 3 4 : 11 5 : 11 6 : 11 6 : 11 11 : 1 11 : 2  
9                      Bilďa dým 11 : 7 11 : 6 11 : 4 4 : 11 11 : 0 11 : 9 11 : 10 11 : 1 X 11 : 2 4 : 11 11 : 3 11 : 10 11 : 6 11 : 1 11 : 3 11 : 0 11 : 0  
11 : 1 11 : 1 11 : 0 11 : 1 11 : 1 11 : 5 11 : 0 11 : 1 11 : 9 11 : 8 11 : 4 11 : 4 11 : 6 11 : 8 11 : 9 11 : 2 11 : 2  
10                 Biberon 8 : 11 11 : 0 11 : 7 11 : 5 11 : 3 11 : 10 11 : 5 11 : 9 2 : 11 X 11 : 6 11 : 3 11 : 7 11 : 4 5 : 11 11 : 10 11 : 2 11 : 9  
4 : 11 11 : 10 11 : 3 11 : 6 11 : 10 11 : 2 11 : 1 11 : 9 9 : 11 3 : 11 11 : 7 11 : 6 10 : 11 11 : 9 11 : 6 11 : 1 11 : 0  
11                    Labužníci 11 : 2 3 : 11 7 : 11 11 : 3 11 : 7 6 : 11 11 : 1 10 : 11 11 : 4 6 : 11 X 6 : 11 11 : 5 11 : 2 10 : 11 11 : 1 11 : 5 11 : 3  
11 : 8 11 : 10 2 : 11 11 : 10 11 : 8 6 : 11 11 : 5 11 : 4 8 : 11 11 : 3 11 : 0 11 : 6 11 : 6 11 : 10 5 : 11 11 : 3 6 :