1. krkonošský petánkový

klub Vrchlabí

 
 

ZLATÝ KOŠONEK - 25. května 2024 - 28. ročník

Startovní listina
název  týmu jména žebříček součet   týmu číslo   nasazení celkové pořadí body do vrchlab. žebříčku
           
ADEPTI Řezníček Jiří 1 7 1 3 3+15
Bílek Vojtěch 4
Sládková Hana 2
ŠROŤÁCI Kynčl Petr 6 34 2 7 3+5
Matoušek Vladimír 8
Kynčlová Alena 20
MEJ Žižka Jaroslav 3 49 3 5 4+5
Bartoš Martin 32
Vajová Eva 14
SNĚHULÁCI Kobrová Petra 26 57 4 2 4+20
Kobr Štěpán 24
Havel Michal 7
POHODA Bím Luboš 9 77 5 4 3+10
Bímová Alena 13
Štěpánková Zdenka 55
SKLÍPEK Švimberský Jan 11 77 6 6 2+5
Švimberská Blanka 16
Štěpánek Petr 50
BOŽÍ BOJOVNÍCI Srnský Luboš 15 94 7 1 4+25
Šebek Viktor 19
Trýzna Petr 60
GRÁCIE Kholová Zdenka 30 118 8 8 1+5
Kratochvílová Marie 36
Kopáčová Jitka 52
HODAI Malínská Ivana 57 162 9 1B 3
Malínský Jan 66
Zaplatílková Dáša 39
CÁPCI Jeřábek Michal 110 289 10 3B 1
Straka Luboš 83
Straka Jiří 96
ČOP Moravec Dominik 79 299 11 4B 0
Straková Barbora 110
Straková Leontýna 110
ŽABIČKY Cekalski Kamil 110 308 12 2B 2
Straka Martin 88
Cekalski Tomáš 110
 

 

 

Skupina               A MEJ GRÁCIE ČOP Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Celkové    pořadí
MEJ X 11:0 11:3 2     1
GRÁCIE 0:11 X 11:0 1     2
ČOP 3:11 0:11 X 0     3
                     
                     
                     
Skupina               B SNĚHULÁCI BOŽÍ BOJOVNÍCI ŽABIČKY Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Celkové    pořadí
SNĚHULÁCI X 11:9 11:2 2     1
BOŽÍ BOJOVNÍCI 9:11 X 11:3 1     2
ŽABIČKY 2:11 3:11 X 0     3
                     
                     
Skupina               C ŠROŤÁCI SKLÍPEK CÁPCI Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Celkové    pořadí
ŠROŤÁCI X 11:8 11:0 2     1
SKLÍPEK 8:11 X 11:1 1     2
CÁPCI 0:11 1:11 X 0     3
                     
                     
                     
Skupina               D ADEPTI POHODA HODAI Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Celkové    pořadí
ADEPTI X 7:11 11:0 1     2
POHODA 11:7 X 11:5 2     1
HODAI 0:11 5:11 X 0     3

 

                                                     
1A MEJ 10                                                    
2D ADEPTI 13                                        
                  ADEPTI 3                                    
    BOŽÍ BOJOVNÍCI 13                                    
2B BOŽÍ BOJOVNÍCI 13                                        
1C ŠROŤÁCI 3                   Finále                    
                                  BOŽÍ BOJOVNÍCI 13   BOŽÍ BOJOVNÍCI   1.  
                    SNĚHULÁCI 0   SNĚHULÁCI   2.  
1D POHODA 13                                                    
2A GRÁCIE 4                                        
                  POHODA 4                                    
    SNĚHULÁCI 13                                    
2C SKLÍPEK 7                                        
1B SNĚHULÁCI 13                   o 3. místo                    
                                  ADEPTI 13   ADEPTI   3.  
                                  POHODA 7   POHODA   4.  
                                                                   
                  o 5. - 8. místo                                    
                                                       
                  MEJ 13                        
                  ŠROŤÁCI 8   o 5. místo                    
                                  MEJ 13   MEJ   5.  
                      SKLÍPEK 6   SKLÍPEK   6.  
                  GRÁCIE 5                        
                  SKLÍPEK 13   o 7. místo                    
                                  ŠROŤÁCI 13   ŠROŤÁCI   7.  
                                  GRÁCIE 2   GRÁCIE   8.  

 

TURNAJ "B":

  ČOP ŽABIČKY CÁPCI HODAI Kritéria postupu:  
Počet        výher Skore Počet bodů        ve hře Celkové    pořadí
ČOP X 0:11 1:11 3:11 0     4
ŽABIČKY 11:0 X 11:5 1:11 2     2
CÁPCI 11:1 5:11 X 5:11 1     3
HODAI 11:3 11:1 11:5 X 3     1